Επισκευή KTM 990 ADV

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Να βάλω και καμιά ακόμα φωτογραφία από ψηλά φτερά (ίσως να πρέπει να φτιάξουμε και ξεχωριστό θέμα μεταφέροντας τα αντίστοιχα ποστ...)

Acerbis SM μπλε και KTM πορτοκαλί



Acerbis SM


KTM SM
Νομίζω και τα Polisport (Καρέρ) μπαίνουν... Κάπου είχα πετύχει στο advrider αλλά δεν το βρίσκω τώρα...
Θενξ για τις φώτο! Ας ανοίξει ένα άλλο θεματάκι για να μην "καπελώσουμε" τη δουλειά των παιδιών για τον Παντελή!
 
Reactions: yns

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
ΕΥΓΕ μαστόρια, είστε άψογοι !
Και εις άλλα με υγεία ! :friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
μιλησα με τον παντελη και την δευτερα φευγει πακετο...:)
να πούμε και ένα μπράβο γιατι κάτι τέτοια όμορφα όπως η κίνηση του Στέργιου να ενδιαφερθεί και να στείλει κάτι και να ξοδέψει χρόνο είναι πολύ ωραίες κινήσεις..

Οι χωμάτινοι είναι καλά παιδιά, γνωστό αυτό..!
 

John-Elias_Tenere

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
yamaha xt660z tenere 2011
ΜΠΡΑΒΟ και στους 2 μαστορους:hailbig: που με τοσο αγαπη φροντιδα:hailbig: και λεπτομερια περιποιηθηκαν το ομορφο αυτο ΚΤΜ:hailbig:....Aμφιβαλω πραγματικα εαν αυτη την δουλεια θα την εκαναν σε καποιο καλο συνεργειο και εφοσον την εκανα τι θα ζητουσαν στο τελος!Να εισαι παντα καλα φιλε να χαιρεσαι το εργαλειο σου!!!:biker2:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Στην επάνω τρόμπα συμπλεκτη δεν βάζουμε υγρά φρενων. Κάνει πιρουνολαδο, ελαιόλαδο και γενικά οτιδήποτε σε λάδι (για ώρα ανάγκης μιλαμε) . Εγώ που είχα θέμα στην επάνω, την έστειλα στον gefr (το κιτ επισκευής στην δική μου περίπτωση δεν ήταν αρκετο) .
Για μια ώρα ανάγκης ακόμα και με απλό νερό θα δουλέψει η τρόμπα :)
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
τρομερη δουλεια απιστευτο αποτελεσμα.Τετοιες εργασιες δεν γινονται σε συνεργεια με αυτη την λεπτομερεια.Λυστο δεστο να φευγει ειναι η γραμμη που ακολουθουν μονο απο φιλο με καφε τσιπουρο και μπυρα εχεις τετοια αποτελεσματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Απόλαυσα ολο το project σελίδα σελίδα!!
Η δουλειά , το μεράκι , ο χαβαλές και το παρείστικο κλίμα με τα πειράγματα να πηγαίνουν και να έρχονται
δίνουν το πραγματικό νόημα του μάστορας απο αγάπη!!!

Χριστόφορεεεε , εαν δεις κανά 950s με καμιά νταμιτζάνα ρακί να σε περιμένει στην καγκελόπορτα μην παρεξενευτείς , θα στο εχω φέρει για να βάλεις χέρι....και οτι αλλο εσυ νομίζεις :muted:

Τα like και τα μπράβο είναι απλά λίγα για να σας τα πω...
 

Θάνος.Κ

Σκουτεροtraveller
Περιοχή
Νότια Προάστια Αθηνών forever
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda SH 300i C-Abs
Μπραβο κ απο μένα για τις εργασίες. Εαν υπάρχουν οι γνώσεις κ το μεράκι γίνονται θάυματα. Ο κάτοχος θα τη χαιρεται πλεόν τη μοτοσυκλέτα του αφου είναι καινούργια.
 

johnrock

Μέλος
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
KTM Αdventure 990 2010
Μπραβο στα μαστορια.Φοβερη σχολαστηκοτητα στις εργασιες και μερακι.Καλες βολτες στον ιδιοκτητη.Αληθεια αυτες οι δουλειες ποσο θα στοιχηζαν σε εξουσιοδοτημενο(αν και οσες γινοταν στην τελικη...)?????

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Αληθεια αυτες οι δουλειες ποσο θα στοιχηζαν σε εξουσιοδοτημενο(αν και οσες γινοταν στην τελικη...)?????
Δεν πιστεύω ότι κοστολογουνται γιατί κανένας εξουσιοδοτημενος δεν πρόκειται να αφιερώσει τόσες ώρες σε ένα μηχανάκι. Δεν τον συμφέρει απλά. Με ένα ή δύο τέτοια και θα το έκλεινε το μαγαζί.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
@el-Gatto Απο τι ειδους μαγαζια μπορουμε να το προμηθευτουμε αυτο το θερμοαπωθητικο??
Από διάφορα μαγαζιά με μονωτικά ,φυσικά ή ιντερνετικά(όπως αυτό που έβαλε παραπάνω ο AggelakasK)
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ωραίο θέμα!
Μπράβο στους εμπλεκόμενους, τον Κώστα (el gatto) τον έχω δει από κοντά και έχω άριστη γνώμη!
 
Top Bottom