Επεκταση σχαρας για σακο!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
STEELMAXENERGY ΑΒΕΕ

Παρ'ολο το μεγεθος του εργοστασιου μου εχουν κοψει βασεις στηριξης για τα οργανα του 1090 χωρις να μου ζητησουν ενα χερι κι ενα ποδι...

Με το αρχειο ομως ετοιμο στο προγραμμα η με ενα κομματι απλο χαρτι;;;;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Eιναι 29 μηκος,29 πλατος μπροστα και 28 πισω.Εχω και αλλη μια και αν δεν κανω λαθος
ειναι κανα δυο ποντους μακρυτερη.






Θελω να βαλω 80αρι πανω αν ηταν 10 ποντους φαρδιτερη θα ταν μπομπα!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ένας γαλλομαθης μπορεί να μου πει τι βάση παίρνει το topcase του Γάλλο - Βέλγου που αναφέρθηκε παραπάνω;


Δεν ειμαι συγουρος αλλα με το αθωο μου μυαλο πιστευω οτι απο την στιγμη που φτιαχνουν βασεις για givi monokey , αρα και τις βαλιτσες τους θα τις φτιαχνουν για την βαση του αλλα θα εχουν διαστασεις κουμποματων σαν τις monokey!!!!! σορρυ αν πω βλακεια!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γραψε λαθοςςς..... Κοιτα τι εχουν σκεφτει οι τυποι, αν και τρωει χωρο, αλλα εγω το εμπιστευομαι πιο πολυυυυ


#xrv_world_explorer
 

meiva

mechanized
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
XRV 750
Αφού έχεις έτοιμο σχέδιο κάνε μια ερώτηση στον :cosmo accessories.
Αυτο είναι;
Απ' ότι βλέπω ειναι και Θεσαλονικη.
Θα ρωτησω!
 

meiva

mechanized
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
XRV 750
Ακριβώς, είναι 4mm. Αυτό το χείλος έχει δώσει φοβερή αντοχή στις ταλαντώσεις, κυρίως με βαλίτσα. Επίσης εγώ είχα ζητήσει τις τρύπες για τη βαλίτσα να μου τις κάνουν πιο πίσω για να δώσω λίγο αέρα στο χώρο αναβάτη, συνεπιβάτη, που και αυτό βοήθησε στα μεγάλα ταξίδια.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Εγώ για το τελευταίο, έχω σφήνες κάτω από τη σχάρα που σηκώνουν αυτήν και τη βαλίτσα οριζόντια. Το προτιμώ και εμφανησιακά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
stefos ..Ωραία πόσα λίτρα είναι το λουκάνικο? Σε ρωτάω γιατί εγώ έχω 90αρι της touratech...
By the way που λένε και στο χωριό μου αν κατάλαβα καλά τις βάσεις πρέπει να έχεις γαμάτα σαμαρια....mosko
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
stefos ..Ωραία πόσα λίτρα είναι το λουκάνικο? Σε ρωτάω γιατί εγώ έχω 90αρι της touratech...
By the way που λένε και στο χωριό μου αν κατάλαβα καλά τις βάσεις πρέπει να έχεις γαμάτα σαμαρια....mosko
Ο σάκος είναι ο κλασσικός 40αρης του Motoraid, άρα είναι σχεδόν ο μίσος από το δικό σου. Ίσως να έκανες πιο φαρδιά τη δικιά σου ώστε να κάθεται καλύτερα η να τον βάζεις κάθετα, αν και δεν είναι πάντα εφικτό αυτό. Τα σαμάρια είναι πράγματι mosko.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πιστευω κατατοπιστηκαμε σε αρκετα πραματα ολοι μαζι.... Προχωρα απο ιουλιο στην παραγγελια..... Τελεια θα ναι για τον 80αρι μου

#xrv_world_explorer
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Τσεκαρε κάποιους βόρειοελλαδιτες που φτιάχνουν διάφορα και λέγονται hyperskid.
ωραιος ο τυπος,θα του κανω μια ερωτηση αν φτιαχνει για dorsoduro ενα σκαρακι
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και το λουκάνικο που χρωσταγα.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Στεφανε καλημερα , λεω να προχωρησω στην αγορα απο motoboxer γιατι εχει και αλλα πραματα που δεν τα εχει ο βελγος , να προχωρησω χωρις να του στειλω καποιο μειλ;;;; Ευχαριστω πολυ!!!!! με εφτιαξες μαυτο το σιτε!
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Στεφανε καλημερα , λεω να προχωρησω στην αγορα απο motoboxer γιατι εχει και αλλα πραματα που δεν τα εχει ο βελγος , να προχωρησω χωρις να του στειλω καποιο μειλ;;;; Ευχαριστω πολυ!!!!! με εφτιαξες μαυτο το σιτε!
Καλημέρα. Σου προτείνω να του γράψεις email, να του εξηγήσεις τι θες θα σου δώσει το κόστος και τα μεταφορικά (που είναι αρκετά χαμηλά). Εφόσον συμφωνείς σου βγάζει ένα σύνδεσμο στη σελίδα του και προχωράς στην πληρωμή. Έχω πάρει αρκετά πράγματα από αυτόν, είναι τυπικός στις παραγγελίες και τις παραδόσεις του και αξιόπιστος. Προχωρά άφοβα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλημέρα. Σου προτείνω να του γράψεις email, να του εξηγήσεις τι θες θα σου δώσει το κόστος και τα μεταφορικά (που είναι αρκετά χαμηλά). Εφόσον συμφωνείς σου βγάζει ένα σύνδεσμο στη σελίδα του και προχωράς στην πληρωμή. Έχω πάρει αρκετά πράγματα από αυτόν, είναι τυπικός στις παραγγελίες και τις παραδόσεις του και αξιόπιστος. Προχωρά άφοβα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ευχαριστω πολυ για την αρχικη παροτρινση σου, θα γλυτωσω γενικα γυρω στα 35 ευρω..... Να σαι καλα, θα ανεβασω φωτο οταν παραλαβω....

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom