Εορταστική Χωματάδα (απο Αθήνα) Κυριακή 17 Δεκέμβρη

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Προετοιμάζεται κανένας άλλος η εγώ είμαι πολύ ανυπόμονος;;;


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τάκη πάνω αριστερά μέσα στη σακούλα τυλιγμένο τι είναι; η κλασσική σαντουιτσάρα με φέτα ντομάτα λάδι ρίγανη;; :p :p

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Τάκη πάνω αριστερά μέσα στη σακούλα τυλιγμένο τι είναι; η κλασσική σαντουιτσάρα με φέτα ντομάτα λάδι ρίγανη;; :p :p

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαχαχαχα...Καλό...Η σαντουιτσαρα η εργατική θα είναι η τελευταία εκκρεμότητα που θα αφήσω για το Σάββατο βράδυ...Στις σακούλες είναι μπροστά και πίσω σαμπρέλα....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χαχαχαχα...Καλό...Η σαντουιτσαρα η εργατική θα είναι η τελευταία εκκρεμότητα που θα αφήσω για το Σάββατο βράδυ...Στις σακούλες είναι μπροστά και πίσω σαμπρέλα....
Ωραίος!

Εάν είναι και πολύ απαιτητική η διαδρομή, απ'ότι φαίνεται στην ταβέρνα θα βροντοφωνάξουν οι μασέλες!!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
καραlike!!!





πιθανότατα κι εγώ να φύγω νωρίς οπότε κ θα σας συνοδεύσω αγαπημένοι μου κύριοι!



Είμαι από ψύξη αρ ώμου... ελπίζω να υπάρχει very slow group για να με βρίζετε...

Δυστυχώς για άλλη μια χρονιά Ελίνα και λοιποί φίλοι βεβαίως βεβαίως, δεν θα μπορέσω να ερθω στην χωμάτινη. Δεν βγαίνει το πρόγραμμα με τις υποχρεώσεις, αφού το πρωί πρέπει να είμαι σπίτι. Ομως θα ανέβω Ασκρη μόνος το μεσημέρι να βρω τους ασφάλτινους στο καφέ και με εσάς τους βρωμιάρηδες θα τα πούμε στην Αρβανίτσα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
καραlike!!!





πιθανότατα κι εγώ να φύγω νωρίς οπότε κ θα σας συνοδεύσω αγαπημένοι μου κύριοι!



Είμαι από ψύξη αρ ώμου... ελπίζω να υπάρχει very slow group για να με βρίζετε...
Η ιατρικη αποδέχεται την λασποθεραπεια? :happy:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πάρετε και αυτούς μαζί;

Η αλήθεια είναι ότι μας αντιγράφει πολύς κόσμος τελευταία...:p
Ας το πάρουμε σαν κολακια....:D
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Την ιδια μερα θα βολταρουν και οι patahoma.gr στον Ελικωνα οποτε αν τους βρουμε λεω να τους δειρουμε και να τους παρουμε τις μπουζοπιπες
για να μην μας φανε τα παιδακια και την προβατινα στην ταβερνα....:bxr::brs:.:brbq:
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Την ιδια μερα θα βολταρουν και οι patahoma.gr στον Ελικωνα οποτε αν τους βρουμε λεω να τους δειρουμε και να τους παρουμε τις μπουζοπιπες
για να μην μας φανε τα παιδακια και την προβατινα στην ταβερνα....:bxr::brs:.:brbq:
Ωπα, Ωπα λίγη συμπόνια. Και θα τους δείρετε και τις μπουζοπιπες και νυστικοι. Κρίμα είναι, αυτοί την πληρώνουν τη βόλτα ένα πενηνταρικο.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωπα, Ωπα λίγη συμπόνια. Και θα τους δείρετε και τις μπουζοπιπες και νυστικοι. Κρίμα είναι, αυτοί την πληρώνουν τη βόλτα ένα πενηνταρικο.

Την ιδια μερα θα βολταρουν και οι patahoma.gr στον Ελικωνα οποτε αν τους βρουμε λεω να τους δειρουμε και να τους παρουμε τις μπουζοπιπες
για να μην μας φανε τα παιδακια και την προβατινα στην ταβερνα....:bxr::brs:.:brbq:

Ρε σεις, τότε το ξυλίκι στην ταβέρνα, αφού παραγγείλουν τους βάζεις πληρώνουν και μετά τρως τζάμπα , κι έχουν κάνει και τη βόλτα - δεν τη στερείς αυτή ! Μεγκάλη καρντιά:D:laugh::roflmao:




Πλάκα κάνω ρε
Τα βουνά είναι απέραντα!
Όλοι χωράνε ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ρε σεις, τότε το ξυλίκι στην ταβέρνα, αφού παραγγείλουν τους βάζεις πληρώνουν και μετά τρως τζάμπα , κι έχουν κάνει και τη βόλτα - δεν τη στερείς αυτή ! Μεγκάλη καρντιά:D:laugh::roflmao:




Πλάκα κάνω ρε
Τα βουνά είναι απέραντα!
Όλοι χωράνε ;)
Και εγω πλακα κανω στα βουνα ολοι χωραμε αλλα οχι χερι στο φαγητο θα παρεξηγηθουμε!!! χαχαχ:tk:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και εγω πλακα κανω στα βουνα ολοι χωραμε αλλα οχι χερι στο φαγητο θα παρεξηγηθουμε!!! χαχαχ:tk:
ναι, αυτό είναι σοβαρό!!!
Δεν παίζουμε μ' αυτά :cool:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@ilai Ωχ....
Σοβαρεύει το πράγμα!
Τα αγωνιάρικα τούμπανα έτσι έρχονται!!!! Ρισπεκτ:hlb:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ετοιμος για Κυριακη .. αν προκειτε να μεινει καπου ας μεινει στο βουνο !!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στο ειπα οτι χωραει η "λαδιερα"......μεσα στο λαδοφορτηγο!!:p
Θα πας κατευθειαν στον Σκαραμαγκα να ξεφορτωσουμε:D
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom