Ζητείται αντλία καυσίμου R1200GS Adventure 2008

v_1200

Μέλος
Γεια σας! Σήμερα ξαφνικά αποφάσισε το καπάκι της αντλίας καυσίμου να αρχίσει να χάνει.

Δεδομένου ότι η υπόλοιπη αντλία λειτουργεί κανονικά αν κάποιος έχει μια καμένη, χαλασμένη αντλία που δε χρειάζεται, θα με βοηθούσε πολύ να επισκευάσω τη δική μου.

Από ότι κατάλαβα κάνουν όλες από μοντέλο 2007-2012 που άλλαξε σε υδρόψυκτο.

Ευχαριστώ πολύ!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
Γεια σας! Σήμερα ξαφνικά αποφάσισε το καπάκι της αντλίας καυσίμου να αρχίσει να χάνει.

Δεδομένου ότι η υπόλοιπη αντλία λειτουργεί κανονικά αν κάποιος έχει μια καμένη, χαλασμένη αντλία που δε χρειάζεται, θα με βοηθούσε πολύ να επισκευάσω τη δική μου.

Από ότι κατάλαβα κάνουν όλες από μοντέλο 2007-2012 που άλλαξε σε υδρόψυκτο.

Ευχαριστώ πολύ!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτή αλλάζονταν στα όρια εγγύησης..μήπως δεν αντικαταστάθηκε στο δικό σου?..Άν αγόρασες πρόσφατα το μηχανάκι πετάξου σε μία αντιπροσωπία να το τσεκάρουν..
 

v_1200

Μέλος
Αυτή αλλάζονταν στα όρια εγγύησης..μήπως δεν αντικαταστάθηκε στο δικό σου?..Άν αγόρασες πρόσφατα το μηχανάκι πετάξου σε μία αντιπροσωπία να το τσεκάρουν..
Έχει γίνει η ανάκληση. Ευχαριστώ :)

Πρέπει να βρω καπάκι, με δικό μου κόστος.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

v_1200

Μέλος
Σίγουρα είναι καπάκι και όχι ο ταχυσυνδεσμος;
Αν εννοείς το σωληνάκι από το καπάκι προς την παροχή, έχεις δίκιο. Φτιάχτηκε, ευχαριστώ :)

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τυχαία διαπιστώθηκε στο προγραμματισμένο service, έχανε αλλά μικρές ποσότητες. Μύριζε σε κλειστό χώρο.
ψαξου με καμια αυτοκινηταδικη .......
μεταχειρω θα εισαι σε αγχος
 

v_1200

Μέλος
ψαξου με καμια αυτοκινηταδικη .......
μεταχειρω θα εισαι σε αγχος
Η τρόμπα δεν είχε μηχανικό πρόβλημα, μια χαρά ήταν. Διαρροή από το πλαστικό καπάκι είχε. Φτιάχτηκε, όλα καλά. Ευχαριστώ :)

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom