Εγκρίθηκε η ακτοπλοϊκή επανασύνδεση Ελλάδας-Κύπρου

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
θα ήθελα πολύ να τραβήξω μια βόλτα απο εκεί....... αλλά με προβληματίζει το ανάποδο εγγλέζικο οδήγημα......
Αναποδογύρισε τους διακόπτες στο τιμόνι και όλα θα πάνε καλά (θα πρέπει πχ να τραβάς το φλας με το δεξί αντίχειρα, θα καταλαβαίνεις ότι κάτι δε πάει καλά).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Αναποδογύρισε τους διακόπτες στο τιμόνι και όλα θα πάνε καλά (θα πρέπει πχ να τραβάς το φλας με το δεξί αντίχειρα, θα καταλαβαίνεις ότι κάτι δε πάει καλά).
:hlb: τα εγγλέζικα το σταν το έχουν δεξιά ??? :happy:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
:hlb: τα εγγλέζικα το σταν το έχουν δεξιά ??? :happy:
Αυτοί είναι.... εχμ... τα βολεύουν τέλος πάντων. Εμείς πρέπει να προσέχουμε με τις μ@αλακισμένες ιδιοτροπίες τους.
 
Reactions: Gus

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Συγνώμη γιατί κάτι δεν έχω καταλάβει .... 28 ώρες δεν είναι ;;; 24 κάναμε τα τελευταία χρόνια για Ανκόνα σε αεροπορικού τύπου πάντα και είχαμε να κάνουμε και κάμοια 500 άρα χλμ καπάκια ..... Τώρα στην Κύπρο μόλις φτάσεις την πέφτεις για ύπνο

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
α ρε ... έτσι είναι τα νιάτα ... και στην Κυπρο υπνος σε παγκάκι, χωρίς στρώμα ... έτσι να σφιγγουν οι κ .... :laugh:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
εάν τα καταφέρω θα πάω με το στρώμα μου..... και να χαθώ αποκλείεται αλλά αυτό το ανάποδο μου έρχεται κάπως ανάποδα γμτο,,,,, ........ o_O
Συνήθεια ειναι,και θα συνηθίσεις αμέσως μόλις κατέβεις από καράβι
Ακολουθας το ρέμα και θα δεις ότι δεν ειναι τπτ
Πολύ προσοχή στις διαβάσεις πεζών, εδω ο καθείς κανει οτι θέλει, σχεδόν κανένας δε σταματάει πουθενά, εκει ο πεζός ειναι ιερό πράμα, κρατα το αυτό
 
Reactions: Gus

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συνήθεια ειναι,και θα συνηθίσεις αμέσως μόλις κατέβεις από καράβι
Ακολουθας το ρέμα και θα δεις ότι δεν ειναι τπτ
Πολύ προσοχή στις διαβάσεις πεζών, εδω ο καθείς κανει οτι θέλει, σχεδόν κανένας δε σταματάει πουθενά, εκει ο πεζός ειναι ιερό πράμα, κρατα το αυτό
Αυτό με τον πεζό....ισχύει σε όλο τον κόσμο, εκτός από την χώρα μας.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Kαλα, να πατε στην Ινδια :wacky:!!!

Εκει εχουν αλλο ¨ζωο¨ πιο ιερο απο τον...... ανθρωπο!!! :hungover:



Αλλος ενας μυθος για την χωρα μας.... μολις καταρριφθηκε :p
 

athanas

Μέλος
Όνομα
stefanos
Μοτό
TENERE WR
οι πεμφεδακιδες τα καβαλατε καθε μερα αυτα τα ζωα αρα θα σας λατρευανε στην ινδια και εσας ωσαν "απο μηχανης" θεους που δαμασατε αυτα τα θηρια....:p:p:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom