Ελαφρύ & ποιοτικό Adv (dual) κράνος;

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Μερικές διευκρινήσεις από μέρους μου.
Υπάρχει καλό τουριστικό κράνος που χρησιμοποιώ και είμαι ευχαριστημένος. Το adv, αν το πάρω, θα είναι για το χούι μου αλλά ρωτάω για να δω αν αντέχεται το γείσο. Ελπίζω σε καλό αερισμό ώστε να το προτιμώ το καλοκαίρι. Επίσης, μπάτζετ όχι υψηλό γιατί αν είναι μούφα να μην κλαίω τα λεφτά μου, πχ. το Bell MX-9 Adv.
Αν είναι ΟΚ με ταχύτητες έως 140-150, έχει καλό αερισμό και δίνει το λουκ, γιατί όχι? Εξάλλου, για μια εικόνα παλεύουμε :D:p
Θα σου έλεγα να κοιτάξεις ψηλώτερα και ας τσούξει η τσέπη σου λίγο, γιατί στα χαμηλά κάνουμε παραδοχές και συμβιβασμούς. Στα ψηλά έχουμε απαιτήσεις. Ακόμα και στα χαμηλά και τα 200 ε είναι κρίμα να πεταχτούνε ή σε περίπτωση πώλησης να χάσεις χρήματα.

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
...... και να σε πάρει στο κυνήγι ο σκύλος εε.... :roflmao:
Προχθές για 10 ώρες βόλτα στα βουνά, περνώντας και μέσα από 5 χωριά, συνάντησα 2 ανθρώπους και κάπου 20 σκύλους.:D
Οι 10 ήταν σε ένα σημείο και μου έκλεισαν το δρόμο για την κορυφή που ήταν ο προφήτης Ηλίας. Με κατατρόπωσαν.:D

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Βρε'συ, δεν πάω για κυνήγι μπεκάτσας για να χρειάζεται να κοιτάω προς τα πάνω!!!! :ha
Βρε όταν πάω βόλτα στα βουνά, δεν πάω για να βλέπω το δρόμο. Θέλω να βλέπω τα δέντρα, τις πλαγιές και τις κορυφές.

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Προχθές για 10 ώρες βόλτα στα βουνά, περνώντας και μέσα από 5 χωριά, συνάντησα 2 ανθρώπους και κάπου 20 σκύλους.:D
Οι 10 ήταν σε ένα σημείο και μου έκλεισαν το δρόμο για την κορυφή που ήταν ο προφήτης Ηλίας. Με κατατρόπωσαν.:D
Αφού συνεχίζεις να γράφεις εδώ, πάει να πει ότι η..... οπισθοχώρηση στέφθηκε με επιτυχία!!!!!! :ha

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Βρε όταν πάω βόλτα στα βουνά, δεν πάω για να βλέπω το δρόμο. Θέλω να βλέπω τα δέντρα, τις πλαγιές και τις κορυφές.
Μια χαρά βλέπεις και ψηλά! Γείσο είναι, όχι πέργκολα!!!! :roflmao:

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αφού συνεχίζεις να γράφεις εδώ, πάει να πει ότι η..... οπισθοχώρηση στέφθηκε με επιτυχία!!!!!! :ha
Φόραγα πεζοπορικό μποτάκι, και φοβήθηκα ότι θα με δαγκώσουν στην γάμπα.
Θα ξαναπάω με μπότα και θα έχω και ένα ραβδί. Θα περάσω από το μπλόκο όπως και να έχει.:D
Αυτός ο Προφήτης Ηλίας είναι στην ψηλότερη κορυφή της περιοχής και από τους πιό εμβληματικούς.

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Φόραγα πεζοπορικό μποτάκι, και φοβήθηκα ότι θα με δαγκώσουν στην γάμπα.
Θα ξαναπάω με μπότα και θα έχω και ένα ραβδί. Θα περάσω από το μπλόκο όπως και να έχει.:D
Αυτός ο Προφήτης Ηλίας είναι στην ψηλότερη κορυφή της περιοχής και από τους πιό εμβληματικούς.
Πάρε ένα σακούλι πιπέρι να τους το σκορπίσεις...... θα εξαφανιστούν..... ;)

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Βρε'συ, δεν πάω για κυνήγι μπεκάτσας για να χρειάζεται να κοιτάω προς τα πάνω!!!! :ha
Αν δεν έχεις καλή ορατότητα προς τα πάνω πως θα καταλάβεις αν σου έρχεται η όχι ο ουρανός στο κεφάλι μα τον τουτατη.

Top Bottom