Είναι αλήθεια ότι μας βάζουν πιο πολύ βενζίνη από ότι πληρώνουμε στα μπενζιναδικα???

drones5

Μέλος
Περιοχή
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Όνομα
ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μοτό
BMW F650GS(Twin)
Με την εφαρμογη fuelGR στο κινητο πατας σε οποιο βενζιναδικο θες και βλεπεις ιδιοκτησια και βαθμολογια.
Για την βαθμολογια δεν το δενω και κομπο γιατι μπορει να εχει βαλει ολο το σοι για καλη κριτικη.
Μπράβο.Δεν το ήξερα.
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Ενώ φίλος με Beverly 300 ... μου λέει εγώ βάζω μόνο... Κατοσταρα στο εργαλείο..!!!!!!!
Αν και δεν μαρέσουν τα σκούτερ, μόνο κ μόνο που ο άλλος ειναι ευχαριστημένος με αυτά που έχει και το θεωρεί 'εργαλείο' εμένα μου αρκεί :)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αν και δεν μαρέσουν τα σκούτερ, μόνο κ μόνο που ο άλλος ειναι ευχαριστημένος με αυτά που έχει και το θεωρεί 'εργαλείο' εμένα μου αρκεί :)
Σίγουρα ο καθένας ότι έχει το θεωρεί έτσι..
Και εγώ το ταπεινό κουλουράκι μου.... εργαλείο το θεωρώ..
Απλώς με αφορμή το σχόλιο του Αμιρου... λέμε για την υπερβολή στη βενζίνη.... αυτός βέβαια κρίνει και κάνει κουμάντο στην τσέπη του..!!!!!
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Σίγουρα ο καθένας ότι έχει το θεωρεί έτσι..
Και εγώ το ταπεινό κουλουράκι μου.... εργαλείο το θεωρώ..
Απλώς με αφορμή το σχόλιο του Αμιρου... λέμε για την υπερβολή στη βενζίνη.... αυτός βέβαια κρίνει και κάνει κουμάντο στην τσέπη του..!!!!!
Σε σωστο βενζιναδικο με καθαρη βενζινα παραπανω οκτανιων, θα δουλεψει καλυτερα οποιοδηποτε μηχανακι και θα βγαλει πιο πολλα χιλιομετρα έως την αλλαγη του φιλτρου βενζινης... Βεβαια σημερα με τις τιμες εκει που εχουν φτασει βαζω μονο crystal και τπτ παραπανω!
 
Top Bottom