Εναρξη ταξιδιωτικου πλανου 15 μερες εγω και οι δυο γυναικες μου (ιταλικες - αυστριακες αλπεις)

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καλησπερα στους advrανταδες οπως λεει και το θεμα , πειτε οτιδηποτε εχετε απο πασσα , διαδρομες κλπ . Ευχαριστω πολυ!!!!!!
γινε λιγο πιο συγκεκριμενος...
τι ακριβως ψαχνεις....
ξερω οτι θα βγεις βενετια....
μετα προς τα που θες να πας???
 

Stelios

Μέλος
Όνομα
Stelios
Μοτό
Ktm 1090
Καλησπέρα, σκέφτομαι κ γω να κάνω ένα αντίστοιχο ταξίδι β.ιταλια-αυστρια-βαλκάνια. Έχω βάλει κάποια σημεία στο χάρτη μετά από λίγο ψάξιμο σε ταξιδιωτικά άρθρα άλλων.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ευχαριστω παιδες , διαβασα κανα δυο ταξιδιωτικα και κατεληξα σε παρα μα παρα πολλα πασσα , δεν φανταζομουν οτι υπαρχουν τοσα πολλα .... θελω να τα βαλω ολα μεσα (τα παντα βασικα ........ ειμαι τις αποψεις οπου παω να μην ξαναπαω για να γυρισω αλλα μερη) ... συνοπτικα εχω βρει αυτα Falzarego Pass προς Mortirolo Pass
Gardenapas to Passo Lavazè, Trento και ειναι συγουρα αλλα 5-6 που μου ξεφευγουν ως τωρα...... το προβλημα μου ειναι ο συνδιασμος , αλλα θα το βρω.... τελος δυο ερωτησεις :


1)Passo Manghen - Google zoeken αυτο το πασσο περναει ; δεν μου το βγαζει ο χαρτης σαν διαδρομη....

2) στην αυστρια εκτος απο το γκρογκλονερ(πως λεγεται τελοσπαντων) δεν υπαρχει κατι αλλο να επισκευτεις;;; μιλαμε μονο για πασσα σαυτο το ταξιδι και τιποτα αλλο ...

εμεις και οι λυκοι; χαχαχχχαχαχαχα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
επισης να ευχαριστω τον North_explorer γιατι αν δεν ηταν αυτος και καποιοι σαν και αυτον να κανουν τοσο αναλυτικη περιγραφη , δεν θα χα ιδεα οτι θα περναγα απο τοσα πασσα!!!!!!

:friendship::friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
1)Passo Manghen - Google zoeken αυτο το πασσο περναει ; δεν μου το βγαζει ο χαρτης σαν διαδρομη....
NοτιοΑνατολικα του Μερανο υπαρχουν πολυ ωραιες διαδρομες αλλα οχι σαν τις γνωστες Stelvio κλπ που ανεβοκατεβαινεις καποιο μεγαλο υψωμα.
Κατι σαν το Καλαματα - Σπαρτη επι 5.
Μεναμε Lana οταν πηγα και γυρνουσαμε 4 μερες εκει.

Για τα αλλα που γραφεις θα τα δω καλυτερα την Δευτερα και θα ψαξω για τις διαδρομες μας.
Με το καλο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
NοτιοΑνατολικα του Μερανο υπαρχουν πολυ ωραιες διαδρομες αλλα οχι σαν τις γνωστες Stelvio κλπ που ανεβοκατεβαινεις καποιο μεγαλο υψωμα.
Κατι σαν το Καλαματα - Σπαρτη επι 5.
Μεναμε Lana οταν πηγα και γυρνουσαμε 4 μερες εκει.

Για τα αλλα που γραφεις θα τα δω καλυτερα την Δευτερα και θα ψαξω για τις διαδρομες μας.
Με το καλο.
ευχαριστω πολυ , περιμενω και το κομματι που λες στο μερανο , αν το βρεις ...... αν θες φτιαξουμε και διαδρομη , καθε διαδρομη δεκτη!!!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
οσον αφορα την αυστρια , αν δεν εχει κατι αλλο να δω , λεω να την καψω και να γυρισω τα παντα στην βορεια ιταλια και γιατι οχι κανα δυο μερες ελβετικα πασσα!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ευχαριστω πολυ , περιμενω και το κομματι που λες στο μερανο , αν το βρεις ...... αν θες φτιαξουμε και διαδρομη , καθε διαδρομη δεκτη!!!!!!
ρε βλαμενεεεε...
πες ποσες μερες εχεις και απο που θες να αρχισεις....

:UH::UH::UH::UH::UH::UH::UH::UH:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
ρε βλαμενεεεε...
πες ποσες μερες εχεις και απο που θες να αρχισεις....

:UH::UH::UH::UH::UH::UH::UH::UH:
Ναι οντως δεν ειπα τιποτα...... 6-24 αυγουστου .... απο ανκονα ξεκιναω.... υπολογισε 4 μερες οφφ λογο καραβιου..... σκεφτομουν να παω βενετια αλλα ειμαι σε διλημα με το ποσες μερες θα μου φαει τσαμπα αλλα μπορει και οχι!!!!!


:p:p:p:p:p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ναι οντως δεν ειπα τιποτα...... 6-24 αυγουστου .... απο ανκονα ξεκιναω.... υπολογισε 4 μερες οφφ λογο καραβιου..... σκεφτομουν να παω βενετια αλλα ειμαι σε διλημα με το ποσες μερες θα μου φαει τσαμπα αλλα μπορει και οχι!!!!!


:p:p:p:p:p
Αν θελετε να στριψετε, να πατε τελη Ιουνιου. :cool:
 
Top Bottom