Επιχείρηση Μπάρμπαρα

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Είδες την καλή πλευρά.. υπάρχει φωτό με τούμπα το εργαλείο. Noe
:laugh::laugh::roflmao::roflmao:

Αμα πας να ξεκαβαλήσεις στην κατηφόρα,χωρίς ταχύτητα μέσα,χιόνια και με μπότες να γλιστράνε,η τούμπα είναι σίγουρη....:wacky:
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ρε φιλαράκι, τί υπέροχο συναίσθημα μας πέρασες, μέσα από την οθόνη!!
Να είσαι καλά! :ok::ok:
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Παντως ηλιουπολη μια χαρα πηγα για να βρω κατι φιλους με το κτμ ( πηρε και μπροστα) οι δρομοι απλα ειναι μουσκεμα , αλλα πας μια χαρα με προσοχη παντα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μηπως την Κυριακη που μας ερχεται κανουμε μια ωραια ΜεταΜπαρμπαροσουνιαδα?
Έχει Enduro Festival στα Μέγαρα αλλά περιμένουμε επιβεβαίωση ότι όντως θα γίνει λόγω της κακοκαιρίας. Αν έχει χιονίσει σε μεγάλο μέρος της διαδρομής ίσως αναβληθεί. Αλλά και χιόνι να μην έχει αν είναι φουλ λασπωμένα και μπούνε 400+ μηχανές θα υπάρχει θέμα.
Το τερέν της περιοχής είναι πολύ περίεργο και αν παίξει σοβαρό κόλλημα και μπουκώσει η διαδρομή πχ σε κάποιο ρέμα ή σε σημείο δύσκολο, ζορίζει πολύ το πράμα προς το επικίνδυνο και δε νομίζω οι διοργανωτές να πάρουν τέτοιο ρίσκο.

Δεν έχω εικόνα, δεν έχω μιλήσει με κανέναν από τη λέσχη, δεν γνωρίζω από που περνάει η διαδρομή της Κυριακής οπότε αυτά που αναφέρω πιο πάνω είναι δικές μου σκέψεις.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Την Κυριακή δείχνει καλό καιρό (ηλιο) - αν και νωρίς ακόμα. Αναρωτιόμουν αν ο δρόμος Μανδρα - Ερυθρες είναι safe από θέμα πάγου κτλ…. Κάποιος έβαλε και μια καλή ταβέρνα στις Ερυθρες μήπως την δοκιμαζαμε… βλέπαμε και λίγο χιονάκι….
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Την Κυριακή δείχνει καλό καιρό (ηλιο) - αν και νωρίς ακόμα. Αναρωτιόμουν αν ο δρόμος Μανδρα - Ερυθρες είναι safe από θέμα πάγου κτλ…. Κάποιος έβαλε και μια καλή ταβέρνα στις Ερυθρες μήπως την δοκιμαζαμε… βλέπαμε και λίγο χιονάκι….
για ασφαλτο περα απο σουνιαδα δεν ειναι τετοια εποχη , ερυθρες εχει υγρασια και το καλοκαιρι τωρα θα ειναι για πατιναζ
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Το φανταζόμουν αλλά είπα να ρωτήσω. Πρώτα ο Θεός, μια βόλτα έστω Σούνιο εγώ οπωσδήποτε θα την κάνω….
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
βλέπαμε και λίγο χιονάκι….
από το Σάββατο βλέπουμε ΜΟΝΟ χιονάκι, κάπου ώπα, χαβαλέ έχει αλλά χορτάσαμε και θα μείνουμε μέσα ως την Πέμπτη το λιγότερο.
πέρασε το μηχάνημα και καθάρισε τον κεντρικό, αλλά πέταξε τα χιόνια στις πόρτες. Θα μου πεις και τι θα τα κάνουν, αλλά πες εγώ μπορώ να φτυαρίσω, άλλοι όχι... Καθαρίζεις το δρόμο, κλείνεις τα σπίτια, mission accomplished.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχει Enduro Festival στα Μέγαρα αλλά περιμένουμε επιβεβαίωση ότι όντως θα γίνει λόγω της κακοκαιρίας. Αν έχει χιονίσει σε μεγάλο μέρος της διαδρομής ίσως αναβληθεί. Αλλά και χιόνι να μην έχει αν είναι φουλ λασπωμένα και μπούνε 400+ μηχανές θα υπάρχει θέμα.
Το τερέν της περιοχής είναι πολύ περίεργο και αν παίξει σοβαρό κόλλημα και μπουκώσει η διαδρομή πχ σε κάποιο ρέμα ή σε σημείο δύσκολο, ζορίζει πολύ το πράμα προς το επικίνδυνο και δε νομίζω οι διοργανωτές να πάρουν τέτοιο ρίσκο.

Δεν έχω εικόνα, δεν έχω μιλήσει με κανέναν από τη λέσχη, δεν γνωρίζω από που περνάει η διαδρομή της Κυριακής οπότε αυτά που αναφέρω πιο πάνω είναι δικές μου σκέψεις.
Όχι ρε γκαμωτο και σκεφτόμουν να ανεβάσω μια Γερανειαδα.
Ειδοποίησε αν αναβληθεί η διοργάνωση στα Μέγαρα Κωστή.

Η Εύβοια δεν πλησιαζεται με τίποτα αυτή την Κυριακή, η Πάρνηθα και πέριξ το ίδιο, οπότε έλεγα ότι μέχρι το Λουτράκι θα φτάναμε.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Αντί για Σούνιο, μπορεί να σε ψήσει κάτι όπως το κάτωθι?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Όχι ρε γκαμωτο και σκεφτόμουν να ανεβάσω μια Γερανειαδα.
Ειδοποίησε αν αναβληθεί η διοργάνωση στα Μέγαρα Κωστή.

Η Εύβοια δεν πλησιαζεται με τίποτα αυτή την Κυριακή, η Πάρνηθα και πέριξ το ίδιο, οπότε έλεγα ότι μέχρι το Λουτράκι θα φτάναμε.
Μόλις μάθω θα ενημερώσω. Για την ώρα εφόσον δεν έχει γραφτεί κάτι από τους διοργανωτές το Enduro Festival θα γίνει.
 
Top Bottom