Επεκταση σχαρας για σακο!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ζητηται η μεταχειρισμενος, η αν υπαρχει καποιος με cnc που να εχει το σχεδιο και να ειναι και σχετικα οικονομικος..... Εχω δει πολλους απο σας που κανετε καποια αυτοσχεδια..... Δεν με νοιαζει ποσο μεγαλο θα ναι..... Ευχαριστω


#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Η συγκεκριμένη πάντως υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα, αν δεν βρεις μεταχειρισμένη

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχουν 15 μερες αναμονη δυστυχως......

#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τσεκαρε κάποιους βόρειοελλαδιτες που φτιάχνουν διάφορα και λέγονται hyperskid.
Τους ειδα στο car.... Τους εμπιστευομαστε; γιατι δεν τους ηξερα αλλα ειδα φτιαχνουν διαφορα πραματακια.. Δεν εχουν site απο τι ειδα.... Σωστα;

#xrv_world_explorer
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Δεν έχω προσωπική εμπειρία.
Στο Facebook τους είχα πετύχει και επειδή κοιταγα και εγώ για Ντακαρ είχαν διάφορα προϊόντα για το μηχανάκι και μια σχάρα για πίσω με 40€.
Κάπου είχα δει ότι φτιάχνουν κατά παραγγελία πολλά και διάφορα για όλα τα μηχανάκια.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Τους ειδα στο car.... Τους εμπιστευομαστε; γιατι δεν τους ηξερα αλλα ειδα φτιαχνουν διαφορα πραματακια.. Δεν εχουν site απο τι ειδα.... Σωστα;

#xrv_world_explorer
Δεν είναι πολλοί.... είναι ένας, μοτοσυκλετιστής και μερακλής.
Έχω συνεργαστεί στο παρελθόν, τον εμπιστεύομαι. Να λέμε και τα καλά!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ορμαω τοτε, γιατι εχουν μια πολυ πιο γερη και πιο μεγαλη σχαρα.... Σας ευχαριστω ολους

#xrv_world_explorer
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αποστολη εχει και η Givi μια που κουμπωνει πανω σε μερικες δικες της βασεις.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Προς διευκοληνση οποιου ψαχνετε.... Βρηκα την απολυτη σχαρα!!! Ευχαριστω για τις γνωμες


#xrv_world_explorer
Δώσε ινφο,ποιοι,που;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Adventure-bike.be


Τον τυπο τον λενε jasper και ειναι απο βελγιο, εχει πραματακια διαφορα οχι πολλα.... Αλλα πολυ εξυπηρετικος, ανταλλαξαμε 3 μειλ πολυ αργα χθες το βραδυ.... Μεταφορικα 16 ευρω για ελλαδα οτι και αν παρεις

#xrv_world_explorer
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Aμα τον λενε Jasper ειναι καπου απο κεντρικη Ασια, Ιραν/Ινδια/Πακισταν, εξ'ου και οι χαμηλες τιμες και η μαεστρια... Σιγα μην εφτιαχνε Βελγος τετοια πραγματα σε τετοιες τιμες... ;)
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Η παραπάνω φωτογραφία είναι η μηχανή μου και δεν είναι από Βέλγιο. Τη σχάρα την έφτιαξα σε ένα τυπο που λέγεται Phelippe και είναι από τη Γαλλία. Το σχέδιο είναι το πρώτο το οποίο έχει βελτιωθεί με ενισχύσεις και φοράω τώρα στη μηχανή μου. Οι τιμές του είναι πολύ λογικές. Αν όντως υπάρχει Βέλγος που κάνει αυτή τη δουλειά η που τον αντιγράφει η που συνεργάζονται.



Όπως βλέπω απο τη σελίδα έχουν όλα τα προϊόντα ίδια, οπότε μάλλον συνεργάζονται. Όπως είπα η σχάρα αυτή στη φωτογταφία δεν έιναι καλή αφού με τις ταλαντώσεις της βαλίτσας και τις λακούβες μαλακώνει το αλουμίνιο και κόβεται. Υπάρχει βελτιωμένο σχέδιο που δεν καταλαβάινει τίποτα.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Για του λόγου το αληθές. Λιγότερες τρύπες για αντοχή και γύρισμα στις ακρες για ενίσχυση. Στην πόλη έχω τα αυτιά της givi για τη βαλίτσα, σε ταξίδια τα βγάλω και βάζω λουκάνικο. Η συγκεκριμένη βάση λειτουργεί εξαιρετικά.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Τωρα το ειδα.

Αποστολη την πηρες τελικα η κοιταξω μηπως ξεθαψω καμμια απο Δευτερα?
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Για του λόγου το αληθές. Λιγότερες τρύπες για αντοχή και γύρισμα στις ακρες για ενίσχυση. Στην πόλη έχω τα αυτιά της givi για τη βαλίτσα, σε ταξίδια τα βγάλω και βάζω λουκάνικο. Η συγκεκριμένη βάση λειτουργεί εξαιρετικά.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
stefos Εχεις καμμια φωτο με τη βαλίτσα ή και με λουκάνικο επάνω να δούμε πώς φαίνεται?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
stefos Εχεις καμμια φωτο με τη βαλίτσα ή και με λουκάνικο επάνω να δούμε πώς φαίνεται?
Με βαλίτσα η φωτό παρακάτω, με το λουκάνικο δεν έχω αυτή τη στιγμή.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
stefos το ειδα το σαιτ του.... Ειναι οιστη αντιγραφη αν και δεν βρηκα την σχαρα που μου λες καπου...... Δλδ τι πιστευεται δεν τον εμπιστευομαι.... Τα εχει και στο ebay τα πραματα του.....

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom