3 Απριλίου βοιωτική με λίμνη κ αλλά καλά.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Επιτέλους τέλος τής αναμονής.
9:00 το πρωί θα πίνουμε καφέ στο σημείο συνάντησης.
Ασφαλτινοι κ χωμάτινοι
9:30 Αναχώρηση.
Οι διαδρομές είναι μέτριας δυσκολίας.
Επίσης οι on διαδρομές είναι πολύ όμορφες
Βάζουμε την καλύτερη μας διάθεσή κ πάμε για μια ακόμα ξενάγηση στα βοιωτικά βουνά με κάποια ωραία κ νέα κομμάτια.
Τα μικρού κυβισμού με την μικρότερη αυτονομία καλό θα είναι στην Αλίαρτο να γεμίσουν πρωτού μπούμε στα κυρίως χωμάτινα περάσματα γιατί για τα επόμενα 100 χιλιόμετρα δεν υπάρχει βενζινάδικο.
Το επόμενο πρατήριο είναι στο Καναβαρι έξω από τίς Θεσπιές.

Μετά το τέλος της βόλτας στην Ελλοπία όσοι θέλουν, πάμε στην ταβέρνα της Μιλητσας για να πιούμε ένα κρασάκι.

Σημείο συνάντησης
 

Attachments

  • 371,9 KB Προβολές: 156
  • 348,4 KB Προβολές: 27
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πάρε καλάμι εσύ δεν έχει βάρος κ αν κάτσει ρίχνεις ωσότου κάνουμε ένα τσιγάρο.
Άστο Λεο, κουράστηκα μόνο που το διάβασα!!!! Κατευθείαν για κοψίδια Ελικώνα.......... :cool:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μονοήμερη ή με διανυκτέρευση ?
Μονοήμερη.
Αν κ κάποια στιγμή πρέπει να πέσει στο τραπέζι κ μια με διανυκτέρευση για τους πιο μακρινούς.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Περαστικα φιλε!
Ελα να σχεδιασουμε χωματινη μονοημερη Εχω το Klr ετοιμοπολεμο.
Θα μιλήσουμε Αποστολε μήπως πάμε κ μαζί κάποια μέρα να δούμε πώς θα είναι οι δρόμοι.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Θα μιλήσουμε Αποστολε μήπως πάμε κ μαζί κάποια μέρα να δούμε πώς θα είναι οι δρόμοι.
Ο γυρος της Υλικης ειναι πολυ δυσκολος τον χειμωνα λογω αυξησης της σταθμης. Μπορουμε να φτιαξουμε μια κυκλικη χωματινη 200χλμ Ελικωνα-Ζαλτσα ας πουμε.Παρε με τηλ να το οργανωσουμε
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ο γυρος της Υλικης ειναι πολυ δυσκολος τον χειμωνα λογω αυξησης της σταθμης. Μπορουμε να φτιαξουμε μια κυκλικη χωματινη 200χλμ Ελικωνα-Ζαλτσα ας πουμε.Παρε με τηλ να το οργανωσουμε
Έχει κάτι δρόμους σε χειμαδιά κ βοσκοτόπια τα έκανα πέρσυ χειμώνα.
Θα μιλήσουμε όταν είναι.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Έχει κάτι δρόμους σε χειμαδιά κ βοσκοτόπια τα έκανα πέρσυ χειμώνα.
Θα μιλήσουμε όταν είναι.
Ελεγα και εγω να παω καμια κυκλικη των 200 και κατι χλμ εδω γυρω και ειδα μολις την δημοσιευση σου γιαυτο πεταχτηκα.
Θα φτιαξω την διαδρομη αυριο μεθαυριο.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ελεγα και εγω να παω καμια κυκλικη των 200 και κατι χλμ εδω γυρω και ειδα μολις την δημοσιευση σου γιαυτο πεταχτηκα.
Θα φτιαξω την διαδρομη αυριο μεθαυριο.
Θα μιλήσουμε ;)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εσείς οι δύο εκ Βοιωτίας μην βιαστεί τε για την ημερομηνία, να προλάβω να μαζέψω το μοτοσακο.
Λάμπρος πάρε το χρόνο σου,θα δούμε αν χρονικά ταιριάξει με τον Απόστολο για την βόλτα, εγώ δεν υπολογίζω για μέσα στο 10ημερο κ ανάλογα το καιρό δεν έχω εικόνα για ακριβώς κ αυτός είναι κ ένας λόγος που
θα ήθελα να γίνει μια αναγνωριστική πρίν γιατί θα περάσουμε κάποια σημεία που δεν νομίζω να έχουμε ξαναπεράσει σαν παρέα κ θέλω να έχω πλήρη εικόνα των διαδρομών.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μια χαρά βγαίνει η λίμνη και χειμώνα. Αν παμε διήμερο θα σκάσω με τ αμάξι για ψάρεμα, αλλιως μηχανή και. Κοψίδια. Μπορούμε να το κάνουμε πιο σκληρό. Από τον Ελικώνα αρβανιτσα κ από εκεί κάτω από χώμα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μια χαρά βγαίνει η λίμνη και χειμώνα. Αν παμε διήμερο θα σκάσω με τ αμάξι για ψάρεμα, αλλιως μηχανή και. Κοψίδια. Μπορούμε να το κάνουμε πιο σκληρό. Από τον Ελικώνα αρβανιτσα κ από εκεί κάτω από χώμα
Πάρε το μοτορι για αυτή την φορά , γιατί η βόλτα θα τελειώσει με κοψιδια,από το χωριό Ελικώνα ανάλογα την ώρα που θα φτάσουμε θα έχει κ ανάλογη συνέχεια για την ταβέρνα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τα καλύτερα χάνω ρπσμ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom