Εντουρόβολτα Λουτράκι

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Προς εποχούμενους:
  • Ανεβάζω τη διαδρομή του Βασίλη (ίχνος και πορεία) σε μορφή GPX για GPS και όχι μόνο.
  • Επισημαίνονται τα σημεία Επεσε1 και Επεσε2 στο όρος Πατέρας, αδιάβατα προ δυο εβδομάδων σύμφωνα με φίλο που το κατέγραψε. Αφορά όσους αποφασίσουν να πάνε χωμάτινα.
  • Επισημαίνεται το σημείο Επεσε3 που ο Βασίλης bill race ανέφερε οτι έχει υποστεί κατολίσθηση πριν δυο μήνες περίπου. Προτείνεται η εναλλακτική διαδρομή.
Σπύρο, ευχαριστώ για τον χάρτη καί την ενημέρωση :ok:
Η διαδρομή της Κυριακής πάντως είναι οκ
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Παιδια εγω μαλλον δεν ειμαι για ταβερνα γιατι δουλευω το απογευμα
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Προς τους διοργανωτες:

Η διαδρομη θα εχει σηματοδοτηση εντουρο η θα ειμαστε ολοι μαζι παρεα;
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Προς τους διοργανωτες:

Η διαδρομη θα εχει σηματοδοτηση εντουρο η θα ειμαστε ολοι μαζι παρεα;
Η διαδρομή που θα κάνουμε με τα on off δεν θα έχει σηματοδότηση, θα την κάνουμε όλοι μαζί.
Προτείνω να ξεκινήσουμε το αργότερο στις 11:00 (ώστε να έχουν φτάσει και τα παιδιά που θα έρθουν από χώμα) από τον χώρο του event.
Θα είμαι εκεί από πολύ πρωί, το τηλ μου είναι στο προφίλ :happy:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
bill race εσυ οπως καταλαβαινω δεν θα κανεις την εντουροβολτα αλλα την τραβελοβολτα??? Αν κανουμε καποιοι την εντουροβολτα αφου θα ειναι σηματοδοτημενη δεν υπαρχει θεμα πλοήγησης. Τι ωρα ειναι καλο να ειμαστε εκει για να ξεκινήσουμε? Επισης το τελειωμα της βολτας θα ειναι στο ιδιο σημειο της εκκίνησης? Αν ναι ποση ωρα ειναι η ταβερνα απο εκει? Πολλες ερωτήσεις αλλα το εχω ψησει
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
bill race εσυ οπως καταλαβαινω δεν θα κανεις την εντουροβολτα αλλα την τραβελοβολτα??? Αν κανουμε καποιοι την εντουροβολτα αφου θα ειναι σηματοδοτημενη δεν υπαρχει θεμα πλοήγησης. Τι ωρα ειναι καλο να ειμαστε εκει για να ξεκινήσουμε? Επισης το τελειωμα της βολτας θα ειναι στο ιδιο σημειο της εκκίνησης? Αν ναι ποση ωρα ειναι η ταβερνα απο εκει? Πολλες ερωτήσεις αλλα το εχω ψησει
που πας ρε φίλε!!!!
Αυτά είναι αντρικά πράματα
κάτσε σπίτι με τα γυναικόπαιδα,γιαλαντζί εντουρα!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
που πας ρε φίλε!!!!
Αυτά είναι αντρικά πράματα
κάτσε σπίτι με τα γυναικόπαιδα,γιαλαντζί εντουρα!!!!
Σπιτι θα κατσω αυτο ειναι δεδομενο! Ο μονος λογος που γραφω ειναι για να κανω και λιγο εντύπωση
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
bill race εσυ οπως καταλαβαινω δεν θα κανεις την εντουροβολτα αλλα την τραβελοβολτα??? Αν κανουμε καποιοι την εντουροβολτα αφου θα ειναι σηματοδοτημενη δεν υπαρχει θεμα πλοήγησης. Τι ωρα ειναι καλο να ειμαστε εκει για να ξεκινήσουμε? Επισης το τελειωμα της βολτας θα ειναι στο ιδιο σημειο της εκκίνησης? Αν ναι ποση ωρα ειναι η ταβερνα απο εκει? Πολλες ερωτήσεις αλλα το εχω ψησει
Η εντουρόβολτα θα είναι σηματοδοτημένη με κορδέλες και σήματα enduro, δεν χρειάζεται πλοηγό, από τις 9-12 οποίος έρχεται περνάει γραμματεία και μπαίνει στην διαδρομή.
Αρχή και τέλος της διαδρομής στο ίδιο σημείο.
Εγώ θα κάνω την τραβελοβόλτα γιατί δεν έχει σήμανση.
Η ταβέρνα είναι στα Πίσια 30 λεπτά μακριά από τον χώρο του event (αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον για μάσα δεν πάμε,ότι θέλουμε).
Καλό είναι να ξεκινήσεις μέχρι τις 10 - 10:30 γιατί ως γνωστό όλοι έρχονται τελευταία ώρα και συνωστιζονται
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
βάλτε και εμένα μέσα θα έρθω φόρτωκα με το σβάρνα αλλά πρέπει κάποιος να μου βάλει το μπροστινό λαστιχο .........Όταν φτάσω
... τι την θελεις, μην την κουβαλας ... τεζα σουζα δεν θα το πηγαινεις ολη μερα :like:
... θα είμαι κ' εγω στο ραντεβου μας για την τραβελοβολτα , για ταβερνα δεν υποσχομαι τιποτε , γιατι εχω 2 ντακλαραδες σπιτι που θελω να παιξω μαζι τους :l2:
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Ας βάλουμε μια λίστα (επιβεβαιώνετε ή όχι) για να έχουμε μιά εικόνα, να κανονίσουμε και για την ταβέρνα στα Πίσια μέχρι το Σάββατο:

  1. bill race (ταβέρνα)
  2. allen (ταβέρνα)
  3. gsmaniac .......
  4. bag ..........
  5. Λεωνίδας.......
  6. vassat..........
  7. ztakisg16......
  8. Blue line ........
  9. ilias.ali ......
  10. rodouma (ταβέρνα)
  11. Phoenix....
  12. labros......
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Για εντούρο ποσοι ειναι να κανουμε μια ομαδα αν ειναι και μαζευτουμε να παμε ολοι.μαζι
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Τριάδα φωτια (Εγώ,Blue line και ilias.ali ) θα βρεθούμε 7 και μισή στο περίπτερο Χαιδαριου με σκοπό να φτάσουμε στο σημείο του event από χώμα...Οποις θέλει να ακολουθήσει ευπρόσδεκτος...Σε περίπτωση που καθυστερούμε θα βγούμε στην πλησιέστερη έξοδο και θα πάμε από άσφαλτο...
ztakisg16 Blue line ilias.ali στειλτε μου ενα τηλεφωνο να κανονισουμε
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλημέρα σε όλους....Η προσέλευση των χωματινων στο σημείο του event άλλαξε...Ραντεβού στο περίπτερο στις 8 και από εκεί αναχώρηση με οδηγό τον Σπύρο endtourista ασφαλτινα έως τα μέγαρα και από εκεί 40 χλμ χώμα έως το event....Για να φτάσουμε λίγο πιο γρήγορα και ξεκούραστα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και εγώ από τις 8 θα είμαι εκεί, ελπίζω να σας προλάβω έστω για λίγο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παλιοτεντυμποιδες!!!!
 

dimmou125

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Adventure 990
Καλησπέρα!! Για πολλοστή φορα άκυρο απο μενα! Έκατσε ΣΚ υποχρεώσεις!
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Επίσης βασικό για όλους να μην ξεχάσετε ότι αλλάζει η ώρα και πάει μια ώρα μπροστά...Στις 3 τα ξημερώματα γίνεται 4...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom