Εχει κανείς γνώμη για το συγκεκριμένο κράνος acerbis?

apostolos1983

Μέλος
Όνομα
apostolos
Μοτό
ktm adv 990
Aυριο μου ερχετε ενα κρανάκι acerbis και συγκεκριμένα το impact 2016, περίπου στα 200 ευρώ και τώρα διαβασα οτι η acerbis δεν παρασκευάζει κράνοι!! Ουπς!! Τώρα θα μου πείτε κοντος ψαλμος αλληλουια αφου αυριο θα το έχω στα χέρια μου αλλα το διάλεξα λόγο του οτι ειναι 1090 γραμμαρια , εχει Double D. σαν το shoei μου, και ειναι fiber glass, δυστηχώς δεν το βρήκα σε μαυρο και το πήρα σε πορτοκαλί για να ταιριάζει με το exc μου, έχετε καμιά γνώμη για το κράνος? Eπίσεις μπορώ να δώ καπου σε τι θεση κατάταξης ειναι το συγκεκριμένο σχετικά με αλλα κράνοι mx και αν εχει περάσει με επιτυχια καποια crash test η να μου πει καποιος ποιο εμπειρος αν αξίζει τα λ7 του γιατί δυστηχώς μενω επαρχία και δεν εχω διαθεσιμα μαγαζιά πολλά με κράνη για να δοκιμάσω και το πήρα και λίγο βιαστικά ειναι η αληθeια μιας που ειδα οτι εχει καλουτσικες κριτικες στο fc moto..
 
Τελευταία επεξεργασία:

apostolos1983

Μέλος
Όνομα
apostolos
Μοτό
ktm adv 990
Μου ήρθε το κρανάκι παιδιά και είναι πανάλαφρο!! και πολύ καλό μου έκατσε κουτί στο κεφάλι μου και μαλιστα μου εστειλε το μαυρο κοκκινο που ήθελα εξαρχής! Δεν το δοκίμασα ακόμη στο βουνό σύντομα όμως!!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Πολυ ομορφο...ελαφρυ(καλα υλικα) και αερατο...να το χαρεις...:)
 
Top Bottom