Επόμενη διαδρομή!

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Γειά σε όλους.
Επόμενη εξόρμηση στην διαδρομή που έχω αναρτήσει κάτω. Πέρασμα από Βεργίνα (βασιλικούς τάφους), φράγμα Αλιάκμονα, ριζώματα, Ελατοχώρι και πίσω Κατερίνη. Υπέροχα τοπία τα οποία έρχονται μέσα από πολύ ωραίους στριφτερούς δρόμους. Με την πρώτη ευκαιρία φύγαμε.
Υ.Γ αυτήν την φορά ετοιμάζω παρουσίαση και βίντεο για την διαδρομή αυτή.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γειά σε όλους.
Επόμενη εξόρμηση στην διαδρομή που έχω αναρτήσει κάτω. Πέρασμα από Βεργίνα (βασιλικούς τάφους), φράγμα Αλιάκμονα, ριζώματα, Ελατοχώρι και πίσω Κατερίνη. Υπέροχα τοπία τα οποία έρχονται μέσα από πολύ ωραίους στριφτερούς δρόμους. Με την πρώτη ευκαιρία φύγαμε.
Υ.Γ αυτήν την φορά ετοιμάζω παρουσίαση και βίντεο για την διαδρομή αυτή.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπράβο ρε φιλαράκι!
Να ανεβασετε βιντεο και φωτο να δούμε τις διαδρομές που έχετε εκεί πάνω..
 

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Δυστυχώς είμαι μόνος :(
Δεν έχω βρει ακόμα άτομα στην ευρύτερη περιοχή με μικρού κυβισμού μηχανές για να πηγαίνουμε μαζί.
Ωστόσο εγώ συνεχίζω να κάνω αυτό που μου αρέσει και θέλω να το βγάλω προς τα έξω.
Λόγω αγοράς κάμερας και έχοντας αρκετό ελεύθερο χρόνο λέω να ξεκινήσω να κάνω κάποια βιντεάκια για να προωθήσω εδώ την περιοχή.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς είμαι μόνος :(
Δεν έχω βρει ακόμα άτομα στην ευρύτερη περιοχή με μικρού κυβισμού μηχανές για να πηγαίνουμε μαζί.
Ωστόσο εγώ συνεχίζω να κάνω αυτό που μου αρέσει και θέλω να το βγάλω προς τα έξω.
Λόγω αγοράς κάμερας και έχοντας αρκετό ελεύθερο χρόνο λέω να ξεκινήσω να κάνω κάποια βιντεάκια για να προωθήσω εδώ την περιοχή.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και μπράβο σου.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ωραίος !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δυστυχώς είμαι μόνος :(
Δεν έχω βρει ακόμα άτομα στην ευρύτερη περιοχή με μικρού κυβισμού μηχανές για να πηγαίνουμε μαζί.
Ωστόσο εγώ συνεχίζω να κάνω αυτό που μου αρέσει και θέλω να το βγάλω προς τα έξω.
Λόγω αγοράς κάμερας και έχοντας αρκετό ελεύθερο χρόνο λέω να ξεκινήσω να κάνω κάποια βιντεάκια για να προωθήσω εδώ την περιοχή.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά κάνεις Γιάννη.
Εάν σχεδιάζεις μια βόλτα να την ανεβάζεις στο φόρουμ και όποιος θέλει ας ακολουθήσει. Ακόμα και μόνος σου να πας, συνεχίζει να είναι βόλτα, δεν αλλάζει κάτι.

Σχετ με τα κυβικά δεν παίζει ρόλο γιατί όταν οι ρυθμοί είναι τουριστικοί η παρέα ακολουθεί έναν σταθερό ρυθμό.
 

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Εντάξει σίγουρα όταν πας βόλτα με παρέα επικρατεί χαμηλός ρυθμός αλλά άλλο ο χαμηλός ρυθμός για τα 500-800+ και άλλο για το 125. Εγώ ταξιδεύω με 60-80 χλμ. Και άντε πέρα από τις ευθείες και τις κατηφόρες που εντάξει κουτσα στραβά θα σας φτάνω, στις ανηφόρες θα πρέπει να δίνουμε ραντεβού στην κορυφή. Επίσης δεν θέλω να νιώθω ότι "χαλάω" η τραβάω πίσω την όλη φάση. Εν πάση περιπτώσει να περνάμε καλά να είμαστε ασφαλείς και τα άλλα τα βρίσκουμε.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ε και??
Σου βάζω φώτο από τον Παναγιώτη Magelanos
Ο Παναγιώτης πάντα ακολουθούσε την παρέα με στριτ μηχανακι στα χώματα.
Έμενε μαζί μας σε δρόμους που με μια γκάζια εξαφανιζόταν.
Έχει κάνει ταξίδια και συνεχίζει να κάνει χωρίς να δίνει μεγάλη σημασία στα κυβικά και στην τεχνολογία.
Η ψυχή μετράει και όχι το σίδερο.




Advphone....
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Ε και??
...
Η ψυχή μετράει και όχι το σίδερο.
Είσαι σοφός γέροντα... :cool:

Συμφωνώ... α π ό λ υ τ α ! ! !

Όσο περισσότερη ψυχή, τόσο λιγότερο μετράει το σίδερο κι αντίστροφα...




(Έτσι που μπλέξαμαν θα ξωμείνουμε από ψυχή ρε γμτ...)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εντάξει σίγουρα όταν πας βόλτα με παρέα επικρατεί χαμηλός ρυθμός αλλά άλλο ο χαμηλός ρυθμός για τα 500-800+ και άλλο για το 125. Εγώ ταξιδεύω με 60-80 χλμ. Και άντε πέρα από τις ευθείες και τις κατηφόρες που εντάξει κουτσα στραβά θα σας φτάνω, στις ανηφόρες θα πρέπει να δίνουμε ραντεβού στην κορυφή. Επίσης δεν θέλω να νιώθω ότι "χαλάω" η τραβάω πίσω την όλη φάση. Εν πάση περιπτώσει να περνάμε καλά να είμαστε ασφαλείς και τα άλλα τα βρίσκουμε.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάτσε να ανέβει η βενζίνη λίγο ακομα κ θα πηγαίνουμε κ εμείς με τα μεγαλα με 60-80χιλ.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ε και??
Σου βάζω φώτο από τον Παναγιώτη Magelanos
Ο Παναγιώτης πάντα ακολουθούσε την παρέα με στριτ μηχανακι στα χώματα.
Έμενε μαζί μας σε δρόμους που με μια γκάζια εξαφανιζόταν.
Έχει κάνει ταξίδια και συνεχίζει να κάνει χωρίς να δίνει μεγάλη σημασία στα κυβικά και στην τεχνολογία.
Η ψυχή μετράει και όχι το σίδερο.




Advphone....
Καλα ρεεε....μονο αυτο εχεις να πεις για τη φωτο !!!!!
Για τον πισω....αψηλο καβαλαρη.....με το αερινο στυλ....ουτε λεξη ετσι ;;;......χαχαχα !!!!!
 
Top Bottom