Εντουρακι xr 250/400,ttr 250,dr 250 κτλπ

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
Είμαστε στην αναζήτηση για φίλο που πρώτο ξεκινάει τη ενασχόληση με το χώμα και δεν θέλει να πάρει "καθαρό" μηχανάκι. Περιοχή Αθήνα και τριγύρω περιοχές. Διαθέσιμο budget 2000-2200 μαξ αν είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα.
Χωρίς να θέλω να σας βγάλω εκτός προγράμματος και (λίγο) προϋπολογισμού θα πρότεινα σε αυτά τα χρήματα περίπου να κοιτάξετε και τα EXC400 ή EXC250F ως κατά πολύ ανώτερα από τα προαναφερθέντα και πολύ καλά σχολεία για ξεκίνημα στο χώμα...:)
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
συμφωνω απολυτα μαζι σου.. και εγω αυτο προτεινω. Αλλα ειναι μια μεση λυση για αρχη, διοτι δεν υπαρχει 2ο οχημα για μετακινηση, αλλα ουτε και χρηματα για συντηρηση ενος καθαροαιμου.... Το μηχανακι δεν θα κανει χωμα συχνα.. πιο πολυ μεσο μετακινησης θα ειναι και κανα σκ χαλαρη βολτα στο βουνο
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλησπέρα.
Χωρίς να θέλω να σας βγάλω εκτός προγράμματος και (λίγο) προϋπολογισμού θα πρότεινα σε αυτά τα χρήματα περίπου να κοιτάξετε και τα EXC400 ή EXC250F ως κατά πολύ ανώτερα από τα προαναφερθέντα και πολύ καλά σχολεία για ξεκίνημα στο χώμα...:)
Θα γινονται καθολου μαθηματα ή θα έχει συνεχεια απεργιες και καταληψεις?
:ha
Πλακα κανω. :happy:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα γινονται καθολου μαθηματα ή θα έχει συνεχεια απεργιες και καταληψεις?
:ha
Πλακα κανω. :happy:
Στις 5 τούμπες χάνεις την χρονιά... :friend:
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Καλησπέρα, τα XR παντως κρατάνε τιμή ειδικά τα 400 αλλα και τα 250,αν θες να βρεις καλό, ειναι αξιοπιστα και μπορείς να κάνεις πολλές εργασίες μόνος σου, δες πάντως και αυτά που λέει ο thenos, λόγω αναρτήσεων και ότι ειναι πιο καινούργια σε σχετικά ίδια τιμή ή λιγο παραπάνω, παρόλο που τα XR τα γουστάρω πολύ σαν μηχανακια αυτη ειναι η γνώμη μου. (Είχα XR και θα ξαναπαιρνα αν ειχα την οικονομικη άνεση να εχω δύο εντουρακια ενα KTM exc και ενα HONDA XR)
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Δεν υφισταται να εχεις exc για καθημερινο μηχανακι ..Οσο και αν το θελω :D
Δεν είχα προλάβει να διαβάσω αυτό που έγραψες για καθημερινή χρήση... Εχεις δίκιο τότε... Ο φιλος πάει για κάτι σε XR, TTR κτλ που ανέφερες...
 
Top Bottom