Είπες ωχ?

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Με θυμάσαι ρε π.....( Σταμάτης Γαρδέλης) πλακίτσα ε! Αφού ξέρεις...

Δεν ήρθα να κράξω...ένα γεια ήρθα να πω σε μερικά παλικάρια. Γειά λοιπόν! Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Πρώτη φορά στη ζωή μου χωρίς μότο και κοντεύω να σαλτάρω ένα χρόνο τώρα! Είναι φυσιολογικό η έχω κάτι σοβαρό? Ξυπνάω το πρωί και κοιτάω το πάτωμα, μετά σηκώνω το κεφάλι και αυτή είναι η σούζα μου πλέον! Να πάρω τα βουνά? Εκεί δε θα τους ακούω.. Περνάει μοτοσικλέτα και γίνομαι χίλια κομμάτια, πετάγομαι από το κρεβάτι και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ πάλι, έχω να κοιμηθώ ένα χρόνο, κοιτάω το ταβάνι με βουρκωμένα μάτια όπως τώρα και προσπαθώ λιγο να θυμηθώ όλα εκείνα, και σαν σπασμό νομίζω ότι το κτμ είναι στο γκαράζ, τρέχω, κοιτάω, δεν είναι εκεί ρε φίλε,ρε φίλε.....δεν είναι εκεί....... κάθε μέρα το ίδιο εδώ και ένα χρόνο, κατεβάζω πάλι το κεφάλι και αναρωτιέμαι αν θα ξανά φορέσω ποτέ τν ολόσωμη δερμάτινη στολή μου η οποία στέκεται μίζερα μέσα σε μια ντουλάπα, αν είχε στόμα σίγουρα θα μου έλεγε, μη με κοιτάς με αυτό το βλέμμα μου σπαράζεις τν καρδιά, φύγε να μη σε βλέπω! Προχθές τν φόρεσα, έβαλα ένα κρασάκι άναψα ένα τσιγάρο και κοιτούσα το τζάκι, η κοπέλα μου με ρώτησε άμα θα κλάψω πάλι, δεν πρόλαβα να τν κοιτάξω στα μάτια και είχε ήδη φέρει χαρτομάντηλο, της λέω το κατάλαβες ε, μου λέει ναι απλά δεν ήθελα να σε ρωτήσω ξανά γιατί ήσουν πάνω στη σούζα και φοβήθηκα... Ομως συνεχίζω να λεω, καλύτερα να έχουν όλοι και εγώ όχι, παρά το αντίθετο και ας περνάνε από μπροστά μου σα να μη συμβαίνει τίποτα, μπορεί να το έχω κάνει και εγώ άθελά μου,απλά θα ήθελα, έτσι από ανθρωπιά να σταματήσει κάποιος μια μέρα που θα με δει να τν κοιτάω γεμάτος ενθουσιασμό και πόνο, να μου πει, μην κλαις και να μου σκουπίσει τα δάκρυα με το σκληρό και δερμάτινο του γάντι, να του πω ευχαριστώ, και μετά να κλάψω λίγο πιο πέρα κουρνιασμένος σε μια γωνιά και αν με ρωτήσουν τι έχω, να τους πω στερητικά! Δεν θα ξεχάσω ποτέ την ηδονή που έδινα στα μικρά παιδιά όταν με έβλεπαν να περνάω και κοντοστέκονταν να με καμαρώσουν τραβώντας τη μάνα τους από το χέρι, τα παιδιά ξέρουν τι θα πει ελευθερία... και εμείς παιδιά είμαστε, απλά τα παιχνίδια μας είναι πλέον ακριβά! Ωχ ρε φίλε και έρχεται καλοκαίρι..........

Σάββας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πες τι έγινε με το ρελαντί και άσε τις γλυκες.

Μας έχει φάει η αγωνία τόσα χρόνια που λείπεις.

Καλώς όρισες!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
  1. Ωχ
  2. Παγκοσμια ημερα ποιησης ηταν προχθες.
  3. Αυτό με την φορμα το εχω παθει και με κιλά.
  4. Και το versys χαλασες?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω να πω ότι μετά από τόσα μηχανάκια έχει έρθει σε φάση "ψάχνω χέρι με δερμάτινο γάντι να με χαϊδεύει όταν κλαίω* κάτι ανάμεσα σε blue oyster bar και English mansion.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Με θυμάσαι ρε π.....( Σταμάτης Γαρδέλης) πλακίτσα ε! Αφού ξέρεις...

Δεν ήρθα να κράξω...ένα γεια ήρθα να πω σε μερικά παλικάρια. Γειά λοιπόν! Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Πρώτη φορά στη ζωή μου χωρίς μότο και κοντεύω να σαλτάρω ένα χρόνο τώρα! Είναι φυσιολογικό η έχω κάτι σοβαρό? Ξυπνάω το πρωί και κοιτάω το πάτωμα, μετά σηκώνω το κεφάλι και αυτή είναι η σούζα μου πλέον! Να πάρω τα βουνά? Εκεί δε θα τους ακούω.. Περνάει μοτοσικλέτα και γίνομαι χίλια κομμάτια, πετάγομαι από το κρεβάτι και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ πάλι, έχω να κοιμηθώ ένα χρόνο, κοιτάω το ταβάνι με βουρκωμένα μάτια όπως τώρα και προσπαθώ λιγο να θυμηθώ όλα εκείνα, και σαν σπασμό νομίζω ότι το κτμ είναι στο γκαράζ, τρέχω, κοιτάω, δεν είναι εκεί ρε φίλε,ρε φίλε.....δεν είναι εκεί....... κάθε μέρα το ίδιο εδώ και ένα χρόνο, κατεβάζω πάλι το κεφάλι και αναρωτιέμαι αν θα ξανά φορέσω ποτέ τν ολόσωμη δερμάτινη στολή μου η οποία στέκεται μίζερα μέσα σε μια ντουλάπα, αν είχε στόμα σίγουρα θα μου έλεγε, μη με κοιτάς με αυτό το βλέμμα μου σπαράζεις τν καρδιά, φύγε να μη σε βλέπω! Προχθές τν φόρεσα, έβαλα ένα κρασάκι άναψα ένα τσιγάρο και κοιτούσα το τζάκι, η κοπέλα μου με ρώτησε άμα θα κλάψω πάλι, δεν πρόλαβα να τν κοιτάξω στα μάτια και είχε ήδη φέρει χαρτομάντηλο, της λέω το κατάλαβες ε, μου λέει ναι απλά δεν ήθελα να σε ρωτήσω ξανά γιατί ήσουν πάνω στη σούζα και φοβήθηκα... Ομως συνεχίζω να λεω, καλύτερα να έχουν όλοι και εγώ όχι, παρά το αντίθετο και ας περνάνε από μπροστά μου σα να μη συμβαίνει τίποτα, μπορεί να το έχω κάνει και εγώ άθελά μου,απλά θα ήθελα, έτσι από ανθρωπιά να σταματήσει κάποιος μια μέρα που θα με δει να τν κοιτάω γεμάτος ενθουσιασμό και πόνο, να μου πει, μην κλαις και να μου σκουπίσει τα δάκρυα με το σκληρό και δερμάτινο του γάντι, να του πω ευχαριστώ, και μετά να κλάψω λίγο πιο πέρα κουρνιασμένος σε μια γωνιά και αν με ρωτήσουν τι έχω, να τους πω στερητικά! Δεν θα ξεχάσω ποτέ την ηδονή που έδινα στα μικρά παιδιά όταν με έβλεπαν να περνάω και κοντοστέκονταν να με καμαρώσουν τραβώντας τη μάνα τους από το χέρι, τα παιδιά ξέρουν τι θα πει ελευθερία... και εμείς παιδιά είμαστε, απλά τα παιχνίδια μας είναι πλέον ακριβά! Ωχ ρε φίλε και έρχεται καλοκαίρι..........

Σάββας!
Καλώς τον
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τουλάχιστον εσύ που είχες ktm θα βλέπεις τις κηλίδες από τα λάδια στο γκαράζ κ θα αναπολείς.
Οι υπόλοιποι αν την πουλήσουμε δεν θα έχουμε τίποτα να μας το θυμίζει :laugh::laugh::laugh:
Καλώς ήρθες Σάββα κ πάλι.
Θα έρθουν καλύτερες μέρες για όλους.
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Γειά σας παιδιά. Δεν θα απαντήσω σε κανέναν συγκεκριμένα. Ήθελα μόνο να σας πω ότι πολλοί από εσάς έχετε βγάλει λάθος άποψη για το μούτρο μου, μπορεί να φταίω και εγώ, ζητώ συγνώμη αν είναι έτσι. Ήθελα μόνο στη δική σας συνείδηση να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι αυτό που φάνηκε. Το πληκτρολόγιο δημιουργεί παρεξηγήσεις με ένα περίεργο καράβι σαν εμένα! Χαίρομαι που με δεχτήκατε στο έτσι και ας είχε μερικά ειρωνικά σχόλια με το καλημέρα! Εκ πείρας σας λέω πως όποιος με ήξερε από κοντά θα ήξερε πολύ καλά τι έλεγα,τότε και τώρα! Καλή συνέχεια και να προσέχετε.. Θα κοιτάξω περισσότερο να μασάω πάρα να μιλάω. Αα, αν κανονίσετε καμία ρομαντζάδα Θεσσαλονίκη μεριά και υπάρχει ελεύθερη θέση συνοδηγού (η οδηγού :woho:) θα ήθελα να γνωριστούμε, έτσι να μου τα χώσετε από κοντά.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ρε που τανε ρε αυτός.
Εκεί με τα δερμάτινα, και τα σκληρά γάντια, και τα δάκρυα, πήγε αλλού το μυαλό μου. Αλλά οκ.
Πως και ξέμεινες? Εσύ είχες 2-3 μοτο, τι έγινε?
Είσαι Ελλάδα?
Καλά να περνάς.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γειά σας παιδιά. Δεν θα απαντήσω σε κανέναν συγκεκριμένα. Ήθελα μόνο να σας πω ότι πολλοί από εσάς έχετε βγάλει λάθος άποψη για το μούτρο μου, μπορεί να φταίω και εγώ, ζητώ συγνώμη αν είναι έτσι. Ήθελα μόνο στη δική σας συνείδηση να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι αυτό που φάνηκε. Το πληκτρολόγιο δημιουργεί παρεξηγήσεις με ένα περίεργο καράβι σαν εμένα! Χαίρομαι που με δεχτήκατε στο έτσι και ας είχε μερικά ειρωνικά σχόλια με το καλημέρα! Εκ πείρας σας λέω πως όποιος με ήξερε από κοντά θα ήξερε πολύ καλά τι έλεγα,τότε και τώρα! Καλή συνέχεια και να προσέχετε.. Θα κοιτάξω περισσότερο να μασάω πάρα να μιλάω. Αα, αν κανονίσετε καμία ρομαντζάδα Θεσσαλονίκη μεριά και υπάρχει ελεύθερη θέση συνοδηγού (η οδηγού :woho:) θα ήθελα να γνωριστούμε, έτσι να μου τα χώσετε από κοντά.
Καταρχάς μην ζητάς συγνώμη...δεν χρειάζεται.
Όλοι περνάμε φάσεις περίεργες, που μας επηρεάζουν και φυσικά επηρεάζει και την συμπεριφορά μας .
Ιδίως όταν μιλάμε μέσω πληκτρολογίου, όπως σωστά είπες.

Πάμε παρακάτω και εύχομαι σύντομα να ξανακαβαλησεις.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
και ας είχε μερικά ειρωνικά σχόλια
δεν θα το ΄λεγα .....
καλοπροαιρετη διαθεση για πασης φυσεως πειραγματα ειναι ....








για το ρελαντι θα πεις κατι τωρα ??? :p
ή να σταματησω να ποσταρω καρδουλες ????:inlove::inlove::inlove:
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
δεν θα το ΄λεγα .....
καλοπροαιρετη διαθεση για πασης φυσεως πειραγματα ειναι ....








για το ρελαντι θα πεις κατι τωρα ??? :p
ή να σταματησω να ποσταρω καρδουλες ????:inlove::inlove::inlove:
Χάχα τι πάθατε όλοι μ
Καταρχάς μην ζητάς συγνώμη...δεν χρειάζεται.
Όλοι περνάμε φάσεις περίεργες, που μας επηρεάζουν και φυσικά επηρεάζει και την συμπεριφορά μας .
Ιδίως όταν μιλάμε μέσω πληκτρολογίου, όπως σωστά είπες.

Πάμε παρακάτω και εύχομαι σύντομα να ξανακαβαλησεις.
Μα...δεν ήμουν σε φάση....όπως τώρα ήμουν χάχα.. ίσως είμαι συνέχεια σε φάση. Όμως, πάντα για το κοινό καλό. Όσοι αγαπάνε τα χώνουν, οι υπόλοιποι αδιαφορούν! Χάρηκα που σε άκουσα, και για εσένα Γιώργο που διαβάζεις και για όλους, απλά δεν θα απαντήσω
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Αυτό το " χάχα τι πάθατε όλοι μ" όντας άσχετος δεν έχω ιδέα ότι το είχα γράψει. Μην παρεξηγηθούμε ακόμα δεν ήρθα
 
Top Bottom