Επιγονατίδες !! Ακούω Προτάσεις

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε σεις

Η Νατάσσα και ο ψηλός συζητάνε για επιγονατίδα κάτω από τζιν τύπου κάθε μέρα. (Φαντάζομαι, εγώ σε βόλτες βάζω παντελόνι μηχανής).

Για χώμα οι leatt που είπε ο Γιώργος είναι και στη δική μου ντουλάπα, δεν θα τις βάλω να πάω για δουλειά κέντρο
Οι συγκεκριμένες επιγονατίδες δεν έχουν περιορισμό χρήσης.
Λειτουργούν καθημερινές και Σαββατοκύριακο καθώς και με κάθε είδους παντελόνι...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Οι συγκεκριμένες επιγονατίδες δεν έχουν περιορισμό χρήσης.
Λειτουργούν καθημερινές και Σαββατοκύριακο καθώς και με κάθε είδους παντελόνι...
Τι να πω, γούστα. Δεν μου αρέσει τόσος όγκος σε τζιν, για αυτό πήρα τις άλλες leatt που δεν ήταν τόσο ογκώδεις.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ρε σεις

Η Νατάσσα και ο ψηλός συζητάνε για επιγονατίδα κάτω από τζιν τύπου κάθε μέρα. (Φαντάζομαι, εγώ σε βόλτες βάζω παντελόνι μηχανής).

Για χώμα οι leatt που είπε ο Γιώργος είναι και στη δική μου ντουλάπα, δεν θα τις βάλω να πάω για δουλειά κέντρο
Δεν με ενδιαφέρει για κάθε μερα, επιμένω να ψάχνω κάποιον τρόπο να μην πετάξω 2 παντελόνια κορντούρα και ένα τζην κέβλαρ όπου τα μεταποίησα αλλά οι προστασίες δεν κάθονται σωστά.

Έχω ξεκινήσει βέβαια και κοιτάω για νέο παντελόνι αλλά λέω μπας και...
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
lospsi Να σου τις δανείσω να τις δοκιμάσεις να σου φύγει η απορία;;; Είναι με νούμερα, έχω πάρει το small αλλά μου είναι σα medium. Αν έχεις αδύνατα πόδια πιθανόν να σου είναι οκ.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
lospsi Να σου τις δανείσω να τις δοκιμάσεις να σου φύγει η απορία;;; Είναι με νούμερα, έχω πάρει το small αλλά μου είναι σα medium. Αν έχεις αδύνατα πόδια πιθανόν να σου είναι οκ.
Ευχαριστώ πολύ Natassa για την κίνηση, δεν θα μου κάνουν όμως.

Θα το ψάξω, κάτι θα πετύχω στο τέλος. Γενικά, είμαι περίπτωση μεγάλη, όλο ψωνίζω και κάτι και όλο κάτι μου λείπει, κάτι δεν μου κάθεται σωστά.

Πλάκα πλάκα, συνειδητοποιώ ότι είμαι σαν την γυναίκα μου αλλά στα μοτοσυκλετιστικά ρούχα :D:D
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Θα δω cargo ΑΑ και τζιν ΑΑΑ της οξφροντ στο Λονδίνο (ελπίζω).

Ρε είσαι ο Μίστερ των ρούχων; Αλήθεια;
χαχαχα, μάλλον είμαι. Θα υπάρχουν βέβαια και άλλα κρυφά ταλέντα...
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Έχετε να προτείνετε κάποια λεπτή επιγονατίδα για μέσα από παντελόνι, για χρήση όλη την ημέρα που να μην ενοχλεί και στο περπάτημα;
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Έχετε να προτείνετε κάποια λεπτή επιγονατίδα για μέσα από παντελόνι, για χρήση όλη την ημέρα που να μην ενοχλεί και στο περπάτημα;
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Με προβληματίζει ότι είναι ένα μέγεθος.
Είναι δυνατόν να ταιριάζει σε όλους, σε μένα που είμαι 190 και σε κάποιον που είναι 160;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τις έχω και είναι καλές για τα λεφτά τους.
Βέβαια βλέπω ότι έχουν τσιμπήσει αρκετά στην τιμή. Εγώ τις είχα πάρει εξήντα ευρώ από αυτό το μαγαζί, τώρα τις βλέπω ογδόντα δύο!!!
Όταν τις φοράω, δένω "λίγο σφικτά" το μεσαίο και το κάτω βέλκρο και το επάνω το έχω σχεδόν χαλαρό!
Δεν μου έχουν κουνήσει ποτέ απ' τη θέση τους!
Αν σφίξω το επάνω με ενοχλεί, για την ακρίβεια, μου σπάει τα @ρχιδι@!!!!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Έχετε να προτείνετε κάποια λεπτή επιγονατίδα για μέσα από παντελόνι, για χρήση όλη την ημέρα που να μην ενοχλεί και στο περπάτημα;
Κατά την δική μου γνώμη, δεν υπάρχει αυτό που ζητάς.
Αν βάλεις επιγονατίδες εσωτερικά θα σε ενοχλούν όπως και έχει...

Επειδή κι εγώ έψαχνα για επιγονατίδες (για άλλους λόγους) αρχικά, πήρα αυτές για να τις φοράω εσωτερικά.
με ενοχλούσαν όμως μετά από κάμποση ώρα. Ήταν σταθερές πάντως στο γόνατο κατά την διάρκεια της ημέρας.
Πήρα μετά κάτι παρόμοιες από AliExpress, πιο λεπτές όμως και ήταν πιο άνετες όντως! Δυστυχώς σαν πιο άνετες και χαλαρές, αν κινείσαι πέφτουν από την θέση τους.
Τώρα πλέον, πήρα ξανά ένα σετ της alpinestars
όπου τις φοράω εξωτερικά και μου είναι οκ. Βολικές, δεν με κόβουν αφού τις βάζω έξω από το παντελόνι και όταν φτάνω τις βγάζω.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Κατά την δική μου γνώμη, δεν υπάρχει αυτό που ζητάς.
Αν βάλεις επιγονατίδες εσωτερικά θα σε ενοχλούν όπως και έχει...
Μάλλον θα κοιτάξω και στις επιγονατίδες ποδηλάτου.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και εγώ αυτές βάζω στις χωμάτινες, αλλά με ισοθερμικό για να μην ενοχλούν.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Top Bottom