ΕΡΩΤΑΣ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΑΚΤΗΡΙΑ

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Τάσο ευχαριστούμε που μας ταξίδεψες.
Προσωπικό απωθημένο για διαφορετικούς όμως λόγους... αφού πέρασα κάποια χρόνια της ζωής μου εκεί.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραιος Τασο και το χαμογελο απλωμενο σεντονι οπως παντα! :ok: :cool: Η Σκωτια ειναι εξαιρετικος μοτο-προορισμος αρκει να εχει κανεις συμμαχο τον καιρο ;) Εχω να παω χρονια αν και σχετικα "διπλα", απλα οταν ζει κανεις στο Νησι προτιμαει να κατευθυνεται νοτια το καλοκαιρι με μηχανη.

ΥΓ Καποτε σε γαμο στη Σκωτια που εγινε σε ενα πυργο στα west highlands και περιελαβε και επισκεψη σε τοπικο αποστακτηριο την παραμονη, ειμαστε "αλλου" με τα malt για ολο το σ/κ. H δε black pudding στο breakfast εναι οτι καλυτερο για hangover απο malt ;) ;)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Οσο με τρομαζε η οδηγηση αναποδο , τοσο με πώρωσες ωστε να με ταξιδεψεις σε αυτα τα μερη.... για μενα πλεον σκωτια - ιρλανδια τα ποιο ομορφα μερη της ευρωπης ..... :) συνεχισε ετσι!

υ.γ. Μονος σου το εκανες ολο το ταξιδιωτικο;;;;
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Οσο με τρομαζε η οδηγηση αναποδο , τοσο με πώρωσες ωστε να με ταξιδεψεις σε αυτα τα μερη.... για μενα πλεον σκωτια - ιρλανδια τα ποιο ομορφα μερη της ευρωπης ..... :) συνεχισε ετσι!

υ.γ. Μονος σου το εκανες ολο το ταξιδιωτικο;;;;
Οχι και μόνος.
Εγώ με το Χτήνος μου φυσικά.

Οσο για την οδήγηση μην το σκέφτεσαι, δεν είναι τίποτα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
"Do you read me" ρώταγε ο αγαπημένος Rory και ναι μετά από αρκετό καιρό το κατάφερα...!!!;)
Ευχαριστούμε για την malt βόλτα Τάσο...
Να'σαι καλά να γυρνάς...!!!:ok:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Πάντα τέτοια φίλε μου. Αν μου επιτρέπεις, είσαι κινητή "διαφήμιση" για το adve touring, τη BMW και τα fish n chips...
Καλά τα λέει πάντως ο @gsmaniac οτι μόνο τα bmw ταξιδευουν...δίπλα στο χτηνος μόνο GS είδαμε...:)
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
"Do you read me" ρώταγε ο αγαπημένος Rory και ναι μετά από αρκετό καιρό το κατάφερα...!!!;)
Ευχαριστούμε για την malt βόλτα Τάσο...
Να'σαι καλά να γυρνάς...!!!:ok:
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Πάντα τέτοια φίλε μου. Αν μου επιτρέπεις, είσαι κινητή "διαφήμιση" για το adve touring, τη BMW και τα fish n chips...
Καλά τα λέει πάντως ο @gsmaniac οτι μόνο τα bmw ταξιδευουν...δίπλα στο χτηνος μόνο GS είδαμε...:)
Απλά κάνω κάτι που αγαπάω πάρα πολύ, και ξέρεις τι γουστάρω πάρα πολύ; Το ότι το μοιράζομαι πρώτα με τους Advriders. Γιατί; Μα φυσικά γιατί είμαστε και γαμώ τα παιδιά. Ούτε υπερόπτες, ούτε πυροβολημένοι.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Απλά κάνω κάτι που αγαπάω πάρα πολύ, και ξέρεις τι γουστάρω πάρα πολύ; Το ότι το μοιράζομαι πρώτα με τους Advriders. Γιατί; Μα φυσικά γιατί είμαστε και γαμώ τα παιδιά. Ούτε υπερόπτες, ούτε πυροβολημένοι.
δε θα το έβαζα και στοίχημα αυτό....
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
δε θα το έβαζα και στοίχημα αυτό....
Τουλάχιστον με αυτούς που γνωρίζω προσωπικά, και κάνουμε παρεΐτσα
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Τωρα έκατσα και το είδα το ταξιδιωτικό! Με ξενύχτησες απόψε, μπράβο ρε Τάσο!!!
Λογικό δεν μπορούσες τόσο καιρό, άλλαζες πάνες στον μπέμπη
 

Leftis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
Suzuki V-Strom 650
Μπράβο Τάσο! Ταξιδέψαμε μαζί σου πολύ όμορφα! Να είσαι πάντα καλά να σχεδιάζεις και να κάνεις όμορφα ταξίδια. Με το καλό το επόμενο!
 
Top Bottom