Εορταστική καφεδο-μπυρο συναντηση.

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Post-άρεται αργά γιατι με "πρόλαβαν" στην διοργάνωση της τακτικής συναντησης στο Οασις.....οπότε δεν ήθελα να "τρέχουν" δυο συναντησεις στο forum ταυτοχρονα με μερικα χλμετρα αποσταση η μια απο την άλλη.

Οπως πάντα και σαν να μην περασε μια μερα λοιπόν ορίζεται :

Τετάρτη 23/12/2015 και ώρα Ελλάδος 18:00, καφεδοσυναντηση στο γνωστο (σε εμας) στέκι των "νοτιων" , 7 Monks που βρίσκεται στην Οδο Μαρίνου Γερουλάνου 57 Αργυρούπολη ==>> https://www.google.gr/maps/place/Μαρίνου+Γερουλάνου+57,+Αργυρούπολη+164+52/@37.9091012,23.7464432,16.36z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1be0845b9b2c3:0x576fbb3bc52b9bb

Το προγραμμα ξεκιναει κλασσικα με σκουροχρωμα ροφήματα που θα ξανθενουν οσο περναει η ωρα.

Everybody are more than welcum to join
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ελπίζω να τελειώσω νωρίς με τη δουλειά και να σας προλάβω..
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
την τεταρτη δεν μπορω με τιποτα,πιεστε και μια μπυρα για μενα:friendship:
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Πωωω, έχω πολύ καιρό να πάω 7 Mοnks! Θα προσπαθήσω να έρθω (για καφέ, για μπύρα δεν είμαι)! :)
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
πφφφ... δύσκολη εβδομάδα. Κανονίστε κάτι για Σκ μόνο.

Καλές γιορτές!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Κατά τύχη το είδα αυτό τώρα.

Σήμερα oasis δεν μπορουσα λογω εργασιας.
Αυριο για Αργυρουπολη στο παρόν μέσα όμως.

Υ.Γ. Αν ακυρωθεί ή αλλάξει κάτι θα δω μήνυμα εδώ:biker:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Χθές "ΟΑΣΙΣ" ...σήμερα "7 monks"...θ'αρχίσει να μην πιστεύει η κυρα Μάρω τα μοτοσυκλετιστικά κίνητρα των εξόδων μου...

Το βρήκα...θα της πω οτι λόγω των ημερών ,θα είναι στο μαγαζί οι "7 Μοναχοί" που το ίδρυσαν ,και θα πάμε όλοι για εξομολόγηση.:D
Οπότε μέσα.;)



ΥΓ: Νikolas ,συννενοήσου κ με τους λοιπούς ,και αν αλλάξει κάτι ,πόσταρε το εγκαίρως.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα το παλέψω και εγώ, γιατί θα είμαι λίγο μπλεγμένος εκείνη την ωρα
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Χθές "ΟΑΣΙΣ" ...σήμερα "7 monks"...θ'αρχίσει να μην πιστεύει η κυρα Μάρω τα μοτοσυκλετιστικά κίνητρα των εξόδων μου...

Το βρήκα...θα της πω οτι λόγω των ημερών ,θα είναι στο μαγαζί οι "7 Μοναχοί" που το ίδρυσαν ,και θα πάμε όλοι για εξομολόγηση.:D
Οπότε μέσα.;)



ΥΓ: Νikolas ,συννενοήσου κ με τους λοιπούς ,και αν αλλάξει κάτι ,πόσταρε το εγκαίρως.
Οι γυναικες ειναι οπως τις μαθεις
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Παιδάκια.........θα ήθελα να ειμαστε ολοι .......ή τουλαχιστον να μπορουν να ερθουν ολοι.......αλλά δυστυχως δεν μπορω εγώ αυριο και μεθαύριο!

Το "last minute notice" το εξηγησα στο 1ο post .........sry αλλα θα ήταν καπως να ποσταρω καφε την ωρα που εχουν προτείνει άλλοι ......αλλού........
.
.
.
παρολο που ειχε συζητηθει και αποφασιστει αρκετες μερες πριν από την κρυφη σύνοδο neo-pouroduron No 34295684727 την οποία ουτε εμεις δεν γνωρίζαμε και για αυτο δεν παρευρεθήκαμε κιολας.....:confused:

Γνωριζεται ποσο "ευέλικτο αγορι" είμαι ομως οπότε ...
.
feel free 2 reschedule! και θα προσπαθήσω να έρθω.......
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Κριμα που δεν μπορω,ηθελα να τα πουμε απο κοντα και ευκαιρια να γνωρισω καποιους καλυτερα...
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Χμ.. οκ.. και για να σε πω ρε ευέλικτο αγόρι, τελικά θα βρεθούμε σήμερα; :thinking:
Και ρωτάω γιατί εγώ θα πάω στους μοναχούς τους εφτά κατά τις εφτά για προσευχή και νηστεία, οπότε να ξέρω.. να ψάξω κανέναν ή να πάω στη μπάρα και να πάρω το 3λιτρο βαρελάκι;;:wacky:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Δεν σε πειράζει να σου απαντήσει το δυσκίνητο μπαρμπάδι ,αντι για το ευέλικτο αγόρι...; :p

Λοιπόν ,όπως λένε κ οι οι "σοφοί γέροντες": Μην αφήνεις για αύριο ,αυτό που μπορείς να κάνεις σήμερα !!!
Επειδή λοιπόν το αύριο ,είναι "άδηλο κ κρύφιο" ,πάμε σήμερα -όσοι μπορούμε- να ξομολογηθούμε ,κι άμα μπορούμε ξαναπάμε κι αύριο.
Ετσι κι αλλιώς ,πάλι θα αμαρτήσουμε.;)
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Εγω στις 18:00 θα ειμαι στην θεση μου ........

Καθομαστε στο τραπεζι το ξυλινο διπλα στο χριστουγενιατικο δεντρο ....οπως κοιτας τον κεντρικο δρομο απο μεσα απο το μαγαζι το αριστερα στον τοιχο.

Μην ξεγελαστει κανενας και κατσει εξω γιατι εχει ηλιο........μολις φυγει τον δαγκωσαμε!
 
Reactions: est

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
18:00 θα ειμαι και εγω εκει

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Θα προσπαθησω κι'εγω να περασω αργοτερα, δηλ. κατα τις 8 ή 9μμ, συνηθως τραβαει μεχρι αργα απ'οτι θυμαμαι..
 
Top Bottom