'Εκτακτη Αγραφιάδα 17/03/2019

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Πιο κάτω ο χάρτης της διαδρομής που έγινε απο Μουζάκι εως Καρδίτσα μέσω Σμοκόβου.
Διότι υπάρχει και η άλλη διαδρομή απο Κλειστό- Σπίτι Διαβάτη εως Καρδίτσα η οποία δεν έγινε αυτή τη φορά.




Επισης να προσθεσω καποιες πληροφοριες για τα Αγραφα αυτην την περιοδο.

1.Στα ΤΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ κοντα στο ΤΡΟΒΑΤΟ αριστερα ο δρομος προς ΒΡΑΓΓΙΑΝΑ ειναι ανοικτος ο οποιος ξανασυνανταει τον κεντρικο.
2.Απο ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ οι χωματινες προς ΧΡΥΣΩ /ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ /ΓΑΒΡΙΝΑ/ ΚΑΜΑΡΙΑ /ΑΓΡΑΦΑ ειναι ανοικτη η διαδρομη μεχρι τον ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ.
3.Ανεβασμα απο ΜΑΥΡΟΜΑΤΑ κλειστα.
4.ΑΓΡΑΦΑ προς λιμνη Πλαστηρα κλειστα.
5.ΒΑΡΒΑΡΙΑΔΑ προς ΧΡΥΣΩ η ΜΑΡΑΘΟ κλειστα.
απο πληροφοριες ντοπιων.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν ανοίξουν κάποιοι δρόμοι καλό είναι αν είναι εύκολο να ενημερωθούμε Μανώλη.
Ευχαριστούμε.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πιο κάτω ο χάρτης της διαδρομής που έγινε απο Μουζάκι εως Καρδίτσα μέσω Σμοκόβου.
Διότι υπάρχει και η άλλη διαδρομή απο Κλειστό- Σπίτι Διαβάτη εως Καρδίτσα η οποία δεν έγινε αυτή τη φορά.

Βγαινει δικαβαλος καλοκαιρι η ειναι το κομματι με τον γκρεμο αυτο;;;; πολυ ομορφη διαδρομη!!!! Βασικα πεζει να βγαινει και με το καθαρο!!!! Θυμασαι απο που μεχρι που ειναι χωμα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βγαινει δικαβαλος καλοκαιρι η ειναι το κομματι με τον γκρεμο αυτο;;;; πολυ ομορφη διαδρομη!!!! Βασικα πεζει να βγαινει και με το καθαρο!!!! Θυμασαι απο που μεχρι που ειναι χωμα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο δρόμος είναι απολύτως βάτος και στα δύο τεραιν (άσφαλτος-χώμα) από μεγάλες μοτό...
Πιστεύω θα την κάνουμε σύντομα ξανά όλη πριν το καλοκαίρι...
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Βγαινει δικαβαλος καλοκαιρι η ειναι το κομματι με τον γκρεμο αυτο;;;; πολυ ομορφη διαδρομη!!!! Βασικα πεζει να βγαινει και με το καθαρο!!!! Θυμασαι απο που μεχρι που ειναι χωμα;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πιστευω βγαινει δικαβαλος.
Στον γκρεμο εγινε κατολισθηση δεν εχεις θεμα γενικα ειναι η κεντρικη αρτηρια ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ οποτε ειναι ανοικτα ανετα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πιστευω βγαινει δικαβαλος.
Στον γκρεμο εγινε κατολισθηση δεν εχεις θεμα γενικα ειναι η κεντρικη αρτηρια ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ οποτε ειναι ανοικτα ανετα
Νομίζω θα έχει ανοίξει ήδη σε κείνο το σημείο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την έχω κάνει καλοκαίρι αρκετές φορές και με ασφάλτινα ελαστικά.... Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα το καλοκαίρι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την έχω κάνει καλοκαίρι αρκετές φορές και με ασφάλτινα ελαστικά.... Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα το καλοκαίρι.
Το μόνο πρόβλημα το καλοκαίρι εάν είσαι με δίτροχη παρέα είναι η υπερβολική σκόνη...
 
Top Bottom