Επιτέλους βόλτα

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Από Νυμφαίο κατεβήκαμε μέσω λίμνης Πολυφύτου και παράκαμψη Ελάτης (όχι Τρικάλων) Μετέωρα για να αραξουμε στο κάμπινγκ Καστράκι... τελευταία διανυκτέρευση του ταξιδιού...το απόγευμα η παρέα έγινε 4μελης καθώς ο Γιώργος επέστρεψε Θεσσαλονίκη και το βράδυ 3μελης καθώς ο έτερος Γιώργος μας έφτασε στο κάμπινγκ κ κατηφόρησε προς Τρίκαλα μεριά..


Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Η τελευταία ημέρα της βόλτας μας ήταν διαδικαστική με πολύ ζέστη....ο Γιώργος ήρθε από τα Τρίκαλα για τον αποχαιρετήστηριο καφέ στην Καλαμπάκα κ μας συνόδευσε για τα πρώτα χλμ...η παρέα χώρισε στην αερογέφυρα της Μάνδρας το μεσημεράκι... 1600 χλμ με πολλές εικόνες και πολύ έντονα συναισθήματα...είναι ωραία η Ελλάδα μας και θέλει πολύ εξερεύνηση...να μάστε καλά συντροχοι και να βολταρουμε


Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραια ητανε αλλα πολυ γρηγορα, οπως ειπα και αλλου σαν ωραιο παγωτο αλλα μικρο που τελειωνει πριν προλαβεις να το χορτασεις. Εκτος απο την παρεα και τις εξαιρετικες διαδρομες, το αλλο bonus ητανε η ελλειψη ζεστης εκει ψηλα σε Ηπειρο και Δυτικη Μακεδονια, τωρα που ειμαστε ολοι πισω γινεται παλι μακελιδι.

Εγω εκανα συνολικα 1200χμ και εχασα την πρωτη μερα με τη διανυκτερευση στη Βοβουσα αλλα δυστυχως δε γινοτανε αλλιως. Θα ανεβασω καποιες φωτο εν καιρω. Η προηγουμενη ητανε δυο χρονια πριν σε Σλοβενια/Αυστρια, ελπιζω η επομενη ναναι πολυ πιο συντομα και να πατησουμε και παλι τις ροδες μας εκτος Ελλαδας :ok:
 
Top Bottom