Εντουρόβολτα Λουτράκι

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Kώστα el-Gatto, o Γιωργος ειναι πολλα χρονια φιλος και αγωνιζομενος, η φωτογραφια στο πρωτο ποστ δεν ειναι τυχαια (τον βλεπουμε σε πρωτο πλανο), ο ιδιος δεν γνωριζει κατι γιαυτη τη δραστηριοτητα... δινει τον ''αγωνα'' του οπως ξερει τοσα χρονια.
Για λογαριασμο σε τραπεζα δεν ξερω.... ειπαμε στο σημειο του event και να παραλαμβανουν την αποδειξη επιτοπου απο το σωματειο:thinking:
ΟΚ ,όπως νομίζετε.
Απλά εγώ ,πιστεύω ότι ,αν μάθει ο κόσμος εδώ μέσα τον "σκοπό" ,θα υπάρξουν πολλοί που θα συμμετάσχουν οικονομικά ,κι ας μην κάνουν την βόλτα.
Εγώ πάντως ,θα απο-στείλω την "συμμετοχή" μου ,δι'αντιπροσώπου.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ψήνεται κάνεις για Αθήνα-Λουτράκι από χώμα????Δλδ πρωινό καφεδάκι στο περίπτερο και μετάβαση στο σημείο του event από χωμάτινη διαδρομή μέσα από το βουνό??Να πω μόνο πως εγώ δεν έχω διαδρομή και δεν έχω ξαναπάει χωμάτινα όπως επίσης δεν ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται το βουνό από τις βροχές των τελευταίων ετών...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ψήνεται κάνεις για Αθήνα-Λουτράκι από χώμα????Δλδ πρωινό καφεδάκι στο περίπτερο και μετάβαση στο σημείο του event από χωμάτινη διαδρομή μέσα από το βουνό??Να πω μόνο πως εγώ δεν έχω διαδρομή και δεν έχω ξαναπάει χωμάτινα όπως επίσης δεν ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται το βουνό από τις βροχές των τελευταίων ετών...
Νομίζω ότι υπάρχουν στο αρχείο διαδρομών για Γεράνεια, αλλά έτσι και αλλιώς είναι ευκολακι.
Εγώ θα είμαι από Σάββατο Κόρινθο.
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Νομίζω ότι υπάρχουν στο αρχείο διαδρομών για Γεράνεια, αλλά έτσι και αλλιώς είναι ευκολακι.
Εγώ θα είμαι από Σάββατο Κόρινθο.
Ωχχ.βλέπω να βγαίνουμε Πάτρα ....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
gsmaniac δεν έχω βρει καμμία διαδρομή...Να ξεκινήσω στην τύχη χλωμό το βλέπω...Θα φτάσουμε βράδυ...Αν κάποιος συντροχος έχει διαδρομή που να ισχύει σίγουρα και θέλει να πάμε ας στείλει...Αλλιώς μαλλον θα έρθουμε ασφαλτινα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
gsmaniac δεν έχω βρει καμμία διαδρομή...Να ξεκινήσω στην τύχη χλωμό το βλέπω...Θα φτάσουμε βράδυ...Αν κάποιος συντροχος έχει διαδρομή που να ισχύει σίγουρα και θέλει να πάμε ας στείλει...Αλλιώς μαλλον θα έρθουμε ασφαλτινα...
[Δυτική Αττική] - Χωματοβόλτα στα Γεράνια - Μικτό Τεραίν..

Για ρίξε μια ματια
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Θα εχω χωρο σε τρειλερ απο Αθηνα(δυτικα) για ενα ελαφρυ εντουρισιο μηχανακι αν καποιος θελει...
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
bill race εσυ θα κανεις την εντουροβολτα? Το ψιλοβλεπω η αληθεια ειναι
Ναι Ηλία, σε περιμένουμε, λέω κατά τις 10:30 - 11:00 το αργότερο να ξεκινήσουμε από τον χώρο του event
bill race καλησπερα..Η διαδρομη της χωματοβολτας υπαρχει και σε gpx να την περασω στο gps?
Δυστυχως όχι, δεν το κατέχω αυτό το gpx :oops:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
bill race εσυ θα κανεις την εντουροβολτα? Το ψιλοβλεπω η αληθεια ειναι
Ελα θα βάλω χωμάτινα στην χοντρη!!!
Ζητώ βοήθεια!!!
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06
Υπάρχει προοπτική να οργανωθεί ομαδική μετάβαση, από αθηνιστάν, στο σημείο συνάντησης;;;
(είτε χώμα, είτε άσφαλτος)
/ Β
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν φτιάχνετε μια λίστα βρε παιδιά!!!
Να κανονίσουμε και το φαγητό?

Εγώ μέσα!
Bill?
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Ας βάλουμε μια λίστα (επιβεβαιώνετε ή όχι) για να έχουμε μιά εικόνα, να κανονίσουμε και για την ταβέρνα στα Πίσια μέχρι το Σάββατο:

  1. bill race (ταβέρνα)
  2. allen (ταβέρνα)
  3. gsmaniac .......
  4. bag ..........
  5. Λεωνίδας.......
  6. dimmou125........
  7. vassat..........
  8. ztakisg16......
  9. ........
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom