Ερωτηση για Χανια-Ρεθυμνο

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
@yns @jmar ελπιζω να βρεθουμε εστω μια απο ολες τις μερες....χωρις να σας πιεζω μιας κ εγω θαμαι σε αδεια ενω εσειις στη δουλεια

@vaelsod Κοριτσαρα για Γαυδο θα ηθελα να αφιερωσω μερες οποτε για την επομενη φορα!!!

@jmar @paschalis εννοειται μεσα καλλικρατης όπως αν παιζει κ χωματακι το παταμε αρκει να μην ειναι τερμα δυσκολο γτ θα ειμαι κ δικαβαλος κ βλεπω την ειρηνη να αρχιζει ξυλοεπαφες τριτου τυπου
 
Reactions: yns

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Όσον αφορά το Καλλικράτη, ευτυχώς ή δυστυχώς, όλη η διαδρομή από τα Χανιώτικα μέχρι τα Ρεθεμνιώτικα(Ασή Γωνιά), είναι πλέον ασφάλτινη.
Δεν χρειάζεται να μπεις στο χώμα αν δεν θέλεις.
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Μπορεί να βοηθάει και η εφαρμογή http://www.mycreteguide.com/ που λειτουργεί και offline αλλα έχεις αρκετες χρήσιμες πληροφορίες για ενδιαφέρουσες στάσεις στις διαδρομές.
Κάτι που δεν λέει βέβαια είναι οτι το φλας και γενικά φωτεινοί σηματοδότες στην Κρήτη ειναι δια νόμου 100% προεραιτικοί, ενώ πολλοί ιδιοκτήτες 4τροχων και 4ποδων έχουν επενδύσει στην αγορά δρόμων, είναι δικοί τους δηλ. Γι αυτό το νου σου και κάτι παραπάνω. :welcome:
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Μπορεί να βοηθάει και η εφαρμογή http://www.mycreteguide.com/ που λειτουργεί και offline αλλα έχεις αρκετες χρήσιμες πληροφορίες για ενδιαφέρουσες στάσεις στις διαδρομές.
Κάτι που δεν λέει βέβαια είναι οτι το φλας και γενικά φωτεινοί σηματοδότες στην Κρήτη ειναι δια νόμου 100% προεραιτικοί, ενώ πολλοί ιδιοκτήτες 4τροχων και 4ποδων έχουν επενδύσει στην αγορά δρόμων, είναι δικοί τους δηλ. Γι αυτό το νου σου και κάτι παραπάνω. :welcome:
Φίλε μου έχεις χάσει επεισόδια.
Ο κίνδυνος τα τελευταία χρόνια στους δρόμους της Κρήτης δεν είναι αυτά που αναφέρεις αλλά οι Ρώσοι τουρίστες που κυκλοφορούν με νοικιάρικα αυτοκίνητα.
Μια ματιά στο u-tube δείχνει πως οδηγούν οι Ρώσοι.
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
έχω χάσει όντως.... και ήντα θα γενούμε... περικυκλωθήκαμε :UH: . Γενικά πάντως τα rent a car κτλ θέλουν προσοχή. Ευχαριστώ.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πληροφορίες από την πηγή επιτόπου :p @Italos
Γιάννη @yns θα στον στείλω και Ματαλα, παρέλαβε τον :D

Καλώς μας ήρθε το παλικάρι. Για πότε λέτε για Μάταλα; Είμαι ακόμα πνιγμένος στη δουλειά αλλά έστω έναν καφέ θα τον καταφέρουμε!
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
@yns φιλαρακι εσυ οποια μερα μου πεις μετα το σαββατο θα κατεβουμε!!!

Προεχει η δουλεια..εμεις διακοπες ειμαστε.
 
Reactions: yns
Top Bottom