Ελαστικά για gs..

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Αν είναι για gs παλιό πράγμα που σημαίνει ότι κάνουν και για άλλες μηχανές όπως το caponord μου θα τα ήθελα.
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Παρελήφθησαν σήμερα τα ελαστικά και είναι σε πολύ καλή κατάσταση! Ευχαριστώ πολύ τον συνάδελφο για την προσφορά του και δημοσίως! Να είσαι πάντα καλά φίλε μου!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Παρελήφθησαν σήμερα τα ελαστικά και είναι σε πολύ καλή κατάσταση! Ευχαριστώ πολύ τον συνάδελφο για την προσφορά του και δημοσίως! Να είσαι πάντα καλά φίλε μου!!
Θοδωρή,
Χαίρομαι που ακόμα έχεις το capo! Ελπίζω να τα πούμε σε καμία συνάντηση apriliabikers, για δες στο φόρουμ ;)
 

paramedic

Μέλος
Περιοχή
Αττική
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Aprilia ETV 1000 Caponord RRR
Θοδωρή,
Χαίρομαι που ακόμα έχεις το capo! Ελπίζω να τα πούμε σε καμία συνάντηση apriliabikers, για δες στο φόρουμ ;)
Το έχω φίλε αλλά δεν το καβαλάω εδώ και δύο χρόνια περίπου λόγω προβλημάτων υγείας και δύο χειρουργείων. Παρόλο που πια έχω χάσει πολλααααααα κιλά (κάπου 50 με διατροφή και γυμναστική) δεν μπορώ να χαρώ την μηχανή γαμωτο. Φιλοδοξω να καταφέρω να ξανακαβαλησω σε λίγο καιρό όταν θα είναι βέβαιο ότι έχω ξεπεράσει όλα τα προβλήματα και έχω ξαναφέρει το capo σε ένα ασφαλές επίπεδο.
 
Top Bottom