Ζήτηση Ktm 950 adventure

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλοτάξιδο! Σιγανοπαπαδιά αυτός ο thenos χαμπάρι δεν πήραμε! ωραίο εργαλείο και ο Θανάσης κύριος.
Κατά τα λοιπά λέει το παλικάρι thenos βάλτε τις αγγελίες σας να τρολαρουμε λίγο :)
Και το έδωσε σε ριπή οφθαλμού o_O
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Κατά τα λοιπά λέει το παλικάρι thenos βάλτε τις αγγελίες σας να τρολαρουμε λίγο :)
Και το έδωσε σε ριπή οφθαλμού o_O
Εμφανισου με το μπλε στην Ελατη, να γουρλωσουν ματια και να κλεισεις στοματα... ;)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εμφανισου με το μπλε στην Ελατη, να γουρλωσουν ματια και να κλεισεις στοματα... ;)
Το δουλεύω ;)
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Ευχαριστώ για τις ευχές, καλές βόλτες. Η αλήθεια είναι ότι όταν ανέβασα την αγγελία στόχευα σε 950 με γκλίτερ... αλλά ο κύριος amyroukai φαίνεται "ταγμένος" πορτοκαλί! ;)
Φυσικά όταν με ενημέρωσε ο thenos η απόφαση ήταν εύκολη. Σαν γνήσιο ευρωπαϊκό, μου συστήθηκε με το καλημέρα: λίγο πριν την παραλαβή μια ασφάλεια μας έκανε να "τρέχουμε", XR Maniac όλα καλά & το κάλυψε η εγγύηση!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ΧΑ ΧΑ ρε συ αλήθεια.

Ίσως το δώσω αν βεβαιωθώ ότι οι απόγονοι είναι εξίσου εξαιρετικοί, η μαρτυρία του onroad είναι θετική, ο drogo τα μασάει και άλλον δεν ξέρουμε εδώ μέσα νομίζω. Οπότε...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ευχαριστώ για τις ευχές, καλές βόλτες. Η αλήθεια είναι ότι όταν ανέβασα την αγγελία στόχευα σε 950 με γκλίτερ... αλλά ο κύριος amyroukai φαίνεται "ταγμένος" πορτοκαλί! ;)
Φυσικά όταν με ενημέρωσε ο thenos η απόφαση ήταν εύκολη. Σαν γνήσιο ευρωπαϊκό, μου συστήθηκε με το καλημέρα: λίγο πριν την παραλαβή μια ασφάλεια μας έκανε να "τρέχουμε", XR Maniac όλα καλά & το κάλυψε η εγγύηση!!!
Το γκλιτερ είναι ιδέα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
ΧΑ ΧΑ ρε συ αλήθεια.

Ίσως το δώσω αν βεβαιωθώ ότι οι απόγονοι είναι εξίσου εξαιρετικοί, η μαρτυρία του onroad είναι θετική, ο drogo τα μασάει και άλλον δεν ξέρουμε εδώ μέσα νομίζω. Οπότε...
Το νορντεν Γιάννη είναι εξαιρετικό μηχανάκι, μην το σκέφτεσαι καν
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
ΧΑ ΧΑ ρε συ αλήθεια.

Ίσως το δώσω αν βεβαιωθώ ότι οι απόγονοι είναι εξίσου εξαιρετικοί, η μαρτυρία του onroad είναι θετική, ο drogo τα μασάει και άλλον δεν ξέρουμε εδώ μέσα νομίζω. Οπότε...
Δεν μασαω τιποτα, γεγονος ειναι οτι μου αρεσει το 990 που δεν εχω πια, περισσοτερο απο οτι δικαιολογει η ηλικια και η τιμη του, περισσοτερο ισως και απο οσο αρεσει σε καποιους κατοχους...:)
Αυτο δεν σημαινει τιποτα για το Norden που για την χρηση που το θελεις, ιδια με αυτη που του κανω και εγω, ειναι εξαιρετικο, συγχρονο, οικονομικο
(στην καταναλωση) και μ@@ν@ρα...
Ο,ποτε θελεις αλλαζουμε μηχανακια, ο εθισμενος να παρει τζουρα και εσυ να το αποφασισεις μετα γνωσεως...:ok:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Την Κυριακή που μας πέρασε είχα την τύχη να βολτάρω με τον Θωμά aka drogo με τον οποίο αλλάξαμε μηχανάκια για μια απόσταση από την Καλαμάτα μέχρι το Λιμένι. Από τα πρώτα κιόλας μέτρα ένιωσα πολύ οικεία δεδομένου ότι μου θύμισε τον πορτοκαλί μονόδρομο, η θέση πάνω στη μηχανή έτοιμος να επιτεθείς στον δρόμο και στρίψιμο με την σκέψη. Βοήθησε και το στροφιλίκι να πάρω μια αρκετά δυνατή τζούρα η οποία με στοιχειώνει μέχρι και τώρα που γράφω πίνοντας καφεδάκι έχοντας απέναντί μου το 1290.

Στην ουσία είναι ένα 990 με ηλεκτρονικά βοηθήματα, πιο φιλικό και οικονομικό και αποτελεί σοβαρή επιλογή στην περίπτωση που πουληθεί το 1290.

Τίποτα βέβαια δεν ξεπερνάει το ένα και μοναδικό, το ανεπανάληπτο, το 10 το καλό το μανάρι, το μπλέ το επετειακό.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Την Κυριακή που μας πέρασε είχα την τύχη να βολτάρω με τον Θωμά aka drogo με τον οποίο αλλάξαμε μηχανάκια για μια απόσταση από την Καλαμάτα μέχρι το Λιμένι. Από τα πρώτα κιόλας μέτρα ένιωσα πολύ οικεία δεδομένου ότι μου θύμισε τον πορτοκαλί μονόδρομο, η θέση πάνω στη μηχανή έτοιμος να επιτεθείς στον δρόμο και στρίψιμο με την σκέψη. Βοήθησε και το στροφιλίκι να πάρω μια αρκετά δυνατή τζούρα η οποία με στοιχειώνει μέχρι και τώρα που γράφω πίνοντας καφεδάκι έχοντας απέναντί μου το 1290.

Στην ουσία είναι ένα 990 με ηλεκτρονικά βοηθήματα, πιο φιλικό και οικονομικό και αποτελεί σοβαρή επιλογή στην περίπτωση που πουληθεί το 1290.

Τίποτα βέβαια δεν ξεπερνάει το ένα και μοναδικό, το ανεπανάληπτο, το 10 το καλό το μανάρι, το μπλέ το επετειακό.
9 στους 10 πρωην κατοχους 990 αυτο λενε
 
Top Bottom