Εγκαίνια "κυρίαρχου" Σάββατο 10/11

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλημέρα σε όλους..Αύριο 9 το πρωί έχουμε ραντεβού με τον Κώστα @gsmaniac και πιθανών και τον Ηλία @ilias.ali στην στρογγυλή πλατεία στα Λιοσια για μια χαλαρή και δοκιμαστική χωματοβολτα στα πέριξ της Πάρνηθας προκειμένου να κάνουμε και την παρθενική εμφάνιση του Κυρίαρχου στα βουνά και να πάρει το βάπτισμα του πυρός....Για οποίον άλλον επιθυμεί να έρθει και να γίνει μάρτυρας της στιγμής το σημείο είναι αυτό στα δύο λεπτά από την έξοδο της Αττικής οδού:
Γρηγόρης
Αιγαίου Πελάγους 1 &, Αθηνών, Άνω Λιόσια 133 41
21 3040 0400
Карти Google.
Να πω μονο ότι ο τερματισμός θα γίνει η Δερβενοχώρια η Αυλώνα αναλογα τα κέφια σχετικά νωρίς κατά τις 2 λόγω και εταίρων υποχρεώσεων...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλημέρα σε όλους..Αύριο 9 το πρωί έχουμε ραντεβού με τον Κώστα @gsmaniac και πιθανών και τον Ηλία @ilias.ali στην στρογγυλή πλατεία στα Λιοσια για μια χαλαρή και δοκιμαστική χωματοβολτα στα πέριξ της Πάρνηθας προκειμένου να κάνουμε και την παρθενική εμφάνιση του Κυρίαρχου στα βουνά και να πάρει το βάπτισμα του πυρός....Για οποίον άλλον επιθυμεί να έρθει και να γίνει μάρτυρας της στιγμής το σημείο είναι αυτό στα δύο λεπτά από την έξοδο της Αττικής οδού:
Γρηγόρης
Αιγαίου Πελάγους 1 &, Αθηνών, Άνω Λιόσια 133 41
21 3040 0400
Карти Google.
Να πω μονο ότι ο τερματισμός θα γίνει η Δερβενοχώρια η Αυλώνα αναλογα τα κέφια σχετικά νωρίς κατά τις 2 λόγω και εταίρων υποχρεώσεων...
Πόσους γύρους θα κανετε την πλατεία? :thumbsdown:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μπράβο ρε Κώστα!! άντε καιρός ήταν!! να πάνε όλα καλά και με μπόλικες λάσπες ;)

(delivery από το catering παίζει???? νιώθω μια αδυναμία τελευταία....)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
μπράβο ρε Κώστα!! άντε καιρός ήταν!! να πάνε όλα καλά και με μπόλικες λάσπες ;)

(delivery από το catering παίζει???? νιώθω μια αδυναμία τελευταία....)
Eχει παει απ τα βουνα το παιδι....


:ha
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγω θα μιλησω μετα τη βολτα.....τωρα παω να κοψω τα φρενα και να βαλω ναφθαλινη στο τεποζιτο!!!
Σκληρός πολύ..... Νο.5
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με το καλό τα εγκαίνια...
Και σιγουλια-σιγουλια....
Μη σπάσει κιόλας...:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το μωβ σωληνάκι κανει τη διαφορα !!! Με.ρεγουλο το γκαζι αυριο μην ερθεις καπακι πουθενα
Που κατάλαβε η acerbis τι δουλειά κάνω????
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλή αρχή Κώστα και καλή βόλτα αλάνια!

Αν το λέγατε πιο νωρίς θα ερχόμουν και εγώ.

Τώρα έχω υποσχεθεί στη σύζυγο βολταράκι το ΣΚ και αν της ρίξω άκυρο, βλέπω το παντοφλίδι να μου’ρχετε στο Δόξα Πατρί...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom