Επαγγελματικό πλύσιμο ΜΟΤΟ

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ότι πρέπει για μετά από χωμάτινες βόλτες!!!! 2 σε 1 :)
:fun:fun:fun
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έκανα ένα φανταστικο πλύσιμο στο μηχανάκι σήμερα , στο moto detail .

Από όλα όσα έχω δοκιμάσει , μακράν το καλύτερο με διαφορά και έχω πάει σε όλους .

Το συλλεκτικό έγινε σαν καινούργιο , πριν από το δικό μου έπλενε ένα μαύρο xr triple black (φανταστικό )

Σίγουρα θα ξανά πάω
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Έκανα ένα φανταστικο πλύσιμο στο μηχανάκι σήμερα , στο moto detail .

Από όλα όσα έχω δοκιμάσει , μακράν το καλύτερο με διαφορά και έχω πάει σε όλους .

Το συλλεκτικό έγινε σαν καινούργιο , πριν από το δικό μου έπλενε ένα μαύρο xr triple black (φανταστικό )

Σίγουρα θα ξανά πάω
Τι ακριβώς έκανες και πόσο? Με ή χωρίς?
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν είναι αλλά θα πω ότι έχω πάει στη σκακιέρα , στον επιστήμονα τον τζιες στα νότια , σε κάτι άλλους κοντά στην Ακρόπολη , στο παίδων και γενικά στα περισσότερα γνωστά Μότο πλυντήρια .

Ήταν η πρώτη μου επαφή με αυτούς και μετά το πλύσιμο έχω κερδίσει ήδη 5 άλογα .

Την επόμενη φορά θα το παω για πλύσιμο εκεί αλλά θα ρίξω το φάρμακο του Μανιακ .
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Δεν είναι αλλά θα πω ότι έχω πάει στη σκακιέρα , στον επιστήμονα τον τζιες στα νότια , σε κάτι άλλους κοντά στην Ακρόπολη , στο παίδων και γενικά στα περισσότερα γνωστά Μότο πλυντήρια .

Ήταν η πρώτη μου επαφή με αυτούς και μετά το πλύσιμο έχω κερδίσει ήδη 5 άλογα .

Την επόμενη φορά θα το παω για πλύσιμο εκεί αλλά θα ρίξω το φάρμακο του Μανιακ .
Από όλους αυτούς έχω κάνει και εγώ βόλτα, ο νότιος νομίζω έχει κλίσει, στο παίδων έφαγε πόρτα μετά απο 3 φορές το ίδιο λάθος.... Άλλος θέλει ραντεβού με υπομονή καμια βδομαδα + πριν.... αντε να σου κάτσει ...!!! κλπ κλπ με διαφορους....
την υσηχία μου την βρήκα στην καλλιθέα..... αν και μακριά μου, μιας και είμαι νότιος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom