Εορταστική Χωματάδα (απο Αθήνα) Κυριακή 17 Δεκέμβρη

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Αρχαία Άσκρη.οπως φαίνεται στο βίντεο ο δρομος από τον οποίο περνάμε έχει παράκαμψη που βγάζει μπροστά στο θέατρο

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
....Κάθε φορά που σβήνουν δεν ξέρουν αν θα ξαναπάρουν μπροστά...

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Να οριστεί αριθμός συμμετεχόντων ΚΤΜ ίσος με αριθμό συμμετεχόντων BMW ώστε να μπορούν να ρυμουλκηθουν όλοι.
Αν και τα 1200αρια μπορούν 2 μαζί...μη πω και 3...

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Θα κανουμε μια σταση στο γεφυρι του Ασωπου για αρχη αν και οι πολλες συμμετοχες θα μας φερνουν καθυστερηση σε τετοιες στασεις.

Ειναι λιγο δυσκολο να τα προλαβουμε παντως! Βλεποντας και κανοντας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα κανουμε μια σταση στο γεφυρι του Ασωπου για αρχη αν και οι πολλες συμμετοχες θα μας φερνουν καθυστερηση σε τετοιες στασεις.

Ειναι λιγο δυσκολο να τα προλαβουμε παντως! Βλεποντας και κανοντας.
Οντως......δεν θυμαμαι ποτε να ειμαστε μεσα στους χρονους που υπολογισαμε απο πριν, σε καμμια βολτα!
Βλεποντας και κανοντας.....σιγουρα!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
post: 227394 έγραψε:
Να οριστεί αριθμός συμμετεχόντων ΚΤΜ ίσος με αριθμό συμμετεχόντων BMW ώστε να μπορούν να ρυμουλκηθουν όλοι.
Αν και τα 1200αρια μπορούν 2 μαζί...μη πω και 3...

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
kaf
Θα έρθεις δηλ απο τα λεγόμενα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οντως......δεν θυμαμαι ποτε να ειμαστε μεσα στους χρονους που υπολογισαμε απο πριν, σε καμμια βολτα!
Βλεποντας και κανοντας.....σιγουρα!
εξαιρείται το AdvONride 2017 ;)

και το AdvtrOFFy 2017, παρά την καταιγίδα! (ήμασταν καταφύγιο στην ώρα μας!!!):cool:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μιλάω για μονοήμερες...:p
σωστά, τα ΚΤΜ μάλλον θέλουν υποσχέσεις 3ημέρου για να δουλεύουν!!!:rolleyes::woot::woot::woot:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Θα κανουμε μια σταση στο γεφυρι του Ασωπου για αρχη αν και οι πολλες συμμετοχες θα μας φερνουν καθυστερηση σε τετοιες στασεις.

Ειναι λιγο δυσκολο να τα προλαβουμε παντως! Βλεποντας και κανοντας.
Οτι προλάβουμε, το θέμα είναι να βρεθούμε, να βολτάρουμε, να λασπωθούμε (μακάρι) και να χαβαλιδιάσουμε όλοι μαζί, χωμάτινοι και ασφάλτινοι. Αγχη δεν χωράνε σε γιορτινές μέρες.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Οτι προλάβουμε, το θέμα είναι να βρεθούμε, να βολτάρουμε, να λασπωθούμε (μακάρι) και να χαβαλιδιάσουμε όλοι μαζί, χωμάτινοι και ασφάλτινοι. Αγχη δεν χωράνε σε γιορτινές μέρες.
Σωστος ο φιλος.
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Άνοιξε νέο θέμα Παναγιώτη και υπολόγισε τους χωματινους στην Αρβανίτσα 3-4....αν περνάνε τα βουνά και δεν κάνουμε παγοδρομιες όπως πέρυσι!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παιδες, διαβασα τα σχετικα περι σημειων ενδιαφεροντος στη διαδρομη αλλα νομιζω οτι οι χωματινοι δεν θαχουμε χρονο να τα δουμε. Στις χωματαδες με αρκετους συμμετεχοντες υπαρχουν συνηθως απροοπτα, οπως χασιμο, πεσιμο, λαστιχο, βλαβες κλπ. Αν ολα πανε καλα, πιστευω οτι θαχουμε μια ωρα (το πολυ) σταση στην Ασκρη αλλα η εμπειρια μου απο τετοιες χωματινες εξορμησεις με αρκετους συμμετεχοντες μου λεει οτι αυτο θα ειναι μαλλον το ιδεατο σεναριο. Οποτε εχετε υπ'οψη οι ασφαλτινοι (Παναγιωτη @Eversman) οτι μπορει να αναγκαστουμε να κοψουμε τον καφε αν συμβουνε καποια απροοπτα και καθυστερησουμε, οποτε τοτε θα βρεθουμε ολοι μαζι στην Αρβανιτσα. Θατανε καλο να καταφερουε να φτασουμε ολοι εκει οχι αργοτερα απο τις 4μμ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom