Είπες ωχ?

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Ρε που τανε ρε αυτός.
Εκεί με τα δερμάτινα, και τα σκληρά γάντια, και τα δάκρυα, πήγε αλλού το μυαλό μου. Αλλά οκ.
Πως και ξέμεινες? Εσύ είχες 2-3 μοτο, τι έγινε?
Είσαι Ελλάδα?
Καλά να περνάς.
Ελλάδα ναι....κατάλαβες η να συνεχίσω γιατί δεν έχω μότο? Επίσης βρε ποτε είχα 2 ή 3 μηχανάκια. Ένα είχα. Τα υπόλοιπα ήταν τς πρώην μου και άμα έχεις το κατεμ δεν τα δίνεις και σημασία. Να περνάς καλά και εσύ!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ελλάδα ναι....κατάλαβες η να συνεχίσω γιατί δεν έχω μότο? Επίσης βρε ποτε είχα 2 ή 3 μηχανάκια. Ένα είχα. Τα υπόλοιπα ήταν τς πρώην μου και άμα έχεις το κατεμ δεν τα δίνεις και σημασία. Να περνάς καλά και εσύ!
Κατάλαβα, γιατί δεν έχεις. Η Ελλάδα έχει φτώχεια. Είχες 990 sm, kawa 650, και κάτι άλλο δεν θυμάμαι. Αν ήταν της πρώιν, μπας και να το ....σκεφτόσουν :ha
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Κατάλαβα, γιατί δεν έχεις. Η Ελλάδα έχει φτώχεια. Είχες 990 sm, kawa 650, και κάτι άλλο δεν θυμάμαι. Αν ήταν της πρώιν, μπας και να το ....σκεφτόσουν :ha
Δεν γλύφω εκεί που έφτυσα.
Κοίτα μότο σίγουρα μπορώ να πάρω με λίγο δυσκολία βέβαια αλλά άμα δεν είναι κατεμ δε θα ήθελα κάτι άλλο και κατεμ δεν μπορώ να πάρω οπότε θα λέω τώρα αυτό το...τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα μετά όλα καλά! Και ένα zx6 είχα. Άλλο παπάκι από εκεί. Η πρώτη μου μότο στη Ελλάδα τότε ήταν zx14, με είχε ρωτήσει μια παλιά καραβάνα τότε: άμα πάρεις πρώτη μηχανή τόσο μεγάλη μετά τι θα κάνεις?θα το τουρμπίσω....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σάββα αν επιτρέπεται γιατί γύρισες στο Ελλαδιστάν?
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Για να μη γίνει υποχρεωτικό το εμβόλιο και χρειαστεί να γυρίσω με....τα πόδια...έχω ενάμιση χρόνο εδώ. Αναφέρεται η καινή διαθήκη( ο λόγος του Θεού) στο συγκεκριμένο εμβόλιο. Ξεκάθαρα. Μη μου πείτε ότι αλλάζω κουβέντα και δεν έχει σχέση με μπιελες. Με ρώτησαν... Όποιος θέλει να μάθει πμ.. εκτός αν θέλετε εσείς το αποκαλύπτω δημόσια.μονο καλό θα κάνει. Aldebaran
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σάββα μου εμάς τους κατεμαδες μας περιμένει η κόλαση με τόσα καντήλια που έχουμε ρίξει.
Τα τελώνια ανακατέβουν τα καζάνια να είναι έτοιμα για το μακροβούτι μας όταν έρθει η στιγμή.
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Σάββα μου εμάς τους κατεμαδες μας περιμένει η κόλαση με τόσα καντήλια που έχουμε ρίξει.
Τα τελώνια ανακατέβουν τα καζάνια να είναι έτοιμα για το μακροβούτι μας όταν έρθει η στιγμή.
Πήγα να πω ότι είχα να πω και το έσβησα, μη σας ανακατέψω πάλι, απλά συμβουλή. Πάρτε το στα σοβαρά. Εκπληρώθηκαν 700 σελίδες κατεβατό, δύο σελίδες έμειναν, τι μας κάνει να πιστεύουμε οτι αυτές δεν θα εκπληρωθούν?

Πμ δε βλέπω και ανησυχώ! Κανένας δε θέλει να δει τι παίζει? Οεο!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πήγα να πω ότι είχα να πω και το έσβησα, μη σας ανακατέψω πάλι, απλά συμβουλή. Πάρτε το στα σοβαρά. Εκπληρώθηκαν 700 σελίδες κατεβατό, δύο σελίδες έμειναν, τι μας κάνει να πιστεύουμε οτι αυτές δεν θα εκπληρωθούν?

Πμ δε βλέπω και ανησυχώ! Κανένας δε θέλει να δει τι παίζει? Οεο!
Φτου
Σημαδιακο
Για μια σελιδα και θα το τσιμπαγαμε το Husqvarna
:ag2:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πήγα να πω ότι είχα να πω και το έσβησα, μη σας ανακατέψω πάλι, απλά συμβουλή. Πάρτε το στα σοβαρά. Εκπληρώθηκαν 700 σελίδες κατεβατό, δύο σελίδες έμειναν, τι μας κάνει να πιστεύουμε οτι αυτές δεν θα εκπληρωθούν?

Πμ δε βλέπω και ανησυχώ! Κανένας δε θέλει να δει τι παίζει? Οεο!
:secret:με
 

Big twin again

Μέλος
Όνομα
Σάββας
Μοτό
Εδώ λέει υποχρεωτικό και μου σπάραξε την καρδιά....Δεν έχω
Τουλάχιστον εσύ που είχες ktm θα βλέπεις τις κηλίδες από τα λάδια στο γκαράζ κ θα αναπολείς.
Οι υπόλοιποι αν την πουλήσουμε δεν θα έχουμε τίποτα να μας το θυμίζει :laugh::laugh::laugh:
Καλώς ήρθες Σάββα κ πάλι.
Θα έρθουν καλύτερες μέρες για όλους.
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι... Βλέπεις, ακόμα ένας λόγος να έχει κανείς σκατεμ..! Τι να το κάνεις άμα είσαι σίγουρος ότι αύριο θα δουλέψει και πάλι...ρουτίνα ρε χαχαχ
 
Top Bottom