Ερωτησις για τσαντακια που πιανουν σε εμπρος καγκελα

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Αυτοι έχουν πολύ ωραια πράγματακια

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
σημερα πηγα στον φιλο τον ποδηλατα κ βρηκα 2 εξαιρετικα σε σχημα κ ποιοτητα τσαντακια,
η πλακα ειναι οτι ηταν στοκ ετων κ δεν ηθελε καν χρηματα,βεβαια τσαμπα δεν ειναι τπτ σε αυτον τον κοσμο κ αφησα 10 ευρω για το μαγαζι καθως η προθεση του ηταν αφοπλιστικη,
πλυθηκαν να φυγει η σκονη της αποθηκης κ μολις τοποθετηθουν θα εχουμε φωτο-ρεπορταζ...
 

dimitris77

Μέλος
Περιοχή
athina
Όνομα
dimitris
Μοτό
africa twin 750


Πάντως επειδή μπορεί να ενδιαφέρεται κι άλλος φίλος για κάτι αντίστοιχο,παραθέτω σε φωτό αυτά που έχω εγώ απο την colori,τα οποία τα είχα πάρει 30ευρώ και τα δύο.Είναι cordura,πολύ ανθεκτικά και είχα βάλει απο ενα σετ αδιάβροχα στο καθένα καθώς επίσης μισο λιτρο λαδι σε μπουκαλάκι νερου και fast για το λάστιχο.Τοποθέτησα σκρατσ μετα την αγορα τους και στο φετινο μου ταξιδι ήταν αψογα στα καγκελα μου.Να σημειώσω επίσης ότι τα συγκεκριμένα η εταιρια τα προόριζε για 'γουρουνες'.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin


Πάντως επειδή μπορεί να ενδιαφέρεται κι άλλος φίλος για κάτι αντίστοιχο,παραθέτω σε φωτό αυτά που έχω εγώ απο την colori,τα οποία τα είχα πάρει 30ευρώ και τα δύο.Είναι cordura,πολύ ανθεκτικά και είχα βάλει απο ενα σετ αδιάβροχα στο καθένα καθώς επίσης μισο λιτρο λαδι σε μπουκαλάκι νερου και fast για το λάστιχο.Τοποθέτησα σκρατσ μετα την αγορα τους και στο φετινο μου ταξιδι ήταν αψογα στα καγκελα μου.Να σημειώσω επίσης ότι τα συγκεκριμένα η εταιρια τα προόριζε για 'γουρουνες'.
Πολύ ωραία Δημήτρη...μου έδωσες ιδέα ;)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραια ιδεα το βελκρο Δημητρη,μαλλον θα κανω τροποποιηση καθως δεν εχω τελιωσει την κατασκευη ακομη...καλοκαιρινες τεμπελιες..:D
 

dimitris77

Μέλος
Περιοχή
athina
Όνομα
dimitris
Μοτό
africa twin 750
Είχα βάλει και 2 tire up έτσι για σφάλεια και δεν κουνήθηκε τίποτα,ούτε έβγαλα τα τσαντάκια ποτέ απο τα κάγκελα σε ολο το ταξίδι.
 

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Η βλακεία με αυτά τα τσαντάκια είναι ότι σε πτώση ,
είτε στατική είτε πιο φαντασμαγορική ,
ότι έχουν μέσα είναι off ... οπότε καλό είναι να μην έχουν
αντικείμενα ''αξίας'' .
 
Top Bottom