Εγκαίνια "κυρίαρχου" Σάββατο 10/11

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραιος ο Κυριαρχος στο βαπτισμα του πυρος αλλα ακουσα οτι μετα το νοσοκομειακο περιβαλλον του Γατογκαραζου η λασπη τον "πειραξε" και εκανε διακοπες :rolleyes: :D
Σε τρώει να αρχίσω να λέω για το hrc.... Και τα ηλεκτρικά του!!
Με το που μπήκα χώμα σταμάτησε να δουλεύει κόρνα, φλας, φώτα και αφού το έπλυνα σταμάτησε να δουλεύει η ηλεκτρονική.
Λεπτομέρειες στο θεμα του σάπιου Γκάντι!!

Υπόψιν... Ότι με 70000 χωμάτινα χλμ ο μονοδρομος δεν έχει πάθει ούτε λαστιχο.
Για να εξηγήσουμε και από που βγήκε το... Gsmaniac.





Advphone....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωχ αμαν! Τσακωθηκατε; Που πηγανε οι γλυκες; Τι εγινε το "κυριαρχος"; :fun
Τις αλήθειες θα τις γράφω... Δεν έχω πορτοκαλι παρτάλι!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Hrc σου λέει μετά...κρίμα και ζαχαρωνα το crf250 rally:fun
Να το πάρεις.... Ο Γκάντι έχει προβληματάκια ακινησίας και γενικά θα γίνει πάλι κυρίαρχος.!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Άστο ακόμα καλύτερα...άσε που μάλλον θα βγει του χρόνου ή το '20 , αντίστοιχη " πολιτική " έκδοση crf 450 rally. Προς το παρόν θα μείνω με το do it all -μίνι μονοδρομο....ακόμα δεν έχει κάνει κιχ o_O
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Τις αλήθειες θα τις γράφω... Δεν έχω πορτοκαλι παρτάλι!!!
Μη βλεπεις, κι εγω τις γραφω! Αλλα δεν μου εχει μεινει ποτε στο δρομο, γι αυτο δεν γραφω τιποτα :hungry:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Σε τρώει να αρχίσω να λέω για το hrc.... Και τα ηλεκτρικά του!!
Με το που μπήκα χώμα σταμάτησε να δουλεύει κόρνα, φλας, φώτα και αφού το έπλυνα σταμάτησε να δουλεύει η ηλεκτρονική.
Λεπτομέρειες στο θεμα του σάπιου Γκάντι!!
Κωστα το οτι ο σαπιος Κυριαρχος εβγαλε ηλεκτρονικη δεν τον εβγαλε απ'τις λασπες, ειχε/εχει μαλλον θεμα το μεκανακι - ευχομαι γρηγορη αναρρωση :ok: Οσο για το θεμα αξιοπιστια τζαπαν vs ευρωπη, εχει εξαντληθει στις στατιστικες βλαβων και στα φορουμ ολου του κοσμου και ειναι γνωστο το πως και τι ;)

@achalatsis: ο Κυριαρχος του Μανιακ ειναι παντα Κυριαρχος-κατ-ονομα :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μη βλεπεις, κι εγω τις γραφω! Αλλα δεν μου εχει μεινει ποτε στο δρομο, γι αυτο δεν γραφω τιποτα :hungry:
Εχεις γίνει μηχανικός και τις φτιάχνεις......ΑΦΟΥ!!
Εγω να δεις που συγιρισα τα εργαλεία μου στο γκαράζ ξανά.... Μετά την αναπαλαίωση του 2002....ειχα να τα πιάσω.


 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κωστα το οτι ο σαπιος Κυριαρχος εβγαλε ηλεκτρονικη δεν τον εβγαλε απ'τις λασπες, ειχε/εχει μαλλον θεμα το μεκανακι - ευχομαι γρηγορη αναρρωση :ok: Οσο για το θεμα αξιοπιστια τζαπαν vs ευρωπη, εχει εξαντληθει στις στατιστικες βλαβων και στα φορουμ ολου του κοσμου και ειναι γνωστο το πως και τι ;)

@achalatsis: ο Κυριαρχος του Μανιακ ειναι παντα Κυριαρχος-κατ-ονομα :p
Ελα....πες...Εχεις βάλει να σου'ρχεται ειδοποίηση ΑΛΑΡΜ ,όταν θίγουν τα ΧονΔα ???? :ha
 
Top Bottom