Εγκαίνια "κυρίαρχου" Σάββατο 10/11

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Πολύ ωραία βόλτα και παρέα...Ήπιαμε το καφεδάκι μας το πρωί και εν συνεχεία ξεκινήσαμε κάνοντας έως το τέλος της διαδρομής στο χωριό Σκούρτα περίπου 80 χλμ...Το τεραιν περιελάμβανε τα πάντα...Λασπουρια,πέτρα,βατό και ανοιχτό χωματόδρομο μέχρι και κλειστά κομμάτια.. Ο καιρός σύμμαχος με τον ήλιο να μας ακολουθεί σχεδόν παντού...Στο τέλος της διαδρομής ξαναηπιαμε καφεδαρα και κάναμε απολογισμό της βόλτας...Ο κυρίαρχος άνετος και αερατος ακολουθούσε παντού απροβληματιστα δείχνοντας τα δόντια του και προετοιμάζοντας μας για το τι έχει να ακολουθήσει στην σεζον...Όλη η παρέα φανταστική περάσαμε ένα πολύ ωραίο πρωινό,βολταραμε σε φανταστικά μερη και χάρηκα που ξαναείδα φίλους που είχα καιρο αλλά και γνώρισα τον @Blue line με τον οποίο βρεθήκαμε και γειτονακια...
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Και λοιπόν ερχετε ο @achalatsis στον καφέ και μου λέει ότι θέλει να αλλάξουμε μηχανάκια γιατί δεν μπορεί την εναλλαγή μικρό μεγάλο.
Ως καλός άνθρωπος και φίλος είπα ναί.
Τι το θελα να μπαίνω με την μαούνα στις λάσπες με το λάστιχα από moto gp:roflmao:.
Μάγκες ευχαριστώ για την βόλτα και την παρέα. Όλα ήταν super.
@gsmaniac Ο Γκάντι σου πάει Γκάντι.
Καλά χώματα να έχουμε.
Φίλε @ztakisg16 τα βράδυα μην φωνάζεις πολύ γιατί κοιμούνται τα παιδιά :p.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εύγε κύριοι, περιμένω εντυπώσεις από τον Κώστα μόλις τελειώσει με τις μπουγάδες! ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον @ztakis16 τον πλοηγό της καρδιάς μας . Να πούμε ότι τρεχει μέσα του ινδιάνικο αίμα για αυτό και έχει έμφυτη τάση σαν ιχνηλάτης. Τπτ στην ζωή δεν είναι τυχαίο .


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ευχαριστησω και εγώ όλα τα φιλαράκια που βολτάραμε μαζί στην πρώτη του Γκάντι.... Οι φώτο λίγες γιατί ο πλοηγός είχε ανταποδωτικα!!




Advphone....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τα ιδανικά μηχανάκια για τη μέρα και τη διαδρομή, ήταν 2.... ;)
Καλά περάσατε και καλά κάνατε ;) Πάντα τέτοια:friendship:





ΥΓ: @el-Gatto κλάψε τώρα...., που γυάλιζες....:he
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
:omg2:.....Να σου γμσσσσσσσ...:oh:.....Τι πήγες κι έκανες Ωρέ...:ag2:





:friend:
Η πλακα ειναι οτι.....αυριο θα στο φερει ετσι.......κ καλα κατι ακουσε κ πρεπει να το κοιταξεις.....!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η πλακα ειναι οτι.....αυριο θα στο φερει ετσι.......κ καλα κατι ακουσε κ πρεπει να το κοιταξεις.....!!!!!!
Ο Γκαντι πλυθηκε αμεσως μετα την βολτα και ειναι ετοιμος να ξαναλασπωθει!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eλα πες τι φοβήθηκες και δεν τον άφησες dirty :secret:
Η αλήθεια είναι ότι έχω φάει κράξιμο που τον γυάλισα και τον σενιαρισα.... Αλλα θα πάρω το αίμα μου πίσω!
 
Top Bottom