Ζελατινα κοντη για BMW 1200 GS & GSA

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Επειδη απο αυτο το φορουμ εχω παρει πολλα πραγματα και δεν μιλαω για υλικα αγαθα μονο καιρος να δωσω κατι πισω και εγω.
Χαριζεται λοιπον μια ζελατινα για BMW 1200 οπως γραφει και ο τιτλος η οποια ειναι κομμενη πιο κοντη για χωματινη χρηση οπως ειχε δηλωσει ο προηγουμενος ιδιοκτητης της μηχανης...κατα ποσο βολευει δεν εχω ιδεα,εγω παντως δεν τη χρειαζομαι..παραθετω και φωτο πολυ χονδρικα πως θα "καθεται" στην μηχανη...
[URL=http://s1167.photobucket.com/user/avgerou/media/20160225_135939_zpskrhre4s3.jpg.html][/URL]
[URL=http://s1167.photobucket.com/user/avgerou/media/20160225_140002_zpsc6vpang3.jpg.html][/URL]
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Οχι φιλε δεν ταιριαζουν οι βιδες στο Desierto.Μαλλον ταιριαζει μονο σε ADVENTURE που εχουν το μπαρακι σαν Π μεσα απο τη ζελατινα...αν ειναι ετσι εχω βαλει λαθος τιτλο και δεν ταιριαζει στο απλο...(σορρυ νεος στα παλιοbmwδικα...)
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Νεο-παλιοBMW δάκια :wacky:, το μόνο σίγουρό είναι ότι αυτή η ζελατίνα δεν κάθεται σε GS, διότι του λείπουν οι πλαϊνές (μεγάλες) τρύπες που κάθεται στο φέρινγκ και της επιτρέπουν να αλλάξει κλίση.

Πάντως, μπράβο για την κίνηση!:ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οχι φιλε δεν ταιριαζουν οι βιδες στο Desierto.Μαλλον ταιριαζει μονο σε ADVENTURE που εχουν το μπαρακι σαν Π μεσα απο τη ζελατινα...αν ειναι ετσι εχω βαλει λαθος τιτλο και δεν ταιριαζει στο απλο...(σορρυ νεος στα παλιοbmwδικα...)
Γιάννο, μάλλον στο desierto σου ταιριάζει, για δες το πιο καλά. Πάντως σε gs στις μαμά βάσεις δε μπαίνουν για το λόγο που σου είπε ο Χρήστος.
Η καμπύλη που βλέπω είναι ολόιδια ρε φίλε με τη φιμέ που έχεις. Και οι τρύπες μοιάζουν να κάνουν, αλλά είναι υπό γωνία και δεν παίρνω και όρκο.
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Γιάννο, μάλλον στο desierto σου ταιριάζει, για δες το πιο καλά. Πάντως σε gs στις μαμά βάσεις δε μπαίνουν για το λόγο που σου είπε ο Χρήστος.
Η καμπύλη που βλέπω είναι ολόιδια ρε φίλε με τη φιμέ που έχεις. Και οι τρύπες μοιάζουν να κάνουν, αλλά είναι υπό γωνία και δεν παίρνω και όρκο.
Το ιδιο πιστευω κ εγω. για δες το. ;)
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Για το ντεζιέρτο είναι, κάτι παρόμοιο έχει και ο staga σε ποιο ψηλό...κράτα την, θα σου χρειαστεί....
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Top Bottom