Ζήτηση 690 enduro 08-10

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα στην παρέα.

Ψάχνω να βρω ΚΤΜ 690 Enduro μοντ. 08–10 για να δοκιμάσω δύο κοντέρ που έχω spare, για να δω αφενός αν είναι πλήρως λειτουργικά, αφετέρου πόσα χιλιόμετρα γράφουν με σκοπό να τα βάλω αγγελία. Αν δε ο κάτοχος της μοτοσυκλέτας για δοκιμή επιθυμεί την αγορά κάποιου από τα δύο κοντέρ, τότε θα γίνει μια γενναία έκπτωση.

Όποιος έχει η ξέρει κάποιον με την εν λόγω μοτοσυκλέτα και επιθυμεί να την διαθέσει για δοκιμή, παρακαλώ ας μου στείλει ένα pm η ας με πάρει τηλ στο 6942532308.

Έρχομαι στον χώρο σας με τα εργαλεία μου, κερναω σουβλάκια μπύρες παϊδάκια κοκορέτσια κτλ. (και αν κάνουμε δουλειά να με χέσεις)

Η δοκιμή είναι εύκολη, γρήγορη και δεν επηρεάζει την λειτουργία της μοτό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Over and out, back to 16.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Καλημέρα στην παρέα.

Ψάχνω να βρω ΚΤΜ 690 Enduro μοντ. 08–10 για να δοκιμάσω δύο κοντέρ που έχω spare, για να δω αφενός αν είναι πλήρως λειτουργικά, αφετέρου πόσα χιλιόμετρα γράφουν με σκοπό να τα βάλω αγγελία. Αν δε ο κάτοχος της μοτοσυκλέτας για δοκιμή επιθυμεί την αγορά κάποιου από τα δύο κοντέρ, τότε θα γίνει μια γενναία έκπτωση.

Όποιος έχει η ξέρει κάποιον με την εν λόγω μοτοσυκλέτα και επιθυμεί να την διαθέσει για δοκιμή, παρακαλώ ας μου στείλει ένα pm η ας με πάρει τηλ στο 6942532308.

Έρχομαι στον χώρο σας με τα εργαλεία μου, κερναω σουβλάκια μπύρες παϊδάκια κοκορέτσια κτλ. (και αν κάνουμε δουλειά να με χέσεις)

Η δοκιμή είναι εύκολη, γρήγορη και δεν επηρεάζει την λειτουργία της μοτό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Over and out, back to 16.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άρε κιορατά έπρεπε να έχω 690, θα πλήρωνες άλλο ένα +. σε παιδάκια, και πρόβατο.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Γιάννη, μπορώ να σε βοηθήσω. Ένας θείος που μένει στο Μεξικό έχει αφήσει ένα εδώ στο LA που μένω. Πιάσε καμια μοετ τις μεγάλες εννοείται κ Έλα μια βόλτα να το δούμε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη, μπορώ να σε βοηθήσω. Ένας θείος που μένει στο Μεξικό έχει αφήσει ένα εδώ στο LA που μένω. Πιάσε καμια μοετ τις μεγάλες εννοείται κ Έλα μια βόλτα να το δούμε.
Σιγά μαρή που θες και μοετ....
Ρετσίνα και πολύ σου ειναι....και τορτίγια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άρε κιορατά έπρεπε να έχω 690, θα πλήρωνες άλλο ένα +. σε παιδάκια, και πρόβατο.
Δεν ήξερα να πουλήσω το μηχανάκι για να σε ταΐσω....TYN
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σιγά μαρή που θες και μοετ....
Ρετσίνα και πολύ σου ειναι....και τορτίγια
Ξέρεις τι ξύλο έχω φάει εγώ Γιάννη για να μάθω την μοετ? Τι νομίζεις ότι έχεις να κάνεις με καμία βλαχαντζα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ήμουν σίγουρος χαχαχα και εγώ τα ίδια
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σιγά μην βάλει ο Σαλαμύκονος παϊδάκια.. Με σάντουιτς από τα Έβερεστ θα την βγάλει ο Γιώργος...

(Προκαλώ !!! ):devilish:
Αν είναι να σκάσει ο ChristosGR και ο Doc.DD που τρώνε και ανθρώπους, να μου λείπει το βύσσινο.

Θα κάνω τα κοντέρ κορνίζα.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αν είναι να σκάσει ο ChristosGR και ο Doc.DD που τρώνε και ανθρώπους, να μου λείπει το βύσσινο.

Θα κάνω τα κοντέρ κορνίζα.
Θέλουμε ,όταν έρθει η ώρα ,πλήρες φωτορεπορταζ:photo:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με τι ανθρωπους εχεις μπλεξει :brr:;;;;;;;;;;;;;; :ha
Άστα....όταν τελειώνουν το φαγητό τους είναι σαν να πέρασε ακρίδα. Δεν έχει μείνει τίποτα.
 
Top Bottom