Εντυπώσεις Εορταστικής Χωματάδας Κυριακή 17 Δεκέμβρη

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Επιστροφή και από εμένα...

Η βόλτα σούπερ, χάρηκα που σας ξαναείδα, χάρηκα που γνώρισα και καινουργιους φίλους!

Τα χώματα στεγνά σχετικά, λίγο προς το τέλος έκανε να λασπώσει αλλά φτάσαμε Αρβανίτσα.

Το τελείωμα ήτο άκρως "επιθετικό"!
Ξέρουν αυτοί...χαχαχα!

Άϊντε καλές γιορτές άπαντες με υγεία και ευτυχία!

Πάμε για την επόμενη...
:friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θα
Όταν μπλέκεις με κτμ, η βόλτα τελειώνει αργά!
Ευτυχώς που φτάσαμε στον @Carooly



advphone
Έχει κ άλλα ντοκουμέντα για τα KTM που θα βγουν στη φόρα.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αναγκαστική στάση....honda rules


advphone
Λαθος, Transalp rulezzz :D :p

Απο τις πιο γρηγορες αλλαγες σαμπρελας ever, πεσαμε πανω στον λαστιχά Πελε :yew: Φιλε Γιωργο @Sevax ευχαριστω για το lift :ok: Και επισης τον Παρασκευα-Πετσαμαν @BoxerGarage που βοηθησε στο βαλσιμο του τροχου βριζοντας ασυστολα Nissin και τζαπανεζικα γενικως :D :roflmao: :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες ητανε τελεια, πολλα ευχαριστω στον Αποστολη @Carooly για τη χαραξη της διαδρομης και στον Αλεξ @achalatsis για την πλοηγηση του δικου μας γκρουπ :ok: :cool: Επισης συγχωρειται ο φιλτατος Γιαννης @giannis1070 για την ασυγκρατητη επιθετικοτητα που επεδειξε πανω στο μηχανακι μου και στο XR του Λευτερη @HAWK_46 :D :roflmao: :p

Χαρηκα πολυ που ειδα τους Παναγιωτη @Eversman και @ΛΕΩΝΙΔΑΣ. μετα απο πολυ καιρο και που γνωρισα τους Νικο @lep990, Τακη @ztakisg16, Νικο @ouzakias, Παναγιωτη @S.P και επιτελους απο κοντα τον Γιανναρα @jon t που ηξερα διαδικτυακα για πολλα πολλα χρονια. 310χμ για μενα door-to-door, ητανε μια υπεροχη εορταστικη χωματο-ασφαλταδα! :cool: :cool: Καλες γιορτες everybody!! :friendship: :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μερικές φωτό από εμένα και θα ετοιμάσω και ένα βίντεο οσονούπω...


Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
πισω και γω,σορρυ που εγινα μπουχος στον γυρισμο αλλα μου ετυχαν εντερικα προβληματα και εγινα πυραυλος:laugh::laugh:
Δεν πειράζει ,πρόλαβες τουλάχιστον?:D:laugh:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Παιδες ητανε τελεια, πολλα ευχαριστω στον Αποστολη @Carooly για τη χαραξη της διαδρομης και στον Αλεξ @achalatsis για την πλοηγηση του δικου μας γκρουπ :ok: :cool: Επισης συγχωρειται ο φιλτατος Γιαννης @giannis1070 για την ασυγκρατητη επιθετικοτητα που επεδειξε πανω στο μηχανακι μου και στο XR του Λευτερη @HAWK_46 :D :roflmao: :p

Χαρηκα πολυ που ειδα τους Παναγιωτη @Eversman και @ΛΕΩΝΙΔΑΣ. μετα απο πολυ καιρο και που γνωρισα τους Νικο @lep990, Τακη @ztakisg16, Νικο @ouzakias, Παναγιωτη @S.P και επιτελους απο κοντα τον Γιανναρα @jon t που ηξερα διαδικτυακα για πολλα πολλα χρονια. 310χμ για μενα door-to-door, ητανε μια υπεροχη εορταστικη χωματο-ασφαλταδα! :cool: :cool: Καλες γιορτες everybody!! :friendship: :friendship:
Κ εμείς χαρήκαμε Γιώργη:crs:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ελπιζω να σας αρεσε η διαδρομη γιατι ειχε αρκετη φλαταδουρα αναγκαστικα. Ο Ελικωνας εχει υπεροχα κομματια αλλα δεν τα εβαλα γιατι δεν θα προλαβαιναμε.
Ωραια τα περασαμε παλι με πολλες συμμετοχες και χαρουμενους αναβατες. Χαρηκα που και παλι συναντησα αυτους που ηξερα ηδη αλλα και που γνωρισα και αλλους τοσους απο εσας. Ειμαστε ολοι μαχιμοι και τοσο δυνατη ομαδα που μεχρι και ο Αγιος βασιλης παρατησε το ελκηθρο και ηρθε μαζι μας σημερα!:D
. Να μαστε καλα να πηγαινουμε βολτες! Και του χρονου!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Επιστροφη και για μας πριν κανα μισαωρο χοντρικα!! Η βολτα ηταν σουπερ και οπως παντα τερμα γκαζι τα κατεμια :D Μετα τον καφε ειδα 1 bar πιεση και αφου το εδαφος ηταν πετρωδες ειχε σταση να βαλω αερα με τα κομπρεσερ των φιλων :cool: αφου ανεβασα bar ανεβασα και πιεση καθως εβλεπα στον μετρητη απο 1.7 που εβαλα μετα απο λιγα μετρα να πεφτει και να πεφτει με αποτελεσμα να σταματησουμε ενα μεγαλο γκρουπακι να δουμε τι γινεται. Η ζαντα ηταν φουλ στραβωμενη σε ενα σημειο και εχανε αερα o_O εφαγε το απαραιτητο κοπανημα ηρθε ελαχιστα ξανα αερα και φυγαμε :D ημουν σταθερος στο 1 bar για αρκετα χλμ τερμα γκαζι να μην παταει ο τροχος μπροστα και ολα καλα;) στο τελειωμα της βολτας κανα 2 χλμ πριν την ταβερνα στο κατηφορικο πολυ πετρωδες κομματι καποια πετρα εκανε ενα μικρο σκισιμο δεξια στο λαστιχο και αερας γιοκ :mad: φαγαμε ιπιαμε τα ειπαμε με.την παρεα γεμιζω απο του μανιακ το κομπρεσερ αερα και φυσικα μετα απο λιγο και ξανα και ξανα και ξανα. Τελικα ειπα να δοκιμασω φαστ και ευχαριστω παρα πολυ τα παιδια που μου εδωσαν :) πριν το βαλουμε και ενω η μηχανη ειναι στο μονο σταντ ξαφνικα πεφτει δεξια:mad: αν δεν ειναι αυτο ματι τοτε τι ειναι ;;; o_O γρατσουνιες στα καγκελα και ραισμα στο καπακι της ακραπας. Βαλαμε το φαστ ξεκιναω κανω λιγα χλμ και στο πρωτο βενζιναδικο σταματαω για αερα ξανα και κοπανημα της ζαντας με βαρια o_O κατι ψιλοεγινε αλλα δεν ηταν αρκετο. Τελικα φτασαμε Θηβα οπου Βρηκαμε τον Αποστολη στο τηλεφωνο και πηγαμε στο συνεργειο του φιλου του ( klr πρασινο ) οπου εδωσαν πηραν τα παιδια μου εβαλαν ενα παλιο λαστιχο που ειχαν με σαμπρελα 18αρα μπροστα;)Σας υπερ ευχαριστω παιδια πραγματικα σας ειμαι υποχρεως και χρωσταω μεγαλο κερασμα . Ευχαριστω πολυ και τον Μανιακ το Πουλι και το Γιωργο γισ την υπομονη τους να γυρισουμε μαζι Αθηνα :).

Ραντεβου το 2018 παιδες ... καλες γιορτες σε ολους ευχομαι :)
 
Top Bottom