Επίσκεψη στον Γλυκογιώργη για τα καλορίζικα την Τετάρτη 16 Ιουνίου

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
κακομοιρα vespa...
το βεσπάκι του nikosrr πήγε και ήρθε μια χαρά, δεν ξεπεράσαμε τα 80 πουθενά όμως και αποφύγαμε την εθνική οδό :yew:
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Αν θέλετε να κάνετε οικονομία καυσίμου να βάζετε μια βέσπα να πηγαίνει μπροστά και να την ακολουθάτε

297 χλμ και 8.7 λίτρα καυσίμου = 2,9 /100 χλμ έκαψε το Himalayan
Πάνο τώρα που το λες το συνειδιτοποιώ, γέμισα στη ΒΡ μετά το περίπτερο στο ξεκίνα, έβαλα άλλα 3lt στην Aegean στο Σοφικό και με αυτά γυρίσαμε. Σήμερα ξαναγέμισα δλδ περίπου στα 8lt σε βενζίνη + το λάδι της. Άσχημα δεν είναι. Την επόμενη φορά ασφάλτινα με τη vespa.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
το βεσπάκι του nikosrr πήγε και ήρθε μια χαρά, δεν ξεπεράσαμε τα 80 πουθενά όμως και αποφύγαμε την εθνική οδό :yew:
Πάμε όλοι για R E
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάμε όλοι για R E
Να πάτε να πάρετε μια βέσπα που να παίρνει τα πόδια της. Άκου δεν ξεπέρασαν τα 80.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Να πάτε να πάρετε μια βέσπα που να παίρνει τα πόδια της. Άκου δεν ξεπέρασαν τα 80.
Καμία βέσπα δεν παίρνει τα πόδια της. Είναι άλλη φάση, να χαζεύεις τα τοπία
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Καμία βέσπα δεν παίρνει τα πόδια της. Είναι άλλη φάση, να χαζεύεις τα τοπία
Κι άμα πιάσουν και τιποτις αέρηδες δυνατοί, εκει να δεις γλέντια :p
Είχα κάποτε και ξέρω :)
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Μια χαρά τα παίρνει τα πόδια της 110+km χωρίς αέριδες, λόγος δεν υπήρχε απο την παλιά ε.ο. να πάμε με τόσα, θέλουμε και να σταματήσουμε αν χρειαστεί. Με ανησυχούσαν τα φώτα της για το βράδυ και έχει καλύτερα φώτα απο το mts, τι να πει κανείς και όλα αυτά χωρίς μπαταρία

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα πρότεινα να οργανωθεί καλύτερα το πόπολο και να γίνει η επίσκεψη που δεν έγινε την Τετάρτη που έρχεται.

Με το να οργανωθεί καλύτερα εννοώ: αναχώρηση πιο νωρίς και λίγο πιο ζωηρά, γιατί αν το γκουγκλ δεν λέει ψέματα το μαγαζί κλείνει στις 9μμ. Με "αποφυγή αυτοκινητοδρόμων" και αναχώρηση 6μμ που χρειάζονται τρεις ώρες+ δεν βγαίνει, τουλάχιστον όχι στο μαγαζί αυτό και γενικότερα δεν βγαίνει το Ναύπλιο με τις παρούσες λολ συνθήκες κυκλοφορίας.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Θα πρότεινα να οργανωθεί καλύτερα το πόπολο και να γίνει η επίσκεψη που δεν έγινε την Τετάρτη που έρχεται.

Με το να οργανωθεί καλύτερα εννοώ: αναχώρηση πιο νωρίς και λίγο πιο ζωηρά, γιατί αν το γκουγκλ δεν λέει ψέματα το μαγαζί κλείνει στις 9μμ. Με "αποφυγή αυτοκινητοδρόμων" και αναχώρηση 6μμ που χρειάζονται τρεις ώρες+ δεν βγαίνει, τουλάχιστον όχι στο μαγαζί αυτό και γενικότερα δεν βγαίνει το Ναύπλιο με τις παρούσες λολ συνθήκες κυκλοφορίας.
σωστος ο παιχτης....
κλεινει στις 9μμ.....

οργανωθητε ....περιμενω......
φτιαχνω καφεδες και ετοιμαζω λιχουδιες.....
:wtng:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
σωστος ο παιχτης....
κλεινει στις 9μμ.....

οργανωθητε ....περιμενω......
φτιαχνω καφεδες και ετοιμαζω λιχουδιες.....
:wtng:
Και το πρωί τι ώρα πας ;;;;
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
μεχρι και ΄συνδυασμενα΄ φρενα ....
Απορία μιας και το ανέφερες
Ο κατανεμητης χάλαγε στις κοζα;;;
Ετσι μου ρθε ,θυμήθηκα κατόχους που γκρίνιαζαν για κάτι τέτοιο
Εγω px είχα :p
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Απορία μιας και το ανέφερες
Ο κατανεμητης χάλαγε στις κοζα;;;
Ετσι μου ρθε ,θυμήθηκα κατόχους που γκρίνιαζαν για κάτι τέτοιο
Εγω px είχα :p
Εγω pk και vespino ειχα......αλλα 2 φιλοι με cosa δεν ειχαν πει τιποτα. Επισης στα τοτε forum δεν θυμαμαι να εχουν παραπονα. Λες να τα κρυβουν και οι vespaκιδες ,οπως οι hondaιοι?
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Οχι ο κατανεμητης ειναι μια χαρα
Καποια κυλινδρακια στα ταμπουρα (παρτιδα) δακρυζαν αλλα η αλλαγη ειναι φτηνη κ ευκολη
 
Top Bottom