Εορταστική Ασφαλτάδα Κυριακή 17/12/2017(ΑΣΚΡΗ-ΑΡΒΑΝΙΤΣΑ).

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Δεν προσπαθεις ομως να το "κρυψεις"........διπλα στους "λελους"......πηγες κ εκατσες στη ταβερνα !!!!!



:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Χάρηκα που σας είδα παίδες ,έστω κ για λίγο.:ok:
Να'μαστε ούλοι καλά ,κ να μπορούμε να μοτο-βολτάρουμε ,ολούθε ,κ' παντιοτρόπως.:friendship:
Κ...εγω χαρηκα γιατι....."καβαλησα" το....εργαλειο σου.....χαχαχα !!!
"πολιμικο" οπλο το...ΚΤΜι....λεμε !!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Φρεσκοφουρνιστό (ανοίξτε ήχο) :
Πωπω....." φτιαχτηκα".....τελειο βιντεο κ μουσικη υποκρουση που τα "σπαει".....ποιος εισαι βρε παιδι μου......ο Μπιρσιμ....χαχαχα !!!!!
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Χάρηκα που σας είδα παίδες ,έστω κ για λί υγλγο.:ok:
Να'μαστε ούλοι καλά ,κ να μπορούμε να μοτο-βολτάρουμε ,ολούθε ,κ' παντιοτρόπως.:friendship:
Kι εμείς χαρήκαμε που σας ξαναείδαμε Κωστή, εσένα, τον Γιώργο, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά! :friendship:
Υγεία και καλές γιορτές φίλε μου, χωμάτινες και μή :friendship:

@Savvas62 , ζωγράφισες! Βίντεο και σχόλια, όπως πάντα, καταπληκτικά! Ευχαριστούμε φίλε :friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Kι εμείς χαρήκαμε που σας ξαναείδαμε Κωστή, εσένα, τον Γιώργο, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδιά! :friendship:
Υγεία και καλές γιορτές φίλε μου, χωμάτινες και μή :friendship:

@Savvas62 , ζωγράφισες! Βίντεο και σχόλια, όπως πάντα, καταπληκτικά! Ευχαριστούμε φίλε :friendship:
Εγώ ευχαριστώ όλα τα αδέρφια ασφάλτινα - χωμάτινα για την υπέροχη παρέα - μέρα που περάσαμε ! :friendship:
Δεν μπορέσαμε να τα πούμε με όλους δυστυχώς αλλά θα υπάρξουν και άλλες ευκαιρίες που θάμαστε λιγότεροι και θα προλάβουμε.:biker2:
 
Top Bottom