Ερωτηση προς Κρητικους

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Συντεκνοι, εχω προς πωληση τις πλαινες της μηχανης και ενδιαφερθηκε ανθρωπος απο τα Χανια. Εχετε κανενα τιπ για να του τις στειλω χωρις να παει ο κουκος αηδονι; Μηπως μπορω να τα βαλω σε κανενα καραβι, αν παζει καμια κουριερ φθηνη για κρητη, μηπως ακομα ειναι Αθηνα καποιος η προκειται να ερθει και μπορει να τις μεταφερει κλπ.
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συντεκνοι, εχω προς πωληση τις πλαινες της μηχανης και ενδιαφερθηκε ανθρωπος απο τα Χανια. Εχετε κανενα τιπ για να του τις στειλω χωρις να παει ο κουκος αηδονι; Μηπως μπορω να τα βαλω σε κανενα καραβι, αν παζει καμια κουριερ φθηνη για κρητη, μηπως ακομα ειναι Αθηνα καποιος η προκειται να ερθει και μπορει να τις μεταφερει κλπ.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Εαν υπάρχει λεωφορείο του ΚΤΕΛ στείλτες με αυτό.;)
Πιο φτηνό αποκλείεται να βρείς...
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μπορείς να τις βάλεις και στο καράβι αμέσως με φορτωτική(οικονομικά είναι,αλλά ρώτα το κόστος πρώτα)ή τις πάς σε γραφείο μεταφορών και τις κατεβάζουν κάτω αυτοί με κάνα 10€(εάν ζητήσουν παραπάνω μην τις στείλεις).Το ΚΤΕΛ επίσης που αναφέρει ο Θάνος εξίσου οικονομικό,ρωτάς και αποφασίζεις.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
παρε τηλεφωνο και ρωτα ποιον εχει αντιπροσωπο/συνεργαζεται στην αθηνα....μεταφορικη ειναι....
Ι. Τσίγκος
Λ. Καζαντζάκη 183Β
Βαμβακόπουλο, Χανιά Κρήτης
Τηλ: 28210-79560/79561


για να ξερεις παντως...
μια απλη μεταφορα οικοσυσκευης (π.χ. ενα πλυντηριο ή μια κουζινα ) στοιχιζει περιπου 35 με 40 e....
 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υπεύθυνος γραφείου: Γλυκός Ιωάννης
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50, ΤΚ. 18233, ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ.
τηλ. 210 3454081 ΚΑΙ 210 3454082

ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

Υπεύθυνος γραφείου: ΔΑΡΑΤΣΙΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 183 – 185, ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ – ΧΑΝΙΑ
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ασυνόδευτη μοτό στέλνεις απο Πειραιά για Κρήτη με λιγότερο απο 20€,πόσο να πάρουν γισ τα μπαουλάκια:D;)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Στο καραβι αν τις βαλέις σαν ενα πακετο (κουτα) ειναι 7 ευρω, εχω στειλει και ολοκληρο ποδηλατο με τοσα. Αν τις βαλεις ομως 2 κουτες ειναι 7+7
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο που λενε τα κοπελια απο πανω..
Εχω στειλει πολλες φορες πραγματα κατω περα οτι ειναι πολυ οικονομικα, εχεις και την ευκολια του λιμανιου!
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
θα τις κανεις 1 δεμα σιγουρα και θα τις πας στο πλοιο εσυ. Σε αυτη την περιπτωση θα χρεωθεις για 1 δεμα.

Το αμέσως καλύτερο, μεταφορική.

Αν πας ΚΤΕΛ και δουν τον όγκο, πιθανότατα να σε πετσοκόψουν.

Πάντα όμως σαν 1 δέμα...

Τ
ιποτε αλλο δεν σε συμφερει.
 
Top Bottom