Επιγονατίδες EVS Glide

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Επειδή ο Σεπτέμβριος είναι κοντά, και θα αρχίσουν οι πρώτες χωματάδες, ψάχνοντας στην ντουλάπα για κάτι άλλο, ανακάλυψα ξεχασμένες ένα ζευγάρι επιγονατίδες EVS glide μέγεθος L. Από την στιγμή που ήδη διαθέτω άλλες, θεωρώ ότι αυτές περισσεύουν και από το να κάθονται αχρησιμοποίητες είναι καλύτερα να τις πάρει όποιος νομίζει ότι θα τον βολέψουν. Χαρίζονται λοιπόν, και είναι αυτές που φαίνονται στην παρακάτω εικόνα:

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δημήτρη με ενδιαφέρουν να τις δοκιμάσω αν δουλεύουν καλά με τις μπότες τις forma που έχω, γιατί ανεβαίνουν λίγο ψηλά οι προστασίες τους κι έχω ζοριστεί να βρω κατάλληλες (όσες επιγονατίδες έχουν και επικαλαμίδες με ζορίζουν λόγω μπότας).

Αν δε μου κάνουν τις επιστρέφω να τις πάρει κάποιος άλλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Δημήτρη με ενδιαφέρουν να τις δοκιμάσω αν δουλεύουν καλά με τις μπότες τις forma που έχω, γιατί ανεβαίνουν λίγο ψηλά οι προστασίες τους κι έχω ζοριστεί να βρω κατάλληλες (όσες επιγονατίδες έχουν και επικαλαμίδες με ζορίζουν λόγω μπότας).

Αν δε μου κάνουν τις επιστρέφω να τις πάρει κάποιος άλλος.
ΟΚ Στέφανε, πάρε με τηλέφωνο (6948050651) ή στείλε μήνυμα να στις φέρω όπου θέλεις;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το έχω το τηλέφωνο σου, οπότε αν θέλεις σβήστο και όλας. Σου κάνω μια αναπάντηση για να αποθήκευσης και το δικό μου αν και μάλλον θα το έχεις, πρέπει να ανταλλάξαμε τηλέφωνο σε μια βόλτα στη Βοιωτία ξεκινώντας από Κρυονέρι.
Θα σε πάρω να συνεννοηθούμε αύριο. Θα έρθω εγώ όπου θες και κερνάω και καφέ!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Πολλα μπραβο για την κινηση!!!!αν δεν βολεψουν τον φιλο, δηλωνω ενδιαφερον μιας και δεν εχει το παντελονι μου!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πολλα μπραβο για την κινηση!!!!αν δεν βολεψουν τον φιλο, δηλωνω ενδιαφερον μιας και δεν εχει το παντελονι μου!!!
Εννοείτε, θα τις δοκιμάσω αύριο με τις μπότες μου και αν δεν... με μεγάλη μου χαρά!
 
Top Bottom