Εορταστική Ασφαλτάδα Κυριακή 17/12/2017(ΑΣΚΡΗ-ΑΡΒΑΝΙΤΣΑ).

Greg1150

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
BMW R1150GS '00
Ωραία... Και αφού η εβδομαδα κυλάει ομαλά, θεού θελοντος κ καιρού επιτρεποντος που έλεγε κάποιος... αναμένουμε να δουμε πως θα εξελιχθεί η βόλτα... Υπάρχει κάποιος οδηγός για τους νέους; χρησιμοποιούμε pmr;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε παιδες, για να αξιοποιήσετε το χρονο μεχρι το ραντεβου στην Αρβανιτσα, γιατι δεν πατε μια μεχρι Γαλαξειδι για ενα καφεδακι, και μετα ερχεστε Αρβανιτσα;

Αν φυγετε απο Περιφτερο κατα τις 9, θα ησαστε κατα τις 11μιση Γαλαξειδι (απο Δεσφινα, οχι Αραχοβα) , καφεδακι μεχρι τις μιαμιση και μετα αναχωρηση για Αρβανιτσα. Κατα τις 3 θα ησαστε και θα ήμαστε (ελπιζω) στο ραντεβου.



Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Γιά να οργανωνόμαστε οι Ασφάλτινοι!

Λοιπόν, η διαδρομή και το πρόγραμμα, είναι ώς έχει. Ισχύουν τα της αρχικής ανάρτησης. Ξεκινάμε από το Περίπτερο στις 0930 και τραβάμε για το Μοναστήρι. Κατόπιν και περί της 1200, πίνουμε καφεδάκι στην Άσκρη.
Αφού τον πιούμε:D, ανηφορίζουμε πρός Αρβανίτσα από Θίσβη-Άγία Άννα, όπου και θα τον φάμε :D

Ο καιρός προβλέπεται αίθριος χωρίς βροχή, αλλά το συζητάμε άν κάτι αλλάξει δραματικά.
https://freemeteo.gr/kairos/thisvi/imerisia-provlepsi/day4/?gid=252911&language=greek&country=greece

Όποιος επιθυμεί λοιπόν να έρθει μέχρι τέλους και να γευματίσει στην ταβέρνα, το δηλώνει για να ξέρουμε στο περίπου τα άτομα.

Γρηγόρη @Greg1150 , υπάρχει πλοηγός ,σκούπα/φαράσι και ανερτημένη διαδρομή, δεν χρησιμοποιούμε pmr, πάμε όλοι μαζί και μένουμε μαζί όλο το γκρούπ, όμορφα και ωραία :)

Γιάννη @giannis1070 , μιά χαρά ιδέα :ok:, αλλά επειδή υπάρχουν και παιδιά που έχουν υποχρεώσεις και θα έρθουν μόνο για τον καφέ, είναι κρίμα να τους τραβάμε μακρύτερα.

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε :)

1 @Eversman
2 .......
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ερχονται......τα "πελατακια" !!!!
Μεσα εγω κ ενα φιλαρακι (Τακης) αν μπορεις Πανο @Eversman βαλε μας στη λιτσα !!!
Εγω θα κανω το "φαρασι" κ ο Τακης τη "σκουπα" !!!!!!
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Ερχονται......τα "πελατακια" !!!!
Μεσα εγω κ ενα φιλαρακι (Τακης) αν μπορεις Πανο @Eversman βαλε μας στη λιτσα !!!
Εγω θα κανω το "φαρασι" κ ο Τακης τη "σκουπα" !!!!!!
:friendship:

1. @petros KLR
2. Τάκης
3. @Eversman
4. .......
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Βγαλε τον @petros KLR απο την κορυφη και βαλε εμενα....
Κ ελεγα.....ποτε θα εμφανιστει.....ο "γρηγορος"......αργησες ομως τρεις ωρες κ δεκατρια λεπτα....χαχαχα !!!!!!!
Αν ερθεις παρεα ομως στη βολτα......θα μπεις ....."πρωτος"......στο "τρενακι".....!!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δεν χαλάμε ποτέ χατηρια σε κανέναν:) Πέτρο @petros KLR , ελπίζω να μην ζαλίζεσαι σ'αυτη τη θέση:)

1. @geez996
2. @S.P
3. @Eversman
4. @petros KLR
5. Τάκης
6. .......
Τωρα....μαλιστα.....με τον "γρηγορο" μπροστα....."αεροπορια".....θα πηγαινουμε στη διαδρομη !!!!!
 
A

AndonisD

Επισκέπτης
Υπολογίστε και μένα στην παρέα μαζί με το φίλο μου το Χρήστο
Όποτε + 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
:friendship:
1. @geez996
2. @S.P
3. @adaf
4. Xρήστος(adaf)
5. @Eversman
6. @petros KLR
7. Τάκης(petros KLR)
8. @jon t
9. @kordix
10. ....

Και ας ελπίσουμε ότι θα μας κάνει ο καιρός το χατήρι, γιατί έναρξη μοτοβόλτας με βροχή και άσφαλτος δεν είναι και ότι καλύτερο.
Αναμένουμε για τις τελικές προγνώσεις αύριο και βλέπουμε.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Κυριακη θα παιζει ηλιοφανεια με συννεφια ολη μερα!!! Αντε να πεσει καμια ψυχαλα το πολυ πολυ τοπικα απο οτι λενε οι ειδικοι:)
Εσυ...νεαρε που θα......"λασπωθεις"......με τον γεροντα......με τους δυνατους...."δικεφαλους" κ "τετρακεφαλους".......θες τη βροχουλα για να ξεπλυνη τη λασπη.....χαχαχα !!!!!!!
 
Top Bottom