Εξοπλισμός Διάφορα

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
θα απέχω για λίγο διάστημα από το χώμα συνεπώς για να μην κάθονται.

Στολές


Μπότες


Θώρακας


Μπουφάν

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάτι μου λέει πώς δεν θα ναι για σένα που είσαι ψηλό παιδί.. Εγώ είμαι 1.75 80 κιλά και μου είναι μπόσικο τόσο όσο να μπαίνει απο πάνω που φοράς και τον θώρακα. XL νομίζω το νουμερο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βαγγέλη ο θώρακας δεν έχει προστασίες για την κλείδα...? :thumbsdown:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κάτι μου λέει πώς δεν θα ναι για σένα που είσαι ψηλό παιδί.. Εγώ είμαι 1.75 80 κιλά και μου είναι μπόσικο τόσο όσο να μπαίνει απο πάνω που φοράς και τον θώρακα. XL νομίζω το νουμερο.
για 1,80, 95 (και βγάλε) κιλά, θα κάνει κάποια απο τις στολές??? :)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
για 1,80, 95 (και βγάλε) κιλά, θα κάνει κάποια απο τις στολές??? :)
Θοδωρή μου χλωμον το κόβω..

Είναι αγορασμενες μπόλικες αλλά με το σκεπτικό να μπαίνει ο Θωρακας αλλά κι εσύ το ίδιο θα κάνεις και επειδή είμαι 1.75 80 κιλά σίγουρα θες ένα νούμερο μεγαλυτερο

Το μπουφανακι αν μου κάνει θα το ήθελα!
Άμα έχεις πάρει 20 κιλά και λίγο μπόι απ όταν σε είχα δει τελευταία φορά σου κάνει εύκολα.

Που να το ταχυδρομησω?!!!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
tc-drift οι μπότες για 45,6 ~ 46 σε κανονικό παπούτσι κάνουν;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο θώρακας πουλήθηκε. Δεν είχα απαντήσει στον θανάση παραπάνω, είχε προστασίες για τη κλείδα αλλά τις είχα βγάλει και ήταν στο σακκουλάκι τους γιατί δεν με βόλευαν. Πήγαν στον αγοραστή πακέτο όλα μαζί.

Παραμένουν στολές, μπότες και μπουφάν.

Θα κάνω μια προσφορούλα η κάθε στολή: 50€ και αν κάποιος πάρει και τις 2 στα 90€!!

Αν θέλει μαζί με τις στολές και το μπουφάν με 110€ θα τα πάρει και τα 3 και αν θέλει και τις μπότες με 170€ θα τα πάρει όλα σκούπα.. Απο 220€ δηλαδή που βγαίνουν όλα μαζί σύνολο στις τιμές που ζήταγα με 170€ κάποιος τα παίρνει όλα.. Αλλιώς οι μπότες κανονικά 70€ και 30€ το μπουφανάκι.

Κινητοποιηθείτε για φτηνό και καλό εξοπλισμό!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Οι μπότες πουλήθηκαν, το μπουφάν πουλήθηκε, ο θώρακα όπως έγραψα παραπάνω πουλήθηκε, τη μια στολή θα την κρατήσω τελικά για μελλοντική αναφορά συνεπώς απομένει η μία στολή η μπλε, αυτή..


Αν κάποιος έχει βασικά κάνα Yamaha η άλλο μπλεδακι και είναι κοντά στο 1.75 80 κιλά είναι αχρησιμοποιητη.
 
Top Bottom