Επιλογη καλοκαιρινου μπουφαν

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Νικ Δεν τα ρωτάνε αυτά..
Σαφώς αγοράζεις μποφανακι κ αμα περισσεύουν τζινακι πανταλόνι με προστασίες.
Για τυχόν αμφιβολίες πάρε έναν τρίφτη κ δοκίμασε τον στον αγκώνα σου...απαλα... :secret:
Νομιζω ειναι καλυτερα να το κανει στις..... φτερνες!!!!! :p
Να πιάσει τόπο και η δοκιμή!!!! :ha
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Σαφώς αγοράζεις μποφανακι κ αμα περισσεύουν τζινακι πανταλόνι με προστασίες.
Το βαμβακερό τζιν παντελόνι με προστασίες ή το διάτρητο καλοκαιρινό παντελόνι από συνθετικό ύφασμα, είναι πιό δροσερό όταν είσαι ακίνητος στον ήλιο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Νομιζω ειναι καλυτερα να το κανει στις..... φτερνες!!!!! :p
Να πιάσει τόπο και η δοκιμή!!!! :ha
Παρμεζάνα στα μακαρόνια των goodys :ha:ha:ha

Καλοκαιρινό μπουφανάκι λοιπόν και καβάλημα μέχρι τους 35. :roflmao:
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ερωτησούλα, γιατί χθες πήγα με την μηχανή στην δουλειά, μετά από καιρό και σε όλη την διαδρομή σκεφτόμουν, ότι αν φορούσα κάτι παραπάνω θα λιποθυμούσα από την ζέστη!
Γυρνούσα από ελευσίνα και ο αέρας ήταν καυτός! Φορούσα βερμούδα από κάτω carhartt και τα πόδια μου ένιωθαν την κάψα! Από πάνω φορούσα ένα t-shirt, (λάθος μου) αλλά το μπουφαν δεν παίζει να το φορούσα με τίποτα.
Με τα 40άρια που κάνει εδώ τα καλοκαίρια, ενδείκνυται ένα καλοκαιρινό μπουφάν ή και με αυτό θα βράζεις? Θέλω να πάρω ένα, γιατί ήμουν τελείως ακάλυπτος.
Πάρε ένα τέτοιο για μέσα από το καλοκαιρινό μπουφαν.
Γιλέκο Cooling Macna Dry Evo μαύρο 808
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ερωτησούλα, γιατί χθες πήγα με την μηχανή στην δουλειά, μετά από καιρό και σε όλη την διαδρομή σκεφτόμουν, ότι αν φορούσα κάτι παραπάνω θα λιποθυμούσα από την ζέστη!
Γυρνούσα από ελευσίνα και ο αέρας ήταν καυτός! Φορούσα βερμούδα από κάτω carhartt και τα πόδια μου ένιωθαν την κάψα! Από πάνω φορούσα ένα t-shirt, (λάθος μου) αλλά το μπουφαν δεν παίζει να το φορούσα με τίποτα.
Με τα 40άρια που κάνει εδώ τα καλοκαίρια, ενδείκνυται ένα καλοκαιρινό μπουφάν ή και με αυτό θα βράζεις? Θέλω να πάρω ένα, γιατί ήμουν τελείως ακάλυπτος.
εννοείτε οτι ειναι καλυτέρα με καλοκαιρινο και μακρυ παντελόνι
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Για να βγει πιο οικονομικό, τα έκοψαν ;)
Αυτά τα τύπου γιλέκα είναι εντελώς άχρηστα για χρήση άσφαλτο.
Άμα αρχίσεις να πέφτεις ta χέρια τι θα τα κάνεις ,θέλει Κόπερφιλντ να στα εξαφάνισει :woot:
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Αυτό ρε παιδιά είναι για χρήση μέσα από το μπουφάν.. δεν είναι για προστασία
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Αυτά τα τύπου γιλέκα είναι εντελώς άχρηστα για χρήση άσφαλτο.
Άμα αρχίσεις να πέφτεις ta χέρια τι θα τα κάνεις ,θέλει Κόπερφιλντ να στα εξαφάνισει :woot:
Ρε εσύ ποιος ανεγκέφαλος θα το έβαζε χωρίς καλοκαιρινό έστω μπουφαν ? Θα μας τρελάνεις ? Χαχαχα


Εγώ το έβαλα ως λύση δροσιάς, επειδή κάνει δουλειά, για μέσα από το μπουφαν της μηχανής, όχι κάθε αυτού ως μπουφαν μηχανής
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Υποτίθεται πως είναι για να σε δροσίζει.. αλλά δεν ξέρω πως θα λειτουργεί στην τελική
Ψάξε το στο Ίντερνετ και διάβασε κριτικές, μην το αποκλείεις. Για μέσα από το μπουφαν μηχανής, είναι μια αξιόλογη λύση πάντως.
 
Top Bottom