Εκδρομή στη Νάξο 26-28 Μαΐου

kostasdirt

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM Adventure 1290R


Το ΚΤΜ 1290 Super Adventure Owners σε συνεργασία με το 2WO (Two Wheels Only Moto Club) διοργανώνουν μοτοσυκλετιστική απόδραση το τριήμερο του Αγ. Πνεύματος (26-28 Μαΐου) στο νησί της Νάξου.
Την Παρασκευή θα γίνει η βασική προσέλευση των μοτοσυκλετών.
Σάββατο μετά το πρωινό μας ξεκινάμε για την πρώτη βόλτα σε επιλεγμένες διαδρομές στο νησί.
Το μεσημέρι θα ακολουθήσει γεύμα και το βράδυ θα κάνουμε μπαρότσαρκα…
Κυριακή πρωί (όχι πολύ πρωί ;-) ) θα ξεκινήσουμε για την δεύτερη πιο εναλλακτική διαδρομή μας, η οποία θα καταλήξει στην μαγευτική παραλία του Αγ. Προκοπίου για μπάνιο, cocktails, selfies, ηλιοθεραπεία και άραγμα σε beach bar.
Η προσφορά που έχει εξασφαλίσει το group όσον αφορά τη διαμονή είναι 25€ (2 άτομα) τη βραδιά σε δίκλινο δωμάτιο, 35€ (3 άτομα) σε τρίκλινο και 45€ (4 άτομα) σε τετράκλινο στο Mylos Hotel Naxos, φυσικά ο καθένας μπορεί να επιλέξει διαφορετικό κατάλυμα της αρεσκείας του (Orama studios).
Για την διατροφή το ανώτερο ποσό θα είναι 10€ κατά άτομο.
Όσον αφορά τα ακτοπλοϊκά, έχουμε εξασφαλίσει έκπτωση 40%.
Τιμή εισιτηρίου ανά άτομο 22€ και 17€ η μοτοσικλέτα την φορά.

Η εκδήλωση και οι διαδρομές είναι ανοικτή για όλους και όλες τις κατηγορίες μοτοσυκλετών.

Σας περιμένουμε για ένα αξέχαστο μοτοσυκλετιστικό τριήμερο, γεμάτο όμορφα χιλιόμετρα, γελαστές φάτσες,δώρα, εκπλήξεις και ζεστές εξατμίσεις…

Δηλώσεις συμμετοχής έως 20 Μαΐου στο kostasdirt@yahoo.gr
Η εκδήλωση στο facebook
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μπραβο ωραια κινηση
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ελπίζω να περάσατε όμορφα στο νησί μας, δυστυχως ήμουν εκτός Ναξου όταν ήρθατε, αλλά είμαι σιγουρος πως τα παιδιά από το 2wo φρόντισαν για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία!
 

kostasdirt

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM Adventure 1290R
Ελπίζω να περάσατε όμορφα στο νησί μας, δυστυχως ήμουν εκτός Ναξου όταν ήρθατε, αλλά είμαι σιγουρος πως τα παιδιά από το 2wo φρόντισαν για την καλύτερη δυνατή φιλοξενία!
Ηταν όλα τέλεια, το ευχαριστηθήκαμε και περάσαμε απίθανα!
 
Top Bottom