Είχε τύχη βουνό........

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Ο μοτοσικλετιστής Jack Sanderson ήρθε πρόσωπο με πρόσωπο με το θάνατο, κατά τη διάρκεια μιας βόλτας με μηχανή...
Ο παράτολμος αναβάτης, σε μια κούρσα με την παρέα του σε τμήμα του αυτοκινητόδρομου στο Cheshire της Βρετανίας, χάνει τον έλεγχο της μηχανής του εξαιτίας της υπερβολικής ταχύτητας που ανέπτυξε.
Και μάλιστα σε έναν δρόμο που έχει χαρακτηριστεί ως ένας από τους επικίνδυνους της Ευρώπης.
Ο Sanderson, τη στιγμή που αναπτύσει ταχύτητα σε μια στροφή του δρόμου, διασταυρώνεται με διερχόμενο όχημα και στη προσπάθειά του να το αποφύγει, πέφτει με φόρα σε γκρεμό ύψους περίπου 13 μέτρων.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τον εσωσε ο εξοπλισμος και φυσικα, ότι είναι πισωγλεντης αγγλος:D
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Κατι μου θυμιζει αυτο..μηπως ελλαδα;:thinking:επιδαυρο; τριπολη; μπραλο;......
 

VKon

Μέλος
Περιοχή
Καβάλα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F 800 GS
Κατι μου θυμιζει αυτο..μηπως ελλαδα;:thinking:επιδαυρο; τριπολη; μπραλο;......
Για πιο λόγο να σου θυμίζει Ελλάδα όταν σε όλη τη διαδρομή γράφει slow με ναααααα κάτι γράμματα. Τις περισσότερες φορές το κεφάλι μας, μας φταίει. ;):p:rolleyes:

from space
 

xlimintzouras

Μέλος
Περιοχή
Γαλάτσι
Όνομα
Kώστας
Μοτό
R 1200 GS
Μιλάμε για δεινόσαυρο κωλοφαρδίας...τα slow φαίνεται ήταν για τους άλλους(όχι ότι εμείς πάμε πίσω βέβαια...).
Πάντως αγόρασε μία οικοπεδάρα ΝΑ (με το συμπάθειο..)!!!!:D:D:D
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Για πιο λόγο να σου θυμίζει Ελλάδα όταν σε όλη τη διαδρομή γράφει slow με ναααααα κάτι γράμματα. Τις περισσότερες φορές το κεφάλι μας, μας φταίει. ;):p:rolleyes:

from space
Αυτο ακριβως λεω......κι εδω λεει προς επιδαυρο πχ. προσοχη συνεχεις στροφες, οριο τοσο, κτλ κτλ, ομως εχω μετρησει δεκαδες στα χωραφια ( ευτυχως)
 
Top Bottom