Ζήτηση gopro hero 7 black

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Ο,τι λέει ο τίτλος. Εν' 'οψη ταξιδιού με ενδιαφέρει η αγορά.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Μήπως συμφέρει η 6??
Εχουν τρομερή διαφορά?
Η μεγάλη διαφορά είναι η σταθεροποίηση της εικόνας. Πλέον γίνεται το νέο στάνταρ.

*Hypersmooth το λέει η gopro
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχω την εντύπωση πως σταθεροποίηση έχει και η Hero 6 και η Hero 5. Ίσως να έχουν και παλιότερα μοντέλα.
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Έχουν. Η 7 εκτος της white νομίζω εχουν την λειτουργία Supersmooth που κάνει την διαφορά!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Προσωπικά -ειδικά για τις χωμάτινες βόλτες- δε κάνουν μεγάλη διαφορά. Πρέπει να έχεις πολύ μεράκι για τη βιντεοσκόπηση για να αναγνωρίζεις τέτοιες διαφορές. ΟΚ, αν κάποιος πάει να αγοράσει κάτι καινούριο ας πάρει όσο "φθάνει" το χέρι του, αν μπορεί γιατί όχι και την top επιλογή.

Εγώ έχω από το 2013 μια Sony και πρόσφατα αγόρασα μια έξτρα μεταχειρισμένη GoPRO Session 4 σε άριστη κατάσταση (σαν καινούρια) με 80€. Για τις χωμάτινες γ@μάει!
 
Τελευταία επεξεργασία:

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Session για χρήση κράνους-μηχανής τα σπάει!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Session για χρήση κράνους-μηχανής τα σπάει!

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ένα μειονέκτημα της βρίσκω, ότι δεν έχει αφαιρούμενη μπαταρία. Αλλά ευτυχώς για την ώρα κρατάει αρκετά καλά.
Κατά τα άλλα βρίσκω εκπληκτικό που ξέρω πάντα αν "γράφω" η όχι, χάρη στα έντονα led που έχει εμπρός και πίσω. Ένα πρόβλημα που είναι μόνιμο με τη Sony, με την οποία μετά από 4-5 start/stop έχω χάσει τη μπάλα και δε ξέρω αν γράφει ή όχι.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Εξαρτάται τι απαιτήσεις έχει ο καθένας.

Αν θέλει κάποιος να το ψάξει περισσότερο υπάρχουν μύρια βίντεο με διαφορετικές κάμερες προσαρμοσμένες η μία δίπλα στην άλλη.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
OK, αλλά εγώ πάντα βλέπω ένα βίντεο, το δικό μου. Μια χαρά είναι!
Δεν το λέω υποτιμητικά (μην παρεξηγηθώ), αλλά από τα 80€ μέχρι τα σχεδόν 400€ η ποιοτική διαφορά δεν είναι αντίστοιχη.
Ένα άλλο παράδειγμα: π.χ. το 4K, δεν έχω αυτή τη στιγμή καμία οθόνη στο σπίτι μου που να παίζει 4K, επομένως... αδιάφορο!
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Επειδή τώρα έχω την 7 και πριν είχα την session πραγματικά δεν υπάρχει η 7 στο χώμα νομίζεις ότι είσαι σε άσφαλτο με την κάμερα τοποθετημένη πάνω στην μηχανή στη προτείνω ανεπιφύλακτα
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Επειδή τώρα έχω την 7 και πριν είχα την session πραγματικά δεν υπάρχει η 7 στο χώμα νομίζεις ότι είσαι σε άσφαλτο με την κάμερα τοποθετημένη πάνω στην μηχανή στη προτείνω ανεπιφύλακτα
Δεν είναι καλή... πόσο την δίνεις; :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε παίδες εγώ με την άσπρη μια χαρά βίντεο τραβούσα.
Μονο μειονέκτημα ότι δεν άλλαζε η μπαταρια.


 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πάντως αν ενδιαφέρει για κάτι φθηνό και εγγυημένα άριστο από άποψη κατάστασης, ο ίδιος φίλος (κολλητός μου, που μου έδωσε τη session) έχει και μια gopro hero 3 white με αφαιρούμενη μπαταρία. Είναι χρησιμοποιημένη ελάχιστα και μου είπε χθες με πως τη δίνει. Αν υπάρχει ενδιαφέρον σας φέρνω σε επαφή. Πληροφορίες με πμ.
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Δεν έχω δουλέψει καμία ενδιάμεση κ δεν τίθεται θέμα σίγουρα με όλες κανείς την δουλειά σου απλά η σεσσιον Με την gopro που έχω τώρα εχουν μεγάλη διαφορά !
 
Top Bottom