Εκδρομουλα κανείς;;

valkar

Μέλος
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Valantis
Μοτό
Honda cbf 600sa
Καλησπέρα παιδιά. Ένα cbf και ένα speed triple αναζητούν παρέα για χαλαρή βολτούλα το Σάββατο περιοχή ανάμεσα Λαμία κ Λάρισα. Οι επιλογές αρκετές ειδικά πέριξ του Βόλου Μόνο σοβαρές προτάσεις.. Δεν ξέρω καν αν το έγραψα στη σωστη ενότητα. Αν όχι συγχωρέστε με κ παρακαλώ να μεταφερθεί.

Στάλθηκε από το DRA-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σάββατο εεεε...
Κυριακή λέμε να πάρουμε τα βουνά...
 

valkar

Μέλος
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Valantis
Μοτό
Honda cbf 600sa
Σάββατο εεεε...
Κυριακή λέμε να πάρουμε τα βουνά...
Theno αν φτανονται από τα μέρη μας τα βουνά που λες σε μονοήμερη γιατί όχι; Διαφορετικά μια άλλη φορά που θα βολέυουν οι διαδρομες πολύ ευχαρίστως να γνωριστούμε από κοντά

Στάλθηκε από το DRA-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αχχχ αυτή η καταβασια από ελλασονα Τύρναβο αχχχχ..... Ένα μπούσα ρε γαμωτο ένα μπουσα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

valkar

Μέλος
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Valantis
Μοτό
Honda cbf 600sa
Επίσης Απόστολε εκεί δίπλα η διαδρομή προς Καρυά κ μετά Καλιπευκη χαμένη μέσα στα λιβάδια κ σε μισή ωρίτσα κατεβαίνεις Λεπτοκαρυα η Πλαταμωνα για σβήσιμο

Στάλθηκε από το DRA-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επίσης Απόστολε εκεί δίπλα η διαδρομή προς Καρυά κ μετά Καλιπευκη χαμένη μέσα στα λιβάδια κ σε μισή ωρίτσα κατεβαίνεις Λεπτοκαρυα η Πλαταμωνα για σβήσιμο

Στάλθηκε από το DRA-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ήθελα να την κάνω την Δευτέρα αυτή την διαδρομή αλλά έβλεπα όλο τον Όλυμπο μπουρινιασμενο και δεν επιχείρησα να ανέβω..... Πρέπει να ναι φοβερή και αυτή η διαδρομή....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

valkar

Μέλος
Περιοχή
Λαρισα
Όνομα
Valantis
Μοτό
Honda cbf 600sa
Κ γω πρόσφατα την έκανα αν κ πολύ κοντινη. Θα ανέβαζα κ φώτο αν δεν τις έχανα όλες στο (.. ο Θεός να το κάνει) format της συμφοράς που πήγα κ έκανα στο λαπτοπ

Στάλθηκε από το DRA-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom