Εκλογικη Αγραφιαδα. (photos+video)

Elias

Μέλος
Όνομα
Elias Georgiou
Μοτό
KTM640 adventure
Αλλη μια μοναχικη βολτα. Το προηγουμενο σ/κ πηγα για την ψηφο στο χωριο (Καροπλεσι Αγραφων). Αποφασισα να ακολουθησω ακομη μια φορα διαφορετικη διαδρομη, οσο πιο επαρχιακα γινοταν. Πηγα λοιπον Παυλιανη, περασα την Οιτη, και μεσω Φουρνά, Νεραιδας, και περνωντας τον Μεγδοβα εφτασα στην ιδιαιτερη πατριδα μου. Απο εκει την αλλη μερα πια κατεβηκα προς Καρπενησι, απο χωμα απο ανατολικα Αγραφα. Η εποχη οπως καταλαβαινετε ολοι εδω ειναι ιδανικη για τετοιες βολτες, το μονο που με ζορισε , ηταν το ποταμι, το οποιο αποφασισα να ειμαι πιο επιφυλακτικος, απο οτι θα επρεπε , αλλα απο την αλλη δεν ηθελα να ρισκαρω τιποτε.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
ωραιες εικονες!
πολυ καλο το βιντεο!
περιεργο δρομακι αυτο με το ποταμι!
σιγουρα με τετοιες εικονες εριξες "καλη" ψηφο...
καλους δρομους


υ.γ. οταν μπορεσεις βαλε ενα χαρτι
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραίος Λιάκο.. !!!:ok:
Μακάρι η κάθε αφορμή για φυγή να μας βγαίνει σε ωραία βόλτα...;)
Όλα τα λεφτά κατά την γνώμη μου πάντως ήταν η στιγμή που συνάντησες τους παππούδες σου οι οποίοι περιμένουνε πως και πως αυτές τις στιγμές...:ok:
Θυμάμαι μια φορά μας είχε πιάσει δυνατή βροχή στο χωριό σου και ευτυχώς το μαγαζάκι στην πλατεία μας περιέθαλψε υπομονετικά για αρκετές ώρες...:happy:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ όμορφα... Και ο γέροντας λεβέντης.
Να είσαι γερός να τριγυρνάς.

Μεταφέρθηκε και στις χωμάτινες.
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Πανέμορφες εικόνες , τέτοια εποχή σε αυτά τα μέρη σου χαρίζουν μοναδικές εικόνες!!Πάντα τέτοια!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
ωραίος συνονόματε η καλύτερη επιλογη για την .....εκλογη!;)
Απολαυστικες οι εικονες και το βιντεακι σου.
υγ. Στην φαση που εχεις την καμερα να κανει ληψη απο το πισω μερος της μηχανης αλλα και οταν περνας την belley ο ηχος ειναι μπασος και παραπεμπει σε Leopard 2 hel. :D
 
Top Bottom