Ερώτηση περί μεγέθους (μποτας)...

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τελικά ενέδωσα..
Προσωπικά ήθελα 1 νούμερο πάνω.
Άριστη εφαρμογή ομολογώ..
Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έσπευσαν να βοηθήσουν με απόψεις, συμβουλές, οδηγίες κτλ.!!!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγειες, ειχα το πρωτο μοντελο που τοτε το ελεγε ATV, τις ειχα παρει το 2012, δεν βαλανε ποτε νερο, το 2020 ξεκολλησαν απο τα οδοντωτα μασπιε τα μεσαια τμηματα της σολας στην καμαρα. Αλλαζω σολες και εχω καινουριες μποτες, τα δερματα είναι σαν καινουρια.
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Τελικά ενέδωσα..
Προσωπικά ήθελα 1 νούμερο πάνω.
Άριστη εφαρμογή ομολογώ..
Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έσπευσαν να βοηθήσουν με απόψεις, συμβουλές, οδηγίες κτλ.!!!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγιες Γιώργη να είναι σκονισμένες και συνέχεια!!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Τελικά ενέδωσα..
Προσωπικά ήθελα 1 νούμερο πάνω.
Άριστη εφαρμογή ομολογώ..
Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έσπευσαν να βοηθήσουν με απόψεις, συμβουλές, οδηγίες κτλ.!!!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγειες μεγειες Τζωρτζ
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Τελικά ενέδωσα..
Προσωπικά ήθελα 1 νούμερο πάνω.
Άριστη εφαρμογή ομολογώ..
Ευχαριστώ από καρδιάς όσους έσπευσαν να βοηθήσουν με απόψεις, συμβουλές, οδηγίες κτλ.!!!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πσσσσσσσ....μεγειες!
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Μεγειές, αν και λίγο αργοπορημένα, τις έχω κι εγώ (διόρθωση έχω τις adventure low) τις πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο. Πολύ άνετες για μπότες μοτοσυκλέτας.:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔημήτρηςGs

Μέλος
Όνομα
ΔημητρηςRp
Μοτό
Tiger 900
Καλησπέρα παιδιά..θέλω τα φώτα σας για μέγεθος μπότας..σήμερα παρέλαβα τις falco avantour 2 τις πήρα ένα νούμερο πάνω απ' το αθλητικό..τις δοκίμασα.δεν μου είναι τεράστιες απλά το πόδι μου είναι άνετο μέσα..??έτσι πρέπει να είναι η πρέπει να είναι σφιχτό?και κάτι ακόμα..οι μπότες θα ανοίξουν με την χρήση ?. ευχαριστώ
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Καλησπέρα παιδιά..θέλω τα φώτα σας για μέγεθος μπότας..σήμερα παρέλαβα τις falco avantour 2 τις πήρα ένα νούμερο πάνω απ' το αθλητικό..τις δοκίμασα.δεν μου είναι τεράστιες απλά το πόδι μου είναι άνετο μέσα..??έτσι πρέπει να είναι η πρέπει να είναι σφιχτό?και κάτι ακόμα..οι μπότες θα ανοίξουν με την χρήση ?. ευχαριστώ
Επειδή τις είχα, παίρνεις ότι νούμερο φοράς κανονικά, ΟΧΙ ένα πάνω όπως της Forma . Αν δεν μπορείς να τις αλλάξεις πρόσθεσε ένα πάτο γιατί με τη χρήση θα ανοίξουν λίγο ακόμα στα πλάγια, όχι στα δάχτυλα.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ΔημήτρηςGs

Μέλος
Όνομα
ΔημητρηςRp
Μοτό
Tiger 900
Επειδή τις είχα, παίρνεις ότι νούμερο φοράς κανονικά, ΟΧΙ ένα πάνω όπως της Forma . Αν δεν μπορείς να τις αλλάξεις πρόσθεσε ένα πάτο γιατί με τη χρήση θα ανοίξουν λίγο ακόμα στα πλάγια, όχι στα δάχτυλα.

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οκ σε ευχαριστώ..θα πάω αύριο για αλλαγή..
 
Top Bottom