Εντός,εκτός κι εναλλάξ.

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Γεια σου Νίκο!!!
Καταρχήν ευχαριστώ!
όταν μίλησα με τον Νικόλα ότι θα πάμε προς τα εκεί,μου είπε να έρθω σε επαφή μαζί σου για πληροφορίες κλπ.
Είχα διαβάσει παρά πολλά πράγματα και αν έψαχνα κι άλλο θα έχανα την μπάλα.
Έτσι κι αλλιώς σε ένα ταξίδι τέτοιας φύσης, πιστεύω ότι πρέπει να ανακαλύψεις και εσύ πράγματα και να μην πας μόνο στην πεπατημένη.
Επίσης μερικά είναι και θέμα γούστου προσωπικού κλπ
Κάποια στιγμή θα ήθελα να πιούμε ένα καφέ μία μπύρα κλπ να τα πούμε από κοντά και πάλι!!!
Να είστε καλά!!!
Εφ οσων περασες καλα τοτε ολα καλα.Τα λεμε απο κοντα.
 

vaska

Μέλος
Όνομα
Vassilis
Μοτό
GS1200, IT490, DR 650, GPX750
Ωραίοι και οι 3 και ο Άκης και η Γωγώ αλλά και η Βιστρομάρα που δεν μασάει τπτ και καταπίνει τα χλμ αβίαστα αβασάνιστα αβαβά. Όμορφες φωτο με χαρούμενα μούτρα δείχνουν επιτυχημένη βολτάρα. Μπράβο παίδες και στην επόμενη.

Να βρεθούμε βρε ρεμάλι να μας κάνεις ανακαταμετάδοση live. Κανονίστε το!!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ωραίοι και οι 3 και ο Άκης και η Γωγώ αλλά και η Βιστρομάρα που δεν μασάει τπτ και καταπίνει τα χλμ αβίαστα αβασάνιστα αβαβά. Όμορφες φωτο με χαρούμενα μούτρα δείχνουν επιτυχημένη βολτάρα. Μπράβο παίδες και στην επόμενη.

Να βρεθούμε βρε ρεμάλι να μας κάνεις ανακαταμετάδοση live. Κανονίστε το!!
βασιλη εγω,η συζυγος και το στρωματεξ σε ευχαριστουμε!χαχαχαχα.
το εχω υποψην μου ρε φιλε να κανουμε μια πατρινομαζωξη.να δω ποτε θα βρουμε χρονο.
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
το εχω υποψην μου ρε φιλε να κανουμε μια πατρινομαζωξη.να δω ποτε θα βρουμε χρονο.


......σαν θέλ' η νύφη κι' ο γαμπρός............................


αντε να κανονίσουμε τίποτα ρε ρεμάλια, καιρό έχουμε να τα πούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μετά από κάτι μήνες βρήκα χρόνο να κάνω κοπτοραπτικη σε κάμποσες ώρες βίντεο που είχα απτην action camera,και έφτιαξα ένα βιντεάκι με διάφορες στιγμέςαπτό ταξίδι.
Όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά.

 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Μετά από κάτι μήνες βρήκα χρόνο να κάνω κοπτοραπτικη σε κάμποσες ώρες βίντεο που είχα απτην action camera,και έφτιαξα ένα βιντεάκι με διάφορες στιγμέςαπτό ταξίδι.
Όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά.


:clp::clp::clp::clp:
 

xaGoS

Μέλος
Περιοχή
Αθενς
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
V-STROM 1000
Απλά φοβεροί!!! μπράβο και στους δυο σας.. Σας χάρηκα πολύ!!! καλές βόλτες να έχετε!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μετά από κάτι μήνες βρήκα χρόνο να κάνω κοπτοραπτικη σε κάμποσες ώρες βίντεο που είχα απτην action camera,και έφτιαξα ένα βιντεάκι με διάφορες στιγμέςαπτό ταξίδι.
Όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά.

Ωραίο βίντεο!! Μηχανάρα έχεις ;) ;)

Τι κάμερα έχεις?? (Γιατί η δικιά μου sencor είναι για πέταμα...)

Στάλθηκε από το X5 μου
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ωραίο βίντεο!! Μηχανάρα έχεις ;) ;)

Τι κάμερα έχεις?? (Γιατί η δικιά μου sencor είναι για πέταμα...)

Στάλθηκε από το X5 μου
μηχαναρα και δεν κυκλοφορει και πολυ :ha
ευχαριστω για το βιντεο,ειναι ουσιαστικα η πρωτη μου προσπαθεια στο να κοψω κομματακια μικρα κλπ.και μουρλαθηκα,απορω με αλλους που εχουν 2-3 καμερες και απο 2-3 μεριες ληψεις η καθεμια πως την παλευουν.
η καμερα ειναι η sony hdr as20 και μου την ειχαν κανει δωρο πριν 1.5 χρονο περιπου.τοτε επαιζε στα 120 τωρα με μια προχειρη ματια ειδα οτι δεν ειναι διαθεσιμη.ειναι παλιοτερο μοντελο.
εχει τα καλα της εχει και τα ασχημα της.για να τραβηξεις 60fps ας πουμε,μπορεις μονο στο 1080 γιατι στα 720 τραβαει 120 super slow motion,60 slow motion και 30 κανονικη ταχυτητα.
στο βιντεο παραπανω παιζω 1080 30 σε ολη την διαδρομη πλην transalpina & transfagarasan που ειναι 1080 60.αυτο το εκανα για να μην γεμισω τις καρτες μνημης.
απο καμερες αν και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα,αν θες καποια φθηνη,κοιτα την eken h9,την εχει παρει φιλος και ειναι πολυ καλη για 40ευρω.
αλλιως καλες καμερες εχει η xiaomi και μετα ανεβαινεις οσο θες εννοειται.
αν μπορω να βοηθησω σε κατι αλλο πες μου :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μπα.... Για gopro 5 με βλέπω σε 664467 δόσεις...

Στάλθηκε από το X5 μου
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Μπα.... Για gopro 5 με βλέπω σε 664467 δόσεις...

Στάλθηκε από το X5 μου
για την χρηση που κανω εγω δεν θα εδινα τοσα λεφτα.
βεβαια μιλαω για εμενα και τις απαιτησεις μου.με μια καλη οικονομικη σχετικα καμερα καλυπτονται οι περισσοτεροι.
βεβαια ουτε δανεικα μου ζητησες ουτε λογος μου πεφτει :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Θα δώσω μια ευκαρία για βίντεο στην sencor που έχω και βλέπουμε

Στάλθηκε από το X5 μου
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Άκη να είστε καλά και βούρ στις ετοιμασίες για το επόμενο. Σ'ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Άκη να είστε καλά και βούρ στις ετοιμασίες για το επόμενο. Σ'ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Σε ευχαριστώ!!
Φέτος λίγο δυσκολο να επαναληφθεί κάτι αντίστοιχο αλλά ελπίζω του χρόνου (καλά να ειμαστε)να κάνουμε κάτι λίγο μεγαλύτερο.
 
Top Bottom