Εργαλειοθήκη του Αντβεντσουρά...

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Μιας και λετε για εταιριες να προτεινω μια εταιρια που ειναι σχετικα μετρια (σε ποιοτητα και καλη στις τιμες) και πιστευω ειναι value for money. Και για την ερασιτεχνηκη χρηση που θα κανει καποιος απο μας ειναι οτι πρεπει. Εργαλεια της χρησιμοποιούσαμε σε προηγουμενη δουλεια μου (μηχανολογικα) και δε θυμαμε να μας εμεiνε στα χερια καποιο. Την Force.

Ενδεικτικα στην Σπυρου Πατση ειχα παρει τα παρακατω, κασετηνα σετ καστανια,καρυδακι μανελα κλπ συν την μικρη κασετινα με τις μυτες συν εναν ανταπτορα για να μπαινουν οι μυτες στην καστανια 39 ευρω.

Δεν αγοραζω συχνα εργαλεια γιατι εχω στην δουλεια, ετσι δε ξερω σε τι τιμες παιζουν αλλα μου φανηκε καλη η τιμη.



Στα αρνητικα ειναι οτι εχει μερικα αχριστα νουμερα οπως τα καρυδακια 4 με 5,5 που θα μπορουσε να εχει βαλει μεγαλητερα νουμερα ή να εξικονομησει χωρο αλλα οκ, πως θα πουλησει την επομενη μεγαλητερη κασετινα :p
Επησεις ενας λογος να την προτημησει καποιος ειναι οτι ειναι χρυσος χορηγος σε μια ομαδα καμμενων με dr650 στην Αυστραλια, :pointu::pointu::yew:
 
Top Bottom